0 oy
151 göst.
Diğer kategorisinde (875 puan) tarafından
kızlar bir kaç gündür tamamen resmen gece uyumayı bıraktı bazen 2 saatlik uykuyla günü geçiriyorum gece geç uyuyor zorla uyutuyorum 1 de anca uyuyor 2 de uyanıyor taaa sabah 8 e kadar uyumuyor anlamıyorum niye böyle sizin de böyle mi bir ağrısı yok oyuncaklarıyla oynuyor sabaha kadar bir tek benimki mi böyle atak haftası mı anlamadım uykusuzluktan ağzım kapanmıyor resmen 

7 Cevaplar

0 oy
(1,371 puan) tarafından
Yok canım bir tek seninki böyle değil emin ol için rahat olsun. Benim oğlan 3 yaşına kadar uyumadi aynı anlattığın gibiydik. 3 den sonra düzeldi
(875 puan) tarafından
ya resmen bu 4 5 günde 10 yıl yaşlandım ee hava aydınlık olduğunda ben uyuyamıyorum o uyuyor öyle uykusuz kalıyorum
(1,371 puan) tarafından
Çok iyi anlıyorum seni benim o dönemler sinirlerim aşırı bozuktu. Çok şükür geçti sizinkide düzelecektir inşallah zamanla. Gündüz uykusu 1 saati geçirme bir de yorabildigin kadar yor belki fayda eder ama tek çare zaman
(875 puan) tarafından
canım öğlen 2 de uyandı gece 1 de zorla uyuttum hala bu saat oldu ayağımda uyutmaya çalışıyorum
-Reklam-
0 oy
(313 puan) tarafından
32 aylık kızım var oda aynı öğlen uykusu zaten yok gecede 6 7 kere kalkar sabaha kadar uyutmakla uğraşırim sonra sabah oluyor zaten çok uyumuş gibide 7 8 de kalkar ama doğduğundan beri bizim uyku problemimiz var hala daha düzelme olmadı 
(875 puan) tarafından
aynı bizimde inanır mısın bende bebekken 2 yaşına kadar geceleri hiç uyutmamışım annemleri babamın artık canına tak etmiş beddua etmiş senin çocuğunda böyle geceleri seni uyutmasın diye artık tuttu herhalde o dua diyorum
0 oy
(1,170 puan) tarafından
merak etme canim bizde oyleyiz gece 2 de yatti sabah 6 da ayaga kalkiyim diyor hep 3 yada 5 saatlik uykularla geziyorum özellikle 1 aydir ama elbet gececek diyorum cok zorlabdigim hic uyumadigimiz zaman yanima aliyorum o zman uyuyor bnde uyumus oluyorum 
(875 puan) tarafından
yok ben yanıma alsam da aynı almasam da
(1,170 puan) tarafından
yanima alinca emerek uyuyor ama bu sefer alisacak diye korkuyorum 6 dan beridir ayagimda salliyorum gozleri acik kaldirsam 10 deyince uyumak ietiyecek butun duzeni bozulacak o yuzden kac gundur boyle erkenden kalkiyor ayagimda salliyorum kac saat
0 oy
(3,661 puan) tarafından
Baybay night damla kullansana canm 
(875 puan) tarafından
tekrar bir bakayım canım içeriğine bu saat oldu daha 10 dakika uyuyamadım inanabiliyor musun oturup ağlayacam artık
(3,661 puan) tarafından
Bı bak canım bende pmpirikliyim kolay kolay kullanmam öyle şeyleri ama yaşadım gördüm normal uyku yapıyor benimkiler sabah karşı 4-5 te kalkıyorlar o zaman veriyorum tekrar uyuyorlar uyumayan bebek hırçın oluyor uyumayan anne tahammülsuz oluyor
(875 puan) tarafından
çok saol canım bakayım olmazsa yarın eczaneden sipariş vereyim kaç gündür uykusuzluktan göz altlarım mor geziyorum ya
(1,948 puan) tarafından
Bu damla kolay uyumasına yardımcı oluyor. Benim bebiste geceleri 40 dakika da bir bağıra bağıra ağlıyordu. Çok şükür kullandığından beri daha rahat uyuyor
(3,661 puan) tarafından
Sende sağol canım inşallah işini görür
0 oy
(1,504 puan) tarafından
18 aylik benimkide 4 gündür böyle dun gece 4. 30 da bir uyandi 7 e doğru uyudu uyku gerilemesi vakti galiba geçici bir süreç. Yani inşallah çabuk geçer yoksa ayakda uyuyacam
(875 puan) tarafından
inşallah ya bir an önce geçse de
0 oy
(3,106 puan) tarafından
18 ay uyku gerilemesi yaşiyorsun
(875 puan) tarafından
yaa ne kadar sürüyor acaba
0 oy
(5,411 puan) tarafından
Kızım 14 aylık 14 aydır adam akıllı uyumadı sabahlıyor çok nadir uyuduğu olmuştur. Çok çöktüm ömrüm gitti 14 ayda. Postlarımda yazıyor zaten.onceki hesabimda defalarca post açtım 
(875 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım yani ben bir kaç gündür tükendim resmen
(5,411 puan) tarafından
Allah razı olsun canım

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 202 göst.
11 Mart 2021 Diğer kategorisinde Musmutlu (399 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 137 göst.
22 Şubat 2021 Diğer kategorisinde engineer mom (194 puan) tarafından soruldu
0 oy