0 oy
231 göst.
Diğer kategorisinde (350 puan) tarafından
Merhaba kızlar bir yıl olacak bu eve gireli girdiğimiz de iki odasında peteklerin altında çok hafif belli bile olmayan parke şişmesi vardı evi yerleştirdikten sonra fark ettim ama Önemsemedim sonrasında ev sahibinin çocuğu bizim eve gelip giderdi çocuklarımın yanına 

Ordaki şişliği fark etti buraya su mu doktunuz dedi şişmiş dedi bende yok girdiğimiz de öyleydi dedim oda haaa çıkan kiracılar yapmıştır o zaman dedi herneyse ora o şişlikte duruyordu ev iki katlı ev sahibimizle yatak odalarımız aynı tarafta bende doğum yapmadan yani beş ay önce o odadan diğer odaya geçtim bebeğim huysuzluk yapar ağlar rahatsız olmasınlar diye çünkü en ufak bir şeyden bahane üretip söyleyen insanlar biz bu odaya geçtikten bir ay sonra falan o parke davul gibi şişti üstelik bir bölge de değil odanın yarısını kaplıyor yarısı şişti nerdeyse ev sahibine söyledik bizden bilmesin diye gel bak dedik bakmaua gerek yok o nemden olur dedi geçti ama kötü duruyor yani şimdi çok dert eder oldum biz bu evden çıkarken adam başımıza bela etmeseydi diye 

Bu parke neden şişer bilgisi olan var mı yada :(

2 Cevaplar

0 oy
(10,975 puan) tarafından
Dediği doğru nemden olur.onemli olan nem nasıl oldu.beton çektiyse suyu size bir halt diyemez.ama su da doktunuz diyebilir cam da acmadiniz diyebilir
(350 puan) tarafından
Ev sürekli terliyor bacım usandım inan çıkacam evden yakın da çıkarken başıma bela olacak diye korkuyordum
(10,975 puan) tarafından
Ah bacım ev sahipleri artık çok fena.bizimde ev sahibi neler yaptiydi bize
(350 puan) tarafından
Vallahi görsen abilerim ayda bir anca gelir onlarda da çok çocuk var çocuklar ses yapıyor diye şikayete gelir oysa kendileri her gün zilime basar basar kaçarlar uyuyan çocuğumu uyandirilar onlar ses yaparken sorun yok benim ailem yada çocuklarım ses yaptı mı hemen şikayet olur o bir yana bir de dediğim gibi geçen sene tam kış çıkarken girmiştik bu eve aynı hafif terleme vardı evde sonra yaz geldi geçti derken şimdi kıst geldi gene aynı sorun hele mutfakla oturma odam var balkon kapılarından bir sürahi Su akıyor sabaha bez koymayla durduruyorum sürekli şimdide yatak odamin penceresi pembe Su gibi şeyler sızıyor borlanır gibi ne olduğu anlamadım valla anacım ev sahibini hiç sevmemişti gel kızım girmeyin bu eve dedi biz laf dinlemedik şimdi başımız agryor
-Reklam-
0 oy
(3,364 puan) tarafından
Eski evim öyleydi hatta ev sahibi biliyordu tüm eşyalarım rutubetten şişti yatak odası dolabını falan sattım taşınırken yeniydi bide son bir para alacağım kalmıştı kadından gittim yanına evimde bir şey yoktu senin eşyaların geldiğinden dökülüyordu eskilikten zaten dedi benden bide para istiyor utanmadan hamileydim o sırada üstüme falan yürüdü ***** kadın

Sen tekrar resmini çek at kadına bak böyle böyle oldu vardı zaten daha çok oldu benden değil de çıkarken sorun çıkartmasınlar sonra 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 213 göst.
20 Mart 2022 Diğer kategorisinde Nagihannnnn (82 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 193 göst.
4 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Bsrst (278 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 315 göst.
25 Nisan 2024 Diğer kategorisinde eylul_ (1,354 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 144 göst.