0 oy
415 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar kaynanam oğlum makyaj setini attı bunu al diye. Bende eltimin ev adresini verdi soyadını sordum. Onay 

kodu falan istedim. Oda mayaj setini ekran görüntüsünü istedi. Ben de attım. Neyse konu konuyu açtı sandık vardı onun içine böyle koyuyorsun dedim. Bak buda damatlar için sende böyle acaksın dedim istediğin havluyu seç işliyecem. Dedim istersen bunu yaparsın damat bohcasına dedim. İstersen bende sana öğretirim dedim. Konu bundan ibaret. Gitmiş kaynanama şikayet etmiş. Nazik nazik cevap verdi. 1 ay geçmiş mesele yapmış. Kaynanam da aradı. Bana kızıyor. Bir daha arama mesaj atma. Diye. Ne dedin ne diye

6 Cevaplar

+1 oy
(594 puan) tarafından
Erken yaşta evlenenden hayır gelmez cnm uzak dur
-Reklam-
0 oy
(17,648 puan) tarafından
Amaaa delinin zoruna bak 
tarafından
Şimdi bunda art niyet varmı
(17,648 puan) tarafından
Ben iyi niyet gördüm valla
tarafından
Bende öyle kendi bacım yerine koydum
0 oy
(4,391 puan) tarafından
Tövbe estağfurullah. Allah böylelerin şerrinden korusun 
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Artık ne demişse kaynananda bozulmuş söylemiştir sen eltinle arana mesafe koy
tarafından
Kaynanam da kendi gibi gelin bulmuş. Oda eşime yapıyordu
(6,441 puan) tarafından
Ne yapıyordu canım anlamadım çok karma karışık yazmışsın
tarafından
2 ay geçmiş olsyı eşime anlatmıştı. Senin mi çocuğun dedi. Ben ona parladım. Kendi insayetifine göre anlatmış.  Eşimde eve geldiği vakit bana kızıyordu. Ayni sürüm
0 oy
tarafından
Çok anlamadimmmmmm
tarafından
Eşime kaynanam bana almadığı makyaj setini gönderdi. Çeyizlik. Onların evine gidecekti. Soyadını sordum. Adresini teyit. Konu konuyu açtı. Bende dedim ki. Mayaj setini. O sandığa böyle süslü koyuyorsun. Sonra ben çeyizlik ona havlu işlecektim. Model beğensin istediğini yapayım dedim. Hediye mahiyetinde. Sende istersen damat havlusu koy. Bir tane işlediğin bir örnek olsun dedim. Bilmiyor isen öğretirim. Dedim  konu bundan ibaret. Beni gitmiş kaynama şikayet etmiş
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Biri sormadsn ne yapıcagı anlatılmaz belli ki senin ona bunları anlatman zoruna gıtmış hani ben bılmıyor muyum yol yordam cahil miyim nie bana anlatıyor gibisinden.
tarafından
16 yaşında ne yapacağını bilmiyor. Ben sadece istersen dedim. Konu açıldığı için yani yoksa banane
(11,217 puan) tarafından
Bizim gelinde 20 yasındaydı 32 yasındakı evli barklı kız kardesım ona az akıl verdı gıttı kardesımı doldurdu yeni nesil böyle her boku bılırım kafasında hoş 16 yasında evlnmek istedgne göre bildiği çok ;)
tarafından
Beli ki kaynanamın bana yaptığı gaytırı guyturuk bir boyca getirecek. Çünkü ikinci geline hazırladığı gibi bir bohça hazırlamadı.

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 748 göst.
3 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Mevlanaa (4,859 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 379 göst.
7 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Buğlemsinem (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 259 göst.
21 Haziran 2023 Diğer kategorisinde meraklianne (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 239 göst.