0 oy
289 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (7,199 puan) tarafından
Kızlar normalde bugün  8+6 haftalık hamile olmam gerekiyor ama geçen hafta 8+1 iken çarşamba günü gittiğimde 6+2 dendi bebekte kalp atışı da duyuldu ama alttan bakınca gördü anca . Takipte olmak gerekiyor dedi. Bende iki hafta önce de 6 haftalık denmişti nasıl oluyor dedim bilmiyorum dedi kalbi atıyor ama dedi gecistirdi . Cuma günü başka hastaneye gittim o da alttan baktı bebek daha çok küçük kalbi oluşmamış dedi haftaya tekrar gel dedi .  O günden beri bebeğimin beni bıraktığını düşünüyorum doktor olumsuz bir şey demese de mantıklı mı yani bir atıp bir atmaması? Bugün tekrar gideceğim nolur bir ümit dua edin güzel haberler ile döneyim... 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
ca im keske biraz daha beklesen bir arkadasim senin gibi oldu bebek olusmuyir alalim dediler o inatla bekledi adet tarihine gore 10 haftayken bebegi gorduler. ama ulyrasonda kucukmus gec dollenme olmus. simdi dogum yapti masallah bir oglu oldu. darisi senin basina insallah guzel haberlerle gelirsin
(7,199 puan) tarafından
Duramıyorum ki yerimde belirsizlik mahvediyor insanı . O da olumsuz bir sey derse en azından daha da bi beklentim olmaz yine bir hafta daha dururum ama sürece alışmış olurum en azından
tarafından
uzulme canim sakin ol dua et Allahim sana bagislasin bebisini
(7,199 puan) tarafından
Maalesef bebek gelişmemiş ama yapcak bişey yok sağlık olsun
tarafından
hadi yaa :( ne dediki dr.
-Reklam-
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Allah'ım inşallah sağ sağlım kavuşmak nasip etsin canım umarım seninledir ❤️
(7,199 puan) tarafından
Amiin canım Allah razı olsun rabbimde sizlerin ne hayırlı muratlari varsa versin inşallah
0 oy
(7,433 puan) tarafından
Hayırlısı işallah kucağına al bişeyi yoktur
(7,199 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Canım sürekli alttan bakmalı düşüğe neden olabiliyor sürekli alttan baktirma bekle biraz daha büyüsün sonra git kalp atışını duyduysan emin al duruyordu gözükmüyordur alttan bakılması düşüğe neden oluyor 
(7,199 puan) tarafından
Alttan bakmakta sakınca yok canım kaç kere yasadim kızımda da öyle bakilmisti bir kaç kez şükür bir şey olmadı . Zaten kese büyümüş bebek buyumemis olduğu gibi kalmış yatış verdi de ben özele gider kürtaj olurum artık
(7,376 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım Allah yeniden nasip etsin benim doktorum alttan bakilmanin düşüğe neden olduğunu fazla alttan bakılması gerektiğini söylemişti
0 oy
(765 puan) tarafından
Hayırlı haberlerini beklıyoruz cnm
(7,199 puan) tarafından
Maalesef hayırlı haber alamadım ama sağlık olsun
(552 puan) tarafından
Noldu canım
(8,937 puan) tarafından
Başka doktorada git tek doktorun ağzına bakma
(7,199 puan) tarafından
Haftaya aldım son bir kere daha gitcem olmadı aynı gün kürtaja gideceğim özele . Kese büyüyor ama bebek gelişmiyor
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Canım noldu bebiş iyimi inşallah 
(7,199 puan) tarafından
Değil maalesef kese gelişmiş ama bebek gelismemis
(1,092 puan) tarafından
Çok üzgünüm :( Allah bir an önce yerini doldursun inşallah
0 oy
(386 puan) tarafından
Bebek kucukken bu haftalardayken sabret surekli cati muayeseni olma  cok riskli
(7,199 puan) tarafından
Bebek gelişmiyor zaten sabretsem nolcak ki :/
(386 puan) tarafından
Kendin keyfin bilir
(7,199 puan) tarafından
Çok mantıklı keyfi bir durum çünkü
(386 puan) tarafından
Bak canim benim o kadar cocuk icin tedavi gormus biri olarak doktor doktor gezen biri olarak soyluyorum sana bunu gec dollenme olup 8 hafta yerine 6 hafta olabilir kalp atisini duymussun demi alttan neden baktirdin kalp atisini duymussun goremedi diyosun ya olabilir alttan baktirmak sakincali eltim 7 haftalik normldi hersey 10 haftalikken gittiginde kalp atisi alamadiler gelisim 7 de kalmis bir hafta sonra tekrar gel demisler orda bile hemen alttan bakmamislar kalp attisini aldiktan sonra alttan muayene yaptirmasaydin demek istedim tabi sonrasinda yaptirdigina bisi demiyorum

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 283 göst.
6 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Meryem0123 (1,937 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 99 göst.
6 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,614 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 55 göst.
0 oy
3 cevap 67 göst.
31 Ekim 2023 Aile kategorisinde Eda00 (731 puan) tarafından soruldu

380,426 soru

11,390,114 cevap

34,899 kullanıcı

...