0 oy
58 göst.
Diğer kategorisinde (309 puan) tarafından
Kızlar regl oldum ama bu regl ağrısı deil elim kolum parmak uçlarım.agrimayan yerim yok midem de bulanıyor coviti çok ağır geçirmiş biri olarak kovitten bile daha çok ağrım var esim ise gitti kızım durmuyor ilaç attım inşallah faydası olur regl olupta boyle olan varmı ya

1 cevap

0 oy
(599 puan) tarafından
Bende şuan aynı durumdayım yazdıklarının eksiği yok fazlası var regl olacağım ama çok bitkinim.heryerim.agriyor elim kolum kalkmıyor yeminle canım çıkıyor şanki 
(309 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım sanada valla ağlıyorum sabahtan beri ağrıdan ilk defa böyle oldu dedim acaba başka biseyimmivar
(599 puan) tarafından
Sanada geçmiş olsun canım bilmiyorum ama domuz gribi çok yaygınlaştı yeniden ALLAH MUHAFAZA ÇOCUKLARIMIZ VAR İNŞALLAH TEZ ZAMANDA ATLATIRIZ
(309 puan) tarafından
Demi yaa öyle dediler Allah esirgesin bilmiyorum inşallah adettendir ağrımiz.Tesekkur ederim
(599 puan) tarafından
Hayatımda hiç böyle regl ağrısı çekmedim ve kesinlikle regl ağrısına benzemiyor bilmiyorum hakkımızda hayırlısı olur inşallah
(309 puan) tarafından
Tövbe yarabbim valla bnde dünden beri esime bu lafı diyorum o diyor adettendir yok benzemiyor diyorum belkide salgına kapıldık kendimize bakamiyoruz ki çocuktan eşten işten Rabb'im sifamizi versin inşallah
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 104 göst.
26 Nisan 2024 Diğer kategorisinde _Forbidden_ (1,159 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 73 göst.
17 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,366 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 80 göst.
12 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy