+2 oy
447 göst.
Diğer kategorisinde (383 puan) tarafından
Arkadaşlar selam bazı arkadaşların dert postlarinda sanki arkadaşı doldurur gibi yorumlarınız var 

Burası sohbet dert yeri olarak çok güzel hepimiz kadınız birbirimizi anlarız

Bazı arkadaşlar doldurma amacı gibi sürekli değişik şeyler yazıyorlar 

Örnek vermek istemiyorum 

Arkadaşlar siz arkadaşı doldurun diye post acilmiyor 

Bir derdi var sizden güzel şeyler anlamasını bekliyor 

Sürekli doldurulmayi değil 

O kadar farklı oldu ki arkadaşlar bosanirken bile sorar oldu 

Herkesin evliliği kendine hepimizin derdi var ama lütfen bı iç dökme postunda iyi gelmek yerine 

( Ben olsam ayrılırım boşan asla durmam yazmayın) 

Arkadaşin aklını karistirir 

Evet herkesin kendi düşüncesi ama kendi düşünceniz ile bı yuva bile yikablrsnz 

Lütfen daha duyarlı olalım derdi olanın zaten gergin oluyor

Daha da doldurmak arkadaşın aklını karıştırabilir 

Hepinizi çok seviyorum ama lütfen kadın kadının düşmanı olmasın♥️

13 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Dusmanlık bu degıldır asıl onun yerinde olsan ne tepki verecegını söylememek dusmanlıktır, avutmaktır,dayak yıyen aldatılan eve gelmeyen bır kocaya sahıp olan bırıne olsun idare et demek en büyük dusmanlıktır 
(799 puan) tarafından
Konuştum dıyo da nasıl konuşmuş...
Konuşmak vaaaar konuşmak var

Söz ola kese savaşı söz ola bitire başı
Söz ola ağılı aşı bal ile yağ ede bir söz
Söz var söz vaaaaar

Konuştum ne konuştun ..eeeee saçma sapan sürekli karşı taraftaki eksikliklere vurgu yapıp eleştiri yapınca bu konuşmak mı oluyor ..?
Veya herşeyi denedim

Neyi denedin bacım trib atmayı mı ..?...konuşma özürlüsü tavırlar ile susub oturmayı mı denedin ...

Yarısı sallıyor...
İnanın bu işin ilminde karı koca bir meseleyi konuşmaya karar verdiklerinde yapılması gereken bir sürü edeben Kuralları vazifeler vardır..
Karşı karşıya oturunulmaması
Sen ben kelimelerin kullanılmaması
Önce rahatsız olunan mesele sonra Olumlu olan taraf sonra çözüm vs
Bunun bir edeben kuralları sıralaması  var dır

Burda ne yazıyorlar...Allah'ım  nasıl bilgisizlik....sen hiç onu umursama keyfine bak.... oda sürünsün köpek ...
Gerçekten bu yüksek zeka belirtileri olan kardeşlerimiz çok ne yazık ki ..
tarafından
Aslıcım ılk once neden p harflerını b yapıyorsun anlamadım ısrarla da yapmıssın :)
Dıger bırseye gelırsek herkesın evlılık dınamıgı farklıdır eşler bırbırlerını evlendıkten sonra tanır cogu zaman, yanı eşin kalkıp sana hakaret ettıgın de söz ola yag ile bal aşı dıyıp otur hayatım bır konusalım dıyemezsın, bunu sen dıyebılıyorsun bellı de sen dıyorsun dıye cogu kadından bekleyemezsın Allah ıcın anla artık
(799 puan) tarafından
Gözde cim sen şunu atlıyor sun bizim iletimimiz asla o seviyeye gelmiyor....
tarafından
Ama anladıgım kadarıyla sen kendınden ödün verıyorsun sureklı zaten bu sekılde devamlı alttan alarak hıcbır zaman tartısamazsın, 5 senelık evlıyım toplam 5 kere esımle tartısmadık 5 senede 1 kere bırbırımıze ses yukselttık bunu neden dıyorjm sanma ki ben esımle cok tartısıp kavga edıyorum da gocunup yazıyorum ama hayır bazı adamlar eşlerinin trıbını de bagırmasını da sonuna kadar hakkedıyor
(799 puan) tarafından
Hayır ben eşimi nie devamlı altdan alım
Ben çok asabi bir süreçten geçiyorum ve çok fazla bağırıyorum aslında
Ama biz şunu amel ediyoruz...biri sinirli olunca dierı konuşmaz..dierı sinirli olunca dierı susar....
Bir yanlış gördüğümüzde çok kibar naif bir şekilde ifade ediyoruz...
Veya kırıcı bir sözün ...şimdi susun oturum trip atım deyıl...bunu belirtiyoruz birbirimize
Labali şakalaşma olmaz zaten
Ben burda okuyorum...yani şuraya yazarken bile ne hakaretler yazılıyor..kocasına ne labali şeyler düşünüyorum...

Hiç bir erkek veya kadın bağırılmayı ve kötü bir davranışı terbiye niyeti ile hak etmez ..insan kendi varlığı itibariyle çok değerli dır .
Bu şekilde davranmak insana karşı yapılmamalı..
Çözüm asla bu olamaz
Bağır çağır içindekileri söyle hakaret et..bu şekilde kalbler kırılır.birbirlerinden uzaklaşır.
-Reklam-
+2 oy
(636 puan) tarafından
Çok haklısın burda eşimle ilgili bişey yazdım öyle zaten doluydum bide 35 haftalık hamileydim öyle yorumlar yapıldı ki postu kaldırdım ama patladım söylenenleri kafaya taktım bide hamilelikte her stres beni tehlikeye sokuyor 8 ay boyunca 4.5 kez hastaneye yattım stres oluyorum ya kanama oluyor ya sanci burdaki soylenenleri düşündükçe ne oldu biliyor musun patladım ve o gece doğum yaptım 
(383 puan) tarafından
Ah canm inslh iyidir bebiş dediğim olay tamda bu senin postun degl ama benzer yani bende bu postu açmak istedim :(
(636 puan) tarafından
1 hafta kuvezde kaldı şimdi çok suku iyi 33 günlük oldu
(383 puan) tarafından
Maşallah:)
(799 puan) tarafından
Çok önemli bir mesele asla ama asla doldurmuşlupa girmiyor denilmesini kabul etmem  .
+1 oy
(144 puan) tarafından
Düşmanlıkla alakalı oldugunu sanmıyorum kimse kimseyi tanimiyor burda tanımadığın insna da insan düşmanlık beslemez 

Siz olsaydiniz diye sorulan sorulara ben olsam vs vs gibi cevaplar veriliyor. Kimse kimseyi doldurduğunu düşünmüyorum . 
(383 puan) tarafından
Ben düşünüyorum dert postunda bn olsam bosanirm o bu diyolar yani kadın moreli bozuk anlatiyo herkes Bosan bn olsam bosanirm diyor bn bundan iyi niyet beklemem otur konuş doğru karara varın demek var bide ay bn olsam bosanirm Allah yardımcın olsun demek var dalga geçer gibi kimseyi kimseyi tanımadan düşmanlıkta olabiliyo
+1 oy
(7,307 puan) tarafından
Bosan demeyle bosanacaksa aklından şaşarım ben onun 
(799 puan) tarafından
Boşan dememişsin ama burda yazdığımız kelimeler kişileri doldurabilir...siz dönüb nie susuyorsun daha beterini sen yap dediğinde buda çok doğru bir davranış mı
(7,307 puan) tarafından
Ayyy okuduğunu anla sen ilk önce adam kadını kırmış poktan sebebe oda susmuş kavga uzamasin  diye bende sen kirilacagina o kırılsın dedim ve yine diyorum o kırılmasın bu üzülmesin diye diye bizparamparca oluyoruz o kadın kendini savunsaydi uzulmicekti rahatlicakti

De get bak gece gece belanı benden bulma kalmadimi catacak başkası
(799 puan) tarafından
Başkalarına karşı hiç bir sorumluluk hissetmemeniz ..ve eşi olan birine susması sizce enayilik olarak algılanması
Hayırlı geceler
(7,307 puan) tarafından
Kendini ezdirmek enayilikmi sen enayimisin
(799 puan) tarafından
Kimse kimseyi ezemez hanımefendi
Herkes kendi kalitesini seviyesini konuşmasından halinden tavrından koyar ortaya...kendi belirler .bir aurosu olur...
ve karşısın daki kişi onun seviyesine çıkmak için mecburi kendisini geliştirmek zorunda kalır..

Kendimi ezdirmicem hırsı ile çingene gibi bağrış çağrış hakaret dolu bir iletişim kabul görülücek bir mesele deyıl dır bazı insanlar için...
0 oy
(124 puan) tarafından
Bu dedikleriniz cogunlukla elti arasında oluyor ama burdada yok sanırım şaşırtıcı gerçekten böyle olması 
(383 puan) tarafından
Tuhaf yanı üzüldüm bı kaç posta
0 oy
(4,682 puan) tarafından
Cogu ayni durumu yasamis oluyor ve kuzu kuzu evinde oturuyor nasil oluyorsa onlar ya bosaniyor ya koltukta yatiriyor ya da evden atıyor birebir tanıdığım ve grupta olanlar var nasilsa evlilik hayatinda esi adam yerine bile koymadan hareket ediyor burda baskasina bosan diyor
(383 puan) tarafından
Malesef ki tam da dediğin gibi :)
0 oy
(3,887 puan) tarafından
Ben de seye gıcık oluyorum.biri bişey yazıyo alakasız bi şeklde ;hayatında baskaıs olmadıgından emınmısın, kpcanda gözü olabilir mi vs seyler yazıyorlar. Nasııl, nerden cıkarıyorlar anlamıyorum 
(383 puan) tarafından
Değişikler malesef
0 oy
(265 puan) tarafından
Bn elimden gelene kadar bosanma postlarına girip yorum ypmıyorum o durumda blki söyledigim yanlış bi kelime hayatına mal olur yada biz uzaktan konusuyoruz bizim icin dsardan konusmak güzel ama o durumdaki insanin ne halde oldugunu bilemeyiz
(383 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
tarafından
Ayy evet sonuna kadar katılıyorum dün ben sırf bu yüzden bı postta linç  yedim kadının kocası şiddet uygulamiyor aldatmiyor sadece. Çocuk gibi çabuk küsüp sinirleniyor kocası zor biri kalkip kadına diyorlar o evden git kocani boşa falan filan bu kadar kolay mı yaaa.. hani en zorlukta yanında olacaktık eşlerimizin 
(383 puan) tarafından
Yani herkes çok değişik cidden yani anlam veremiyorum
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Canım 20 cümle yazmışsın. Tek cümlede özetleyebileceğin gereksiz bir 20 cümle. Post açan fikir almak için açıyorsa gelebilecek tüm yorumları da göğüsler emin olabilirsin. 
(383 puan) tarafından
Fikir almak için yada anlatıp içini döküp onu anlayanı bekliyor herkes tarafından boşan ayrıl demek için kimse post acmiyor
(3,162 puan) tarafından
Yahu sen ne post açanların ne de yorum yapanların niyetini bilebilirsin. Böyle farazi bir konuda saçma bir avukatlığa soyunman mantıksız su an canım. Fikir almak diyorsan fikir  almak nedir boşan da bir fikirdir mesela.  Niye şiddet görüyorsa aldatılıyorsa ne desin insanlar tamam gülüm içini dök geçmiş olsun bacım mı diyecek. Tabiki boşan diyecek. Hasbinallah
0 oy
(17,817 puan) tarafından
Net olmak önemli bence napsın millet yalandanmı sıvazlasın birbrini 
(383 puan) tarafından
Birisi derdini anlatip rahatlıyor herkex boşan diyo yani sizin anlamanızı isterken sizin boşan evden git demeniz yanlış
(17,817 puan) tarafından
Ben kimseye boşan demedim ne saçmalıyosun
(383 puan) tarafından
Yanlış anliyosn senin için demedim canm  siz derken herkes manasında sen degl zaten örnek veremem o kişi bu kişi diye
(17,817 puan) tarafından
Beni o kişilere katma işte ben önce bi şans yokmu diye sorarm aldatma şiddet varsa derim sadece
0 oy
(799 puan) tarafından
Artılıylrum ...hele kocam şunu yaptı 

Pardon sustunmu daha beterini yapıcaksın ...

Bak bir erkek vardır asla kadın asiliğine gelemez ...ve kendinden geçer böyle sinir krizi gibi bir şey .döver karısını 

Öyle kendi kocalarına bakıb yorumlar yazmaları ...

Kadının kocasını ahlakını bilmeden ...

Çokk fazla yanlış
(383 puan) tarafından
Fazlasiyla
0 oy
tarafından
Hepsini demiyorum ama bir cogu burada mangalda kül birakmasa da külün tozu kadar bile etki yaratamayacak insanlar buradan ahkam kesmek dikkat cekmek cok kolay anlamak yerine elestirmekte keza oyle 
(383 puan) tarafından
Aynen

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 817 göst.
27 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Esra_esra (2,581 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 67 göst.
14 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde duygudemirbag47 (467 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 158 göst.
9 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 369 göst.
14 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Ayseyildiz (79 puan) tarafından soruldu

380,439 soru

11,390,554 cevap

34,899 kullanıcı

...