0 oy
284 göst.
Diğer kategorisinde (1,937 puan) tarafından
Kızlar yarın tekrardan kızıma işitme testi yapacaklar eğer şayet yeniden kalırsa Bera testine gönderecekler bu sefer farklı bir hastane araştırma hastanesi dedim Allah göstermesin kötü bir şey çıkarsa bir üniversite hastanesinin daha iyi olacağını düşündüm tedavi için çok korkuyorum yeniden sağır diyecekler ve kızım duymayacak diye belki hayırlısı böyle Rabbim istese vermez miydi verirdi elbet ama bir anneyim korkuyorum kızıma dua eder misiniz Rabbim şafi isminin hürmetine şifa nasip eylesin

7 Cevaplar

0 oy
(229 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Allah şafi ismiyle şifa verisn 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım ıkı kulaktan da mı kalıyor
(1,937 puan) tarafından
Evet geçen sefer iki kulaktan da kaldı
tarafından
Gecmıs olsun kuzum benım kızımda sol kulaktan kaldı 2 kere beraya gırdı korkma berada zaten ılacla uyutuyolsr hıcbır zararı yok ısıtme sevıysı ne durumda dıye bakıyolar bızımlı en ust duzeyın bır altıymıs hıcbır öudahale etmedıler sukur gayet ıyı duyuyor zaten, orta sevıyede dıysa bıle bu cıhazlardan kalıyor bebekler
(1,937 puan) tarafından
Anladım canım teşekkür ederim Allah razı olsun
0 oy
(7,991 puan) tarafından
Rabbim korkutuguna ugratmasin inşallah benimde ikinci teste yeni geçti 
(1,937 puan) tarafından
Gözünüz aydın canım amin inşallah canım
(7,991 puan) tarafından
Teşekkürler cnm bizimki üç yaşında şuan:)
(1,937 puan) tarafından
Maşallah
0 oy
(192 puan) tarafından
Yenidoğan işitme taramadan mı bahsediyorsunuz? Ben odyologum. Yeni doğduğu zaman kulağında amniyon sıvısı olduğu için testten geçen bebek sayısı az oluyor zaten. İnşallah güzel sonuçlar alırsınız Allah korktuklarımızdan korusun 
(192 puan) tarafından
Sanmıyorum sadece ses açmayla kayıp olacağını. Akraba evliliği sebep olmuş olabilir. Erken tanı erken tedavi demek eğitime ne kadar hızlı başlarsa yaşıtlarıyla o kadar aynı seviyede olur
(1,937 puan) tarafından
Aynen canım şuanda üç tane iyi hastane var kaynım hemsir onun gelmesini ve üç aylık olmasını bekliyoruz acıbadem başkent üniversitesi hastanesi vede Medline bu işin en iyisi  kim ise doğru teşhis ve tedaviyi kim verebilecekse ona gitmeyi düşünüyoruz bakalım siz hangi sehirdesiniz Allah göstermesin olursa sizinle irtibata geçmek isterim
(192 puan) tarafından
Ben kayserideyim ama diğer şehirler için odyolog bulmanızda yardımcı olabilirim belki. İnşallah sağlıkla çıkarsınız
(1,937 puan) tarafından
Amin inşallah canım bir bakayım haftaya yeniden gideyim şu doktor işini de hallettikten sonra söylerim sana inşaallah gerek kalmaz testlerden geçer
(192 puan) tarafından
İnşallah
0 oy
tarafından
Rabbım korktuğuna ugratmasin inşallah canım çok geçmiş olsun 
(1,937 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(134 puan) tarafından
Rabbim hiç bi anne babayı evladıyla sınamasın Allah korktuğuna uğratmasın inşallah allah yolunda yardımcın olsun 
(1,937 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
(87 puan) tarafından
Allah  şifa versin tez vakitte inşallah 
(1,937 puan) tarafından
Amin inşallah

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 132 göst.
0 oy
7 cevap 170 göst.