0 oy
339 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Annenizin sıze yada kardesınıze  aldıgı dogumda bebek  esyaları farklı olsaydı yada kalite kıskanır mıydınız? 

22 Cevaplar

0 oy
(522 puan) tarafından
Niye kiskanim çok sacmaaa
-Reklam-
0 oy
(499 puan) tarafından
Kardeşim sonucta kiskanmam o an bütçesi ona yetmiştir 
0 oy
tarafından
Para meselesi vardır, ben takilmam öyle şeylere, zaten annemin niyetini ondan önce bilirim ben, kıyamam ayrım yapmaz zaten ,elinden geldiğince yapmaya çalışır biliriz yani 
tarafından
Ayrım yaptığını bılseydınız
tarafından
Ha o ayrı o zaman, ben tepkimi gosterirdim hayırdır noluyo derdim yani
(118 puan) tarafından
Canı sagolsun der geçerim...aldığı ya da alamadığı şeyler için değişmez sevgim de saygım da
O öyleyse degistiremezsin ki zaten
Kendini üzme
0 oy
(7,675 puan) tarafından
Kıskanmam kardeşim için mutlu olurum
0 oy
(1,369 puan) tarafından
Annemin bu huyu bildim bileli vardı. Kiskanmazdim öyle bir huyum yok ama burukluk oluyor hayal kırıklığı değersiz hissetme. Gerçekten çok kötü bir durum.. mesela ben iyi bile atlattım öbür ablam çok daha kıskanç tavırlar isyanlar savaşlar çıkardı evde. Her çocuğun eşit imkanlara sahip olması gerekiyor 
0 oy
tarafından
aldigi donemdeki fiyatla bana alacagi fiyat farkli olacagindan kiskanmam.. cunku bende eve aldigim hereeyin kalitesini dusurdum
0 oy
(4,390 puan) tarafından
Annem öyle şey yapmaz
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Yoo herkes nasibini almış derdim 
0 oy
tarafından
Alıp almaması bile beni ilgilendirmez. Kızıma bir çok eşyasını annemle babam aldı ben istemediğim halde. Şu an ikinci bebeğime hamileyim hiç bir şey aldırmadı geçtim beklenti içinde olmayı geçtim kıskanmayı :)))
0 oy
(2,688 puan) tarafından
Kız kardeşim yok ama gelinlere çok alır annem banada alır yeri geldimi esirgemez o yüzden kıskanmam yakın olan gelinine daha çok olur ben uzak yaşıyorum yine kıskanmam varsın kimi işi görülürse ona alsın çok şükür yinede.
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Annemi uçan kuştan kiskanırım mecaz değil yani ciddi manyaklık derecesinde ama kendisini ablama yada yiğenlerime aldıkları yaptıklarını değil 
(118 puan) tarafından
Yeğen de bir yerde insanin kendi evladı gbi oluyor
(2,651 puan) tarafından
En büyük yiğenlerim 23yaşında hala gozümde bebek gibiler ama 2side öğretmen adayı zaman çok hızlı geçiyo
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Brlkı ona aldıgı durjmla bana alcagı zamanın durumu bır degıldır mesrla önceden annem ablamlara doldurdu giderdi hatya her gelmelerınde üstlerını görürdü ama bu dönemde pahalılıkta kendı cocuguma bunu bekleyemem
0 oy
(8,925 puan) tarafından
Ayrım yapmak farklıdır elbette fakat sunuda göz önünde bulundururdum o zamanin şartlarında imkanlarında bütçesi ona el veriyorsa bu zamanda bütçesi biraz daha azına el veriyorsa itiraz etmezdim sonuçta alim gücü her geçen gün düşüyor ama şartlar eşit olduğu halde yapmıyorsa orda bende kırılır tepkimi belli ederdim 
(118 puan) tarafından
Her şey iki üç kat olmuş
Önce 5 takım alırken mesela  şimdi 2 3 takımı daha pahalıya alıyorz
(8,925 puan) tarafından
Aynen cnm o yüzden fazla umursamazdim sonuçta elinde yoksa ne yapsın calip çirpsın mi
0 oy
(732 puan) tarafından
Yok artık .. kardeşim için mutlu olurdum daha iyidi diye belki o zaman ona gücü yetmiş
0 oy
(1,039 puan) tarafından
Biz özellikle farklı alırız ki ikiside giysin
0 oy
(11,262 puan) tarafından
Kıskanmam kıskanmadım da annemler ablama dolabindan besigine her şeyini aldılar ben kendim aldirtmadim babamın evinden getirmiyorum öbür taraf bisi yapmıyorsa benim ailemi s.lak yerine koymasinlar
0 oy
(1,195 puan) tarafından
Yoo kiskanmazdm bana aldıklarını da ona ver derdim 
0 oy
(3,874 puan) tarafından
Annem benm kızıma bişey almadı yegenlerime küpe vs aldı hç aklıma bkle gelmedi. Bana dıyor alıym dıye ben istemiyorum sıkıstırma kendini dıye 
0 oy
(118 puan) tarafından
Kardeşim sonuçta...benden daha iyi olsunlar keşke 

Asla kıskanmam sevinirim bile 
0 oy
(799 puan) tarafından
Nie ayrım yaptığını düşünüyorsun 

Sana bağlanamadığını falan mı hissediyorsun annenin
tarafından
Kız kardesı me daha duskun
(799 puan) tarafından
Bilemiyorum ki acaba hamile iken kadın ne yaşadı erkek mi istedi . ne oldu işde bunlar bebekde çocukda kalıyor...
Sende kız sın oda kız acaba nie böyle bir şey hissedersin

Sen mi annene daha çok benziyor sun kız kardeşinmi
(799 puan) tarafından
Sen buyuk ve ilk kızımısın

İlgili sorular

0 oy
45 cevap 955 göst.
12 Şubat 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 644 göst.
+1 oy
38 cevap 551 göst.