0 oy
81 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,108 puan) tarafından

image

kizlar çok kötüyüm:( doktor kanda enfeksyon var dedi hastaneye felan almadı bizi alerji çıkarmış dedi yüksekte ateşi var bize bı ilaç bir de krem yazdı haftaya gelin dedi ama git gide sulu sulu oluyor alerjileri başına böyle bir durum gelen var mı çok kotüyüm normalde haftaya pazartesiydi randevu yarına aldım 

4 Cevaplar

0 oy
(3,760 puan) tarafından
Çok geçmiş Rabbim şifa versin enfeksiyon için ne yptilar ilacmi verdiler .
(1,108 puan) tarafından
Enfeksiyon a antibiyotik veremem dedi çok yüksek miş enfeksiyon bı şurup verdi alerji giderici bide krem
(3,760 puan) tarafından
Allah ne olacakmış öyle enfeksiyon bölümüne mi gittin
(1,108 puan) tarafından
Hayır ambulansla acile gittik hiç ilgilenmediler ateşini bile ölmeden 36 buçuk yazmışlar kağıda  napicam bilmiyorum çok huysuz :(
(3,760 puan) tarafından
Başka götür hstaneye
-Reklam-
0 oy
(1,045 puan) tarafından
Ay canım benim ya kıyamam çok geçmiş olsun.. Bi bilgim yok bu konuda inşallah tez vakitte geçer
(1,108 puan) tarafından
Amin canım sağol insaAllah geçer :(
0 oy
(8,276 puan) tarafından
Agız içinde felan varmı yara el ayak hastalıgı olmasın? Onceden boyle bi sorunu varmıydı
0 oy
(118 puan) tarafından
Çabuk ambulans çağırıp doktora git benim yigenim 13 yaşında böyle enfeksiyonu vardı bu baktılar ne bedeni aynen böyle olmuş ve çok titriyordu hastaneye goturduklerinde doktor demiş eğer bı 20dk daha geç gelinseydi kriz gecircekmis ve bı hafta boyunca hastanede yatırdılar ilaç serum vere vere iglestirmiskerdi bide demişti hiç ayağa kalkmasin ta iylesene kadar

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 82 göst.
11 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Nidos (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 46 göst.
1 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde gllshbsk (51 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 56 göst.
0 oy
3 cevap 51 göst.
3 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Aden maras (7 puan) tarafından soruldu