0 oy
138 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (58 puan) tarafından
Kızlar söyle güzel Bi tarif istiyorum pek yemiyoruz sevebilcemiz Bi rarif verirmisiniz

7 Cevaplar

0 oy
(13,889 puan) tarafından
Karnabahari hasla sonra yumurta ve mısır unuyla kizart çok güzel oluyor 
(7,859 puan) tarafından
Sadece o sekilmi kız başka katicak bişey varmı
(13,889 puan) tarafından
Baharatlı yaparım ben bimde baharatlı çeşni var onu da katarim o baharat tuzlu oluyir ekstra tuz koymuyorum çok yakışıyor
-Reklam-
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Karnabahar köftesi yapabilirsin internette tarifi var 
0 oy
(485 puan) tarafından
Karnibahar brokoli hasliyorum sonra kori yag sevdigim baharatlari karistirip ustune dokup fırına veriyorum uzerinede sarimsakli yogurt yapiyorum efsane oluyor
0 oy
(6,234 puan) tarafından
Karnıbahari bir tencerede haşla tuzda dök.

Ayrı bir tavada kıyma kavur soğan ve salça ekle Kavur sonra havuç rendele At içine kavur tuz karabiber pul biber ekle kapak altını kenara al

Ayrı bir tavada beşamel sos yap

Fırın kabına haşladigin karnıbahari dök üstüne kıymayi dök üstüne beşamel sosu gezdir en üste de kaşar rendele at fırına üstü kızarana kadar pisir.
(58 puan) tarafından
Besemal tarifi verirmisin
(6,234 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
İki yemek kaşığı tereyağı erit iki yemek kaşığı unu dök hızlı kavur çok tepeleme olmasın un. Sonra yavaş yavaş iki su bardağı süt dök karıştır tuz at ve karabiber dök yarım çay kaşığı kadar karıştır kaynayınca altını kapat canım. Koyulasacak kaynayınca
(58 puan) tarafından
Teşekkür ederim cnm denedm çok güzel oldu
(6,234 puan) tarafından
Afiyet olsun canım beğenmene sevindim :)
0 oy
(1,879 puan) tarafından
Çatal batacak kadar haşla 5 dk kadar yani. Bir kasede 1 su bardağı yoğurt, tuz, karabiber, pul biber, kekik, 1 yumurta, 2 yk un, 1 yk salça, 2-3 diş sarımsak, çok az zeytinyağı karıştır. Haşlanmış karnabaharları sosa bula. İster yağda kızartı, ister fırına at. Eğer fırına atacaksan yağı artır. Karnabaharın büyüklüğüne göre sos miktarını artırabilirsin canım. Biz böyle çok seviyoruz tavuk gibi oluyor 
0 oy
(58 puan) tarafından
Teşekkürler herkese denicem firinda olanlardan
0 oy
(682 puan) tarafından
Bnde bugün kızım için yapicam salçalı az sulu yapınca enfes oluyor mutlaka dene
(58 puan) tarafından
Eşimde yesin istiyorum o şekilde yemiyo teşekkür ederim yinede

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 154 göst.
2 Kasım 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde eslemree (1,119 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 84 göst.
17 Kasım 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde sweetlady (594 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 52 göst.
12 Kasım 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Mutluu annee (378 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 292 göst.
16 Ocak 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Mina35 (40 puan) tarafından soruldu

378,093 soru

11,316,909 cevap

34,762 kullanıcı

...