0 oy
866 göst.
Diğer kategorisinde (118 puan) tarafından
Kızlar ben eşime ikiskiyi teklif etmesem o etmiyor bu 20 25 gün mü bana yaklaşmamis eşime gün içinde defalarca söylüyorum uykum geliyor diyor o yüzden sana yaklasmiyirum ben eşime tatlı dille söyledim olmadı kavgada söyledim olmadı onun yüzüne defalarca vurdum dedim erkeksin erkekliğini yap bana yok neden anlamıyorum ben ise sevmeyi sevişmeyi opulmeyi seven birisiyim yok gardaşim o öyle değil neden acba kendimde sıkıntı bulmaya başladım ha bu arada aldatmaya diye bir şey söz konusu olamaz eşimde sadece WhatsApp var ve sürekli olarak telefon lan ilgilenen birisi değil bakarsa. Da arabalara bakar 

10 Cevaplar

0 oy
(2,097 puan) tarafından
Kimi kadın istekli oluyor kimi isteksiz. Aynı şey erkekler için de geçerli. Bazıları böyle gelmiş böyle gidiyor canım yapacak çok bir şey yok ama rahatsızlığını dile getirmeye devam et bir orta yol bulmaya çalışın.
(118 puan) tarafından
Olmuyor çözüm noktası bulamıyoruz sonunda bascam mesir macununu sonra olucak gsliba
tarafından
E bas o zaman neyi bekliyon Ahahahah lavanta yağı sür boynuna göğus ortasina bacak arasina fln
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim eşimde 32haftalik gebeyim bebekten dolayı korkuyo bişi olur sancım olur diye yanaşmaz ben üstüne varmadikca bı saat bişi olmaz diye dil dokmedikce doğumunu bekliyelim diyo
(14,032 puan) tarafından
Kadının yazdığıyla senin yazdığın ne alaka şimdi :D
0 oy
(799 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun...Erken boşalma problemi var mı 
(799 puan) tarafından
Şehveti az bırtnm seni nie sevsin .
Oğlunu severken oradaki sevgi Merhamet, kendisini hatırlatıyor olması ..
Veya Kendisi bir şey ler yaşamamış olabilir ama o kendim yaşamadım oğlum da yaşamasın deyıl.....tam tersi daha çok oğluna bağlanmış olablir...
Seni sevmese çocuğu zaten zor bağlanır severdi ...

Ama sana o istediğin ilgi olması için adamda şehvet olması gerekli istek olması gerekli
Erken boşalma olan birinde bunlar malesef...sıgarada etkiler az çok
(118 puan) tarafından
Tmm cnm anladım çok sağol yorumlarınızı için gerçekten
(799 puan) tarafından
Bence .....Dr gidiceksin ne dicek birşeyleri üstün körü anlatıcakdır...önceden sen araştırmalar yap oku bence
Sonra senin kafanda az çok soru birikir
Sana gerekli olan meseleler için soruları sorarsın
Heh işde ozaman o Dr sana yardımcı olur ..
Türkiye de bu konularda gerçekten çok profesyonel uzmanlar var  .
Ama sen de az çok bilgili olur isen bu konuda ayrıca bir avantaj olur senin için...
(118 puan) tarafından
Tamam canım hemen araştırmaya gidiyorum
(799 puan) tarafından
Çok iyi yaparsın cnm bnm ilim çok değerlidir ..ilmin arttıkça... korkunda azalır .. ınsaAllah zamanlada mesele çözüm bulur ..
Allah eşinin de kalbine kabulluk versin
Allah Zamanla onun da şevkini artdırsın ...
Aslında ne dıe şikayet edecek veya inad edecek    .... bir erkek için cima yı en zevk alıcak yerde yaşamak gibi güzel bir şey olabilir mi..

Allah kalbine kabulluk versin şevkini artdırsın
Sana çok İMTİHAN olmadan o da bu sürece dahil olur ınsaAllah
0 oy
(1,125 puan) tarafından
Ahahaha hap at çayına canım sonra sabaha kadar başında beklesin anlar seni :))
tarafından
Naber
(118 puan) tarafından
Ahhahaa ne hapı kız
(1,125 puan) tarafından
İyi diyelim esmacim iyi olsun uğraşıyorum misafirlerim gitmedi bebeğim durmuyor kakasını yapmıyor kızımin ayağındada mantar olmuş gece yatamiyorum gündüz oturmuyorum sersem şekilde dolaşıyorum sen ne yapıyorsun yavrum nasıl oldunuz
(1,125 puan) tarafından
Ne hapı olacak Canım v.i.e.g.r.a :)))
0 oy
(383 puan) tarafından
Canm demek ki istemiyor istemeyerek ilişki olucagina olmaması daha iyi bence söylemek yerine dikkatini cek erkekler kokuyya çok dikkat eder eşim hep boynumu koklar öper o şekilde dikkat çeker ve ztn ilişki oluyo sen bide erkekligine laf dersen daha ağır hiç bı erkek laf ettirmez aynı seklde kadında evet ihtiyaç ama zorla da olmaz malesef
(118 puan) tarafından
Yazmisiniz  ilişki yok diye erkekliği mi yok diye niye kadınlar eşlerine istediklerini vermediklerinde kadınlığımi yapmıyorsun diyorlar ona baksanda oda öyle
(383 puan) tarafından
Yanlış anlama ama ilişki bagimlilgimi  var ilk evlenince bende de aşırı vardı ki günde biz 6/7 cikiyodk şimdi keyfi keder oldu. Zor yani
(1,559 puan) tarafından
6-7 mi masallah kız merak ettim o kadar nasıl erekte oluyor adam derman kalmaz bizde ilk zamanlarda 2 olduğunu bilirim ama bu kadara da şaşırdım kaç yaşında eşin benimki 27 ydi
(118 puan) tarafından
Evet ilişki bagliligim var galiba biz daha 1.5 yiilik evliyiz ilk aylarinizda günde en 3 4 defa olurdu bilmiyorum ne ildu
(383 puan) tarafından
Erken boşalma sorunu var canm zamanla düzeldi
0 oy
(2,103 puan) tarafından
Valla canım biz çok severiz 30 haftalık hamileyim olmaz bebeğe bişey olur diyor haftada 1 yani kırmaz beni benim zorumla 3 4 olur da neyse bende zorlamak istemiyorum ama sen sıkıntını dile getir söyle yani konuşmadan hiçbir iş çözülmez al bak saat kaç olmuş pes atıyor içerde bide kendi kendine konuşuyor hahahahah şimdi nasıl diyim ona 
(118 puan) tarafından
Ben söylemiyorum muyum sanki kaç defa ama işte anliyan yok az oncede yatıyordu dedim ben ilişki istemeden sen istemiyorsun uykum var diyor
(2,103 puan) tarafından
Allah Allah garip belki kafası doludur canım yorgundur bilemiyorum ki ya hiç
(118 puan) tarafından
Yorgun olacak hiç bir iş yapmıyor çok şükür borcumuz yok sıkıntımız yok ama bende anlamıyorum şuan yatakta bana sarılmış yatıyor
(118 puan) tarafından
Eşime ilişki istiyorum dediğimde hergun hergun olmaz diyor bende diyorum ben hergun hergun istiyorum
0 oy
(185 puan) tarafından
İşimi yogun belki işinden dolAyı yoruluyordur eşin sende cok üstüne varma güzel giyin dikkat cekicek şekilde dolaş evde ama deme illa kalk olsun zamanla düzelir inşallah 
0 oy
tarafından
Bizde de ben istemiyorum hiç isteğim yok . Eşim istiyor :/
0 oy
(620 puan) tarafından
Bizdede var bı tane oda gün sayar hastayken bitsin diye 
0 oy
tarafından
Eşinin sağlık problemi olabilir

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 669 göst.