0 oy
355 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar 12 marrta eşimin doğum günü sizce nsl bir hediye alabilirim bnm aklıma doğru düzgün birşy gelmedi sizinde fikirlerinizi alabilir miyim :)

16 Cevaplar

0 oy
(7,654 puan) tarafından
Senin esin ne sever ne alsan mutlu olur sen bilirsin 

Ya da ihtiyaçları dogrultusunda bisey alabilirsin
tarafından
Ya aslında pek bir ihtiyacı yok ne alsan mutlu olur yani onun için düşünmek bile yeterli oluyor
(7,654 puan) tarafından
Bilmem ben esime bisey alacak olsam kamuoyu araştırması etmem
tarafından
Sonuçta hepi topu bir hediye yani kamuoyu araştırması olacak Br konu değil cnm
-Reklam-
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Bir yere götürme imkanin var mı günübirlik de olsa
tarafından
Malesef cnm 7.5 aylık cadı bir kızım var
0 oy
(1,668 puan) tarafından
Birşeye ihtiyacı varsa onu alabilirsin canım yada mesela bi parfüm ayakkabı pantolon falan beğendiğini söylediyse onu alabilirsin. Güzel bir akşam yemeği tatli pasta vs yapıp ortam da yapabilirsin
tarafından
Ortam yapmasına yapacağım da bide hediye almak istiyorum canım fikirlerin için teşekkür ederim
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Gömlek sweatshirt yada akıllı saat olabilir pasta kendin yapsan canım masa da süsle daha ne olsun
tarafından
Teşekkür ederim cevabın için canım
(5,721 puan) tarafından
Sende sağol canım
0 oy
tarafından
Ben en son eşime işinden dolayı güzel kaliteli kalem alıp ismini soyismini yazdırmıştım ama böyle sipariş falan verme kendin bakıp beğen, ondan önce de köstekli saat seviyordu yine isimli saat almıştım 
tarafından
Saati geçen doğum gününde almıştım canım :-)
tarafından
Ben de fikir kalmadı artık :)
tarafından
Olsun teşekkür ederim :-))
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Bence ortamını kur mutlu olur hediye olarak bı SMAlı bebeğe eşin adına bağışta bulunabilirsin. Madem bir ihtiyacı yok hem gereksiz bir şeye para harcamamis olursun hem de manevi yönden çok özel bir hediye olur.  Fikir olsun istedim. 
tarafından
Gerçekten çok ama çok güzl bir fikir mutlaka değerlendirmek lazım teşekkür ederim
0 oy
(119,324 puan) tarafından
erkege hep ayni seyler var secenek az
tarafından
Evet işte o yüzden bende pek birşey bulamadım
0 oy
(231 puan) tarafından

Cüzdan

Kemer

Gömlek 

Resimli telefon kabı 

Parfüm 

Aklıma gelen bunlar 

0 oy
(450 puan) tarafından
Benim eşimde 12 mart 
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Ayakkabı:D benimde doğum günüm yakması ayakkabı ve çanta istiyorum :D ama gele gele koça bir hiçç gelicegini dusunmeketyim
0 oy
(413 puan) tarafından
Ben ya arabası için Bi aksesuar ya da kıyafet tesbih filan alıyorum en son tuttuğu takımın formasını aldım (vardı ama eskimişti) geçen sene de üzerinde mors alfabesi ile adı soyadı yazan bileklik almıştım :) değişik şeyleri seviyorsa kişiye özel hediyeler diye ara Google'da. Çok seçenek çıkıyor 
0 oy
tarafından
23 marttada benm esimin dogum gunu veee 12 martta randevum var test sonucuma gore suprizim var eger gebelik yoksa hediye alcam varsa kalpli kutu aldim bsbek patigi aldim test sonucunu ve ultrason remsni koyup vercm dpgum gnu masasi hazirlicam gorumcemler ve kaynanamlarda olcak
0 oy
(980 puan) tarafından
Çiçek sepetinde kişiye özel isimli hediyeler cüzdanlar vb var oraya bakabilirsin bi istersen 
0 oy
(48,671 puan) tarafından
ben gecen sene kol saati aldim icinde bizim resmimiz var
0 oy
(10,925 puan) tarafından
Akıllı saat =D 
0 oy
(15,212 puan) tarafından
Ben doğum gününde kupa bardak aldım. Hani içine sıcak su koyunca rengi açılıp alttan fotonun ortaya çıktığı kupalar var ya. 2 tane yaptırdım. Biri aile resmimiz biri de aramızda bir espri nın olduğu resim. Çok hoşuna gitti. Basit ve güzel bence.:)

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 69 göst.
0 oy
21 cevap 703 göst.
20 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 202 göst.
5 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Kederlianne (688 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 387 göst.
11 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde dilekdemir (2,575 puan) tarafından soruldu