+1 oy
818 göst.
Aile kategorisinde (718 puan) tarafından
Bi yakiniiizi kaybettik 2 gundur cok uzuluyorum tabutunungorunce kizini ailesini oyle gorunce cok kotu oldum hala kotuyum esimin oglumun kendi ailenin annrm babam kardeslerim bilmiyorum onlarin acisini yasarsam korkusu sardi her bir yanimi cok mutsuzum ölüm gercek ama cok korkuyorum 

60 Cevaplar

+1 oy
(679 puan) tarafından
Babam ve abim ikisininde acısı cok zor
(679 puan) tarafından
Babamda üniversiteye başlayalı 2 ay olmuştu ilk seneyi nasil okudum bilmiyorum cok zordu abimin iki tane cocugu var sırf onlar icin dayandık bazen ozlem cok zor oluyor ama mecbur yapacak bisey yok
(718 puan) tarafından
Cok zordur cok kelimaler bile kifayetsiz :(
(679 puan) tarafından
Baba acısı cok zor diyordum ama kardeş acısı cok başkaymış allah kimseye yasatmasin
(248 puan) tarafından
Başın sağolsun bende erkek kardeşimi kaybettim ama dediğin gibi kardeş acısı çok başka rabbim bidaha yaşatmasın inşallah
(679 puan) tarafından
Amin canim seninde basın sagolsun
-Reklam-
+1 oy
(3,419 puan) tarafından
Yeğenim 16 yaşındaydı çok üzülmüştüm şimdi ise babam yoğum bakımda hazirlikli olun dedi doktor anneannem hastanede onada hazırlıklı olun dedi yengem desen gün gün kötüye gidiyor oda hastanede son bir ay kabus gibi günler yaşıyoruz 
(718 puan) tarafından
Gecmis olsun insallah babn ve anneannen iyilesir :( yegenin kucukmus ya neden vefat etti :(
(3,419 puan) tarafından
İstanbul'da göçük altında kaldı bina üstlerine uctu
tarafından
Deprem felan mi olmuştu başınız sağolsun canım ya:(
(3,419 puan) tarafından
Saol canm yok deprem değil bina yanmış önce bizimkilerde hurdacılık yapıyordu o zmanlar 4-5 kişi yasaklı binaya girmişler onlarda demirleri alırken bina ustulerine uçar yegenim ve arkadaşı ölür diğer kişilerde yaralı cikarildi
0 oy
(17,767 puan) tarafından
Kayınpederim halen çok üzülüyorum ve özlüyorum
(718 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin :(
(17,767 puan) tarafından
Sağol :(((
0 oy
(4,390 puan) tarafından
Yaşıyoruz maalesef 
(718 puan) tarafından
Ben 2 gundur acayip korkuyorum yakinimizi kaybettkten snra :(
(4,390 puan) tarafından
Allah rahmetiyle muamele etsin. Sabır versin
(718 puan) tarafından
Amin insAllah :(
0 oy
(1,783 puan) tarafından
Dedemi kaybettiğimde çok üzüldüm en yakın olarak Allah rahmet eylesin tüm ölenlerimize 
(718 puan) tarafından
Amin :(
0 oy
(7,019 puan) tarafından
Geçen sene annemi kaybettik annemle teyzem hava perişan haldeler
(718 puan) tarafından
Nasl dayandn Allah rahmet eylesin :(
(7,019 puan) tarafından
Ben güçlü olmak zorundaydım çok yeni hamileydim ve 37 kiloyla hamile kaldım zayıflıktan düşük riskim vardı annemler yogumbakim sürecini faan bana hiç duyurmadilar zaten eşim de biliyomus bana bişey söylemediler tesadüfen öğrendim nasıl olduğunu da hiç hatırlamıyorum ki ananem çok güçlü kuvvetli bi kadindi ben çıkar diye düşündüm ama öyle olmadı malesef kaybettik annem koydeydi o zaman babanem bize gelmiş babam ve kardeşlerime bakiyomus bizde gitmiştik bi annem kardeşimi aradı benim orda olduğunu bilmiyodu oye ogrendim eşim babam kardeşlerim ağlamayın diye üzülmeyin diye gözümün içine baktılar biz eve döndük babamlar köye gitti tam da pandemi dönemiydi eve geldim düşündüm annanemi çok severdim rabbim sevdin ki yanına aldın belkide özlediğin için dedim ananemde bebeğimde sana emanet dedim bi damla göz yaşı akitamadim çok zor içimde dolu
(718 puan) tarafından
Kolay olur mu ben bi yakinimi kaybettim 2 gun oldu ailesi perisan ben bile bu kdr etkilendm yakinimin kizida hamile hemde babasini kaybetti o :(
(7,019 puan) tarafından
Offf ben düşünemiyorum annemi babamı kardeşimi
0 oy
(1,277 puan) tarafından
Babamı kaybettim 12 yıl olacak :(
(718 puan) tarafından
(1,277 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
(756 puan) tarafından
Dedemlerim ananem ve kayınbabam hepsinin acısı ayrı ayrı yaktı. Yattıkları yer cennet mekan olsun 
(718 puan) tarafından
Amin cnn ;(
0 oy
(12,494 puan) tarafından
2 amcam babam dedem anneannem amcamın oğlu halamın oğlu amcamın eşi var baya işte neyse

Allah geride kalanlara sabır versin ölüm her an ensemizde işte 
(718 puan) tarafından
Amin insallah cnm
0 oy
(10,039 puan) tarafından
Yakinda neki babami canimi cigerimi kaybettim :( 10 sene doldu hala dun gibi..
(718 puan) tarafından
Cok zordur cok Allah rahmet eylesin :(
0 oy
(682 puan) tarafından
Annemi kaybettim 1 yıl once
(718 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin nasil dayandn :(
(682 puan) tarafından
Dayandığımi kik soyledi :)
0 oy
(1,101 puan) tarafından
O kadar cok yakınımı kaybettim ki en zor olanı dedelerim di aynı sene içinde aralarında sadece 8nay var birine alısamadan diğerini kaybettim 2 sene oldu hala acıları aynı 2 senede birine 2 diğerinde 1 kere gidebildim mezarlarına okadar zor geliyo ki gidemiyorum 
(718 puan) tarafından
(1,101 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(2,301 puan) tarafından
Oğlumu:( tarif bile edilemez evlat acısı rabbim kimseye yaşatmasın eşimin memleketine defnettik her gidişimde mezara dönerken boğazım düğümlenir onu orda bir basina bırakıyorum gibi 
(1,118 puan) tarafından
Ne gibi si.  Ablam onlar bir basina . Bende 46 gun once oglumu kaybettim her disari ciktigimda o tarafa bakip gozlerim doluyo. Usuyordur yavrum.
(3,230 puan) tarafından
Bacım onlar yalnız olur mu öyle düşünüp kendini üzme çok mutlular çok huzurlular eğleniyorlar asla yalnız değiller üşümüyorlar korkmuyorlar içini ferah tut
(718 puan) tarafından
Kac yasindaydi ki ccnm sebeb neydi Allah rahmet eylesin :(
(13,821 puan) tarafından
RABBİM sabır versin başınız sağ olsun☹️
(1,118 puan) tarafından
Yeni dogdu 2 gunluk
0 oy
(3,347 puan) tarafından
Annemi dayımı anneannemi

Babaannemi ondan 1 hafta sonra amcamı
(3,347 puan) tarafından
Amin
Dayım vefat ettiğinde 8 yaşındaydım aklım pek ermiyordu
Annemi kaybettiğimde 15 yaşında idim işte o zaman herşeye karşı hissizleştim
(718 puan) tarafından
Cok zor degilmi ama garip olanda alisip hayata devam etmektir
(3,347 puan) tarafından
Çok zor ikiside kanserden vefat etti ve nedense ablam ve teyzelerim tarafından annemin hasta olma sebebi benmişim gibi görünmek onların öyle düşünmeleri yıktı..
(718 puan) tarafından
Bu nasil bi vicdan ya neden sen olasin ki neler yasandi bilemem ama bunu senin ustune yikmalari cok agir
(3,347 puan) tarafından
Tek sebebi ablamın annemin vefatından 6 ay sonra kanser olduğu ortaya çıkması ve benim ona hastanede yada evde bakamam ayriyeten 4 yaşında da bir erkek kardeşim daha vardı ki ben bile küçüktüm daha
Ablam iyileşti o gençliğini yaşadı ben hayatımın zindan endişelerini yaşadım en basiti o zaman ortaokulda 6.siniftan beri konuştuğum biri vardı ortaokul bitti liseye geçtim biz yine iyi kötü ilerliyorduk ama ablam ilk baştan beri asla istemiyordu sebepsiz hiç tanımadığı konuşmadığı insanı istemiyordu ona resmen düşman olmuştu tam 6 senelik iliskimin bitmesine ve başkası ile evlenmeme beden olan ablam maalesef ama o sevdiği adam ile evlendi çok acı
gerçi eşimi seviyorum evlendikten sonra daha da sevmeye başladım iki çocuğumuz var ama keşke annem hayatta olsaydı belki böyle olmazdı.. arada aklıma geliyor kendime çok kızıyorum keşke hafızamı kaybetsem
0 oy
(1,118 puan) tarafından

46 gun once yeni dogan bebegimi desem. :( cok zor 

(3,230 puan) tarafından
;(( basın sağolsun Rabbim bir daha yasatmasin
(718 puan) tarafından
Evlat acisi hmde Allah kolaylk versn :(
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Dememi kaybettim çok üzülmüştüm birde görüncemin eşini kaybettik oda gençti çok zordu evlatları da var Rabbim mekanlarını cennet eylesin 
(718 puan) tarafından
Amin insAllah :(
0 oy
(4,969 puan) tarafından
İmi abimi kaybettim küçüğünü deil büyüğünü öyle gördüm.. asla unutulmaz asla alışıyorsun sadece yokluğuna 
(718 puan) tarafından
Nasil dayandn Allah rahmet eylesin yakinimzin tabutunu gordum bugunde kizi babasi icin cok agladi kendime gelemiyroum :(
(4,969 puan) tarafından
Dayandgmi kim dedi ki kuzum birde evlendigimin 3 günü kaybettim abimi hiç unutulmuyor maalesef dün gibi hereey
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Anneannem babam ilk bebeğim ki hepsini aynı sene kaybettim psikolojik olarak çökmüştüm 
(718 puan) tarafından
Allah sabir versn ya cok zordur
(2,651 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
tarafından
Kuzenimi. Hala izi çok fazla. Birde 18 imizdeydik ikimizde. Rabbim hepsinin mekanını cennet etsin. 
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Geçen yıl bu bu ayda anneannemi kaybettik cenazesine de gidemedim 
(718 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin cnm
(3,259 puan) tarafından
Amin ecmain

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 393 göst.
17 Nisan 2023 Aile kategorisinde Mavi-beyaz (1,682 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 336 göst.
2 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 399 göst.
22 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 179 göst.
3 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde emyy (5,132 puan) tarafından soruldu

379,907 soru

11,372,746 cevap

34,855 kullanıcı

...