0 oy
87 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,082 puan) tarafından
Kızlar 8 ay önce doğum yaptm 77 ile hamile kaldm 100 ile doğuma gittm boyum 1.72 doğumda hemen sonra 94 olmuştun hala aynıyım  :)) kızımı doğru düzgün emizeremedm hep yedm süt olsun diye sütte olmadı kilo yaptı  :( buraya da yazdm bit kaç kere ha basladm ha baslicam derken ilk gun güzel gidiyorm ikinci gün yine aynı yemeye devam :))) kendimde verecek azimi göremiyoruz eşime diyetisyen e mi gitsem diyorm kendinde zayıflarsn istesen diyor kendi bir kaç kilo alınca hemen veriyor aynı boydayz simdi benden Zayıf.. geçen arkadaşım ile kilo hakkında konuşurken kocanı elde tutmak icin zayıflayacaksn dedi istediği kadr iyi olsun sen böyle salarsan ondan bisey bekleme dedi.. bi yönden üzüldüm bi yönden de haklı galiba dedm.. ben bile bu halde kendimi beğenmiyorum söyle diyorm bi 70 75 olsam eskisi gibi naslda güzel dururm ama yok o azim gelmiyo bana :( gorumcem bile hemencecik isteyince veriyor yemiyor içmiyor.. Ben ne yapacağım yardım edin kızlar 

2 Cevaplar

0 oy
(13,887 puan) tarafından
Bı arkadaşım diyetisyene gidiyor sadece 10 günde 2 kilo yağ gitmiş ama sıkı diyet yapıyor

Sen bence diyetisyene git sağlıklı bir şekilde kilo verirsin
(1,082 puan) tarafından
4 ay kaldı kızımn doğum gününe o zaman a kadr vermek istiyorm bakalm belki giderm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bnde 73 gebe kaldim 83le doğuma gittim tekrar 73dustum sonra lohusalık fln drken 95 gördüm ve diyetteyim sözde az önce bı tabak Makarna gömdüm 
(1,082 puan) tarafından
Ahahah bu ben :))) eşim bugün diyor ne oldu senin diyet :)) guya dun ekmek tatli bisey yemedm bugün pide yedim :)
tarafından
Birgün aç kalınca küllerimizden doğuyoruz daha çok yiyoruz

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 95 göst.
4 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birhilall (1,082 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 121 göst.
13 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 117 göst.
11 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Sevilremzi (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 510 göst.
18 Kasım 2021 Diğer kategorisinde 573194 (22 puan) tarafından soruldu

379,716 soru

11,366,848 cevap

34,849 kullanıcı