0 oy
202 göst.
Diğer kategorisinde (688 puan) tarafından
Yarın için fikir istiyorum bugün ki yemeğim pişiyor mercimek çorbası ve tavuk göğüslü imam bayıldı. Bizim burda karnı yarık derler kızlar tavuk göğsü ile yapmanızı şiddetle tavsiye ediyorum kıymadan daha çok yakışıyor şuan dondurucudan çıkardım pişince atarım resmini sizin neler var bugün menüde 

15 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ay başı dolapta pek bisey kalmadı aylığı bekliyoruz:) evde ne varsa yaptım bilmiyorum eşim bi uyansin bakariz duruma 
(6,792 puan) tarafından
Ay başı diyince :)))) tövbe tövbe aklıma gelen.
tarafından
Ne kiz sksksk
(1,175 puan) tarafından
Ahaha aynı biizz :))
(6,792 puan) tarafından
:)))))))))
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ellerine sağlık ben karniyarigi hic kiymali yapmıyorum kuş başlı yapıyorm :)) ellerine sağlık şu an hiç bir fikrim yok. 
0 oy
tarafından
Tavuk göğsünü kıyma gibi çekiyor musun canım yoksa küçük küçük doğruyor musun?
(688 puan) tarafından
Küçük küçük doğuruyorum nohut büyüklüğünde ardından hepsini bir tavada haşlıyorum sonra suyunu çekince biraz sıvı yağ koyuyorum
önceden doğranmış kuru soğani ekliyorum biraz salça ile hepsini başlıyorum sonra küçük doğranmış yada domatesleri ve yeşil biberleri ekliyorum domates suyunu çok salıyor içine o yüzden ben su eklemiyorum domatesin suyunda tüm malzeler kaynayıp suyu katı olunca az bir şey maydanoz 1 çay kaşığı karabiber biraz pul biber ve tuz ekliyorum 2 3 dakika daha bu şekilde kaynadiktan sonra altını kapatıp patlıcanların içine koyuyorum iç harcinin suyu çekmiş olması lazım
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Diyetteyim.bugun kurubaklagil gunum o yuzden kuru fasulye cocuklarla esime pilav corba me pisirsem.karar veremedim
0 oy
(7,249 puan) tarafından
Kiz yarininkini bugunden mi dusunuyosun bilmiyorum ki daha ne yapsam sebze birsey yok dün pizzaydi bugun hamur isi olmaz offff
0 oy
(7,736 puan) tarafından
Güveç yaptım birde mercimek çorbası yapacam belki bulgur pilavı da yaparım oruçluyum emziriyordum pek halim yok 
0 oy
(7,394 puan) tarafından
Mısafırliğe gıtcez bugün bılmıyom ne var
0 oy
tarafından
Ispanak yapacam . Yıkadım suya isladim . Oğlum kızım uyusun doğrayıp pişircem
0 oy
(1,752 puan) tarafından
Kuru dolma yapacaktım. Ama daha hastanedeyim erken gidersem onu yapmak istiyorum bakalım 
0 oy
(5,043 puan) tarafından
Balık yapcam bugün inşallah 
0 oy
(2,369 puan) tarafından
Lop etli haşlama yapacağım yanına pirinç pilavı salata 
0 oy
(1,750 puan) tarafından
Patlıcan pilav yoğurt  çorbası salata dünden kalanlar yarına Allah kerim 
0 oy
(1,391 puan) tarafından
Ispanak yemeği tarhana çorbası yanına ne yapcam bilmiyorum 
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Bende tavuklu olanı daha çok seviyorum ali nazik yapcam bugün 
0 oy
tarafından
Canım balık çekti yarim kilo balık aldık onu yapacam akşama 

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 591 göst.
29 Nisan 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde Emmine1 (143 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 703 göst.
20 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 356 göst.
5 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 387 göst.
11 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde dilekdemir (2,575 puan) tarafından soruldu

379,886 soru

11,372,001 cevap

34,855 kullanıcı