0 oy
66 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (202 puan) tarafından
Kızlar Yasmin doğum kontrol hapı tüylenme veya kilo yapar mı bilen varmı 

3 Cevaplar

0 oy
(1,845 puan) tarafından
Bence bu kişiden kişiye değişiyor ama mutlaka kilo aldırıyor ya . Ödem tutuyorsun . Zaten regli inanılmaz kesiyor . Ben yazz çok araştırdım kullandım . Hemen şiştim üstelik regl olmadım 2 gün sürmedi . Hormonları inanılmaz bozuyor . Bilmiyorum tabi bu benim kendimde gördüğüm yan etkiler . Ama mutlaka sende bir yan etki görürsün. Mantıklı düşündüğümüzde zaten tüm vücut sistemimizi bozuyor . 
(534 puan) tarafından
Yazz mi ödem yaptı sana bende ilk defa kullanıyorum doktor yazz önerdi 3 gün içemedim ilaç yanımda değildi 18.hasta olmam lazımdı bugün oldum büyük ihtimalle içmedim diye ama ben diyet yapıyorum diyeti etkiler mi kilo vermem konusunda
(1,845 puan) tarafından
Maalesef hiç bilmiyorum . Ödem yapıyor her şekilde ya ne yazık ki . Bence yine doktora veya diyetisyene git . O şekilde liste yapsın sana .
(534 puan) tarafından
Anladim canım teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(1,103 puan) tarafından
Hormonları en güzel dengeleyen ve sorun yaratmayan YAZZ
0 oy
(431 puan) tarafından
Bende geçen sprial takmaya gittim doktor kanamam fazla diye hap verdi şu anda iştah açması dışında bir sorun yok ama henüz adet olmadım düzenim bozulmaz inşAllah

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 41 göst.
12 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nedirsinoglumm (233 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 100 göst.
16 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Esraalya (1,175 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 258 göst.
29 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Ö.B❤️A.C.A (582 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 79 göst.
29 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Seda yavuz (3,888 puan) tarafından soruldu

379,265 soru

11,352,552 cevap

34,824 kullanıcı

...