0 oy
358 göst.
Aile kategorisinde (156 puan) tarafından
20 yasindayim 13 haftalık gebeyim yarında Allah izin verirse ikili taramaya gidecem belkide cinsiyetini ogrenecem.Gectigimiz günlerde covid oldum astımim olduğu icin nefes darlığı cektim ve yanında covidin tüm belirtilerini çok ağır cektim ,ateşinden tut kemik sizlamasina istifaya kadar herseyi yaşadım neyse iki gün önce gittim test verdim negatif ciktim ,asıl konuya gelecem eşim suan evde yok bende yarım saattir biraz kotulrndim ilk başta sağ gogsumde hafif agri oldu ama öyle çok aşırı derecede değil bende de aşırı şekilde evham var en ufak bir ağrıda birseyde ölecem felan sanıyorum şaka gibi ama gerçekten bu böyle bu konuda psikolojik destek te almayı düşünüyorum zaten sanki mesela suan bile ağrım gitti hafiften ama içim ürperiyor böyle titriyor gibi oluyorum korkudan sanki birsey olacak gibi sizden dua istiyorum lütfen benim için inşirah suresi okurmusunuz 

2 Cevaplar

0 oy
(772 puan) tarafından
Canım bakara suresini ac ve 7 defada ayetel kursi oku. Korkma Allahin izniyle hicbirsey olmaz insallah. 
-Reklam-
0 oy
(224 puan) tarafından
Cnm bu duyguyu çok iyi biliyorum kaygı bozukluğu var sende bendede var en ufak bi yerim agrisa aha gittim diyorum kalbim çarpmaya başlıyor korkudan çok kötü bişey Allah kimseye vermesin cnm ayrıca bende 4 gündür covid geçiriyorum çokta korkuyorum sen nasıl iylestin cnm ilaç aldın mı ve kaç gün sonra negatife döndün acaba çok merak ediyorum 
(156 puan) tarafından
canım bana eve gelen misafirden  geldi normalde hiç dışarı çıkmayan pimpirik insanın tekiyim.Hernryse bende tüm belirtiler kademeli ilerledi oksuruk oldu hamileligimin çok rahat geçmesine rağmen istifra ettim dedimki heralfe bulantilarim başladı yine ayıkmadım daha sonra belimden aşağısı olduğu gibi kemiklerim sızladı doktorum magnezyum eksikliğindendir dedi en son ateşim yükseldi doktor işte bu genelikle alakalı değil test yaptır diyince biz ayiktik gittim pozitif ciktim nefes darlığı başladı sanki göğsümün ortasına bir baskı oluşmuş gibiydi hastaneye gittim yatış yaptılar kadın doğum pandemi yerinde kaldım 3 gün ama ben nefes darlığı olduğu icin ve kanımda enfeksiyon yüksek çıktığı için yattim sürekli serum takiliydi ve hergün kan sulandirici iğne vuruldum genelde covid gebelerde de vuruluyor diye biliyorum daha sonra çok şükür ciktim hastaneden bugün güya 10.gunum ben 9.gunde teste gittim negatifim
(224 puan) tarafından
Anladım cnm çok geçmiş olsun benimde kanımda enfeksiyon çıktı ama bişey yapmadılar  peki negatif çıkınca karantinan bitti mi
(156 puan) tarafından
hayir bitmedi az önce ikili tarama için doktora gittim kayıt acmadilar 3 gunum varmış daha
(224 puan) tarafından
Anladım cnm Allah yardımcın olsun hamilesin bana ve çocuklarıma da dua et bizde atlatalim  hayırlısıyla

İlgili sorular

+1 oy
17 cevap 800 göst.
11 Şubat 2023 Diğer kategorisinde &Ormangulu& (692 puan) tarafından soruldu
0 oy
43 cevap 1,548 göst.
3 Aralık 2022 Diğer kategorisinde sazh (5,108 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 312 göst.
0 oy
32 cevap 777 göst.

379,054 soru