0 oy
366 göst.
Diğer kategorisinde (1,752 puan) tarafından
Kızlar maksat sohbet olsun sasrdiniz post neydi bnm kayınvalideme camdan bıçak attım elinemi ne geldi demişti birisi hâlâ da inanmıyorum da sizin varmı kızlar 

21 Cevaplar

0 oy
(1,369 puan) tarafından
Sjsjsjsjsj öyle bişey mi olmuştu ya. Hiç aklımda kalan bişey yok. Genelde insanca düzgün şeylere nezaket çerçevesinde cevap veriyorum açıkçası 
(1,752 puan) tarafından
Evet oldu kız baya oldu ama
-Reklam-
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Kızı çişini içmişti en son oydu şaşırdıgım
(1,752 puan) tarafından
Bn görmedim o postu toybe
(2,705 puan) tarafından
Keske bende görmeseydım:)
(1,389 puan) tarafından
Nasil icmistiii ??aa
(2,687 puan) tarafından
O.neydi gizzz derdi neymişte icmiş
0 oy
(1,118 puan) tarafından
Memesinin fotosunu atmisti bisey cikmis sivilcemi ne diye.  Bariz her yeri ortadaydi. 
(1,752 puan) tarafından
Toybe bı o kaldı atilcak
(9,217 puan) tarafından
O ney ki açilmam var mı diye şeyini atan olmuş :D
(1,389 puan) tarafından
Bence sutuyle sutlac yapan saka yapmistir)))ablamin oglu yeni dogdugunda bize gelmislerdi bende isten geldim sutlac vardi yedim afiyetle sonra annem ablanin sutunden yaptik demisdi nasil korkmustum iyrenmistim )))ama sakaymis tabi))))zaten bebege bile yetmiyor sutum bide sanami sutlac yapacm demsti)))))
(7,250 puan) tarafından
Biri meme ucum koptu diye foti atmıştı oda bişey mi jsjsjsj
(8,925 puan) tarafından
Yuhh ya yuhh şok oldum resmen
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Hangi birini sayalım. Eşi ilişkide isteksiz diye harama bakmayı düşüneni mi, katynına zaafı olanı mı, hele dünkü o poposu pişikten yarılmış bebeğin hâlâ hastaneye gitmediğine mi? 
(1,752 puan) tarafından
Bn görmedim o postu nolmus bacım kıyamam ya
(2,537 puan) tarafından
İyi ki görmedin. Göz ucuyla bakabilmiştim hâlâ gözümün önünden gitmiyor çocuğun hâli. Dün paylaşmıştı arkadaş
(3,389 puan) tarafından
Allahtan görmedin dündendr aklımda :(
tarafından
Ay hala Aklımda benimde birde demiş açtım böyleydi o birgunluk bikaç saatlik bişey mi Allah aşkına yazık o yavruya ya bakamiycaksaniz neden doğurur ki
0 oy
tarafından
He meşhur kumru postları dndmdö. Daha sonra da eşine bıçak çekmeye evden kovmaya devam etmişti dndkdl
(1,752 puan) tarafından
Vs vs demk bıçaklar la post açmaya devm ke:)
0 oy
tarafından
Valla benim canım hala dünkü bebeğin poposuna sıkılıyor, tanıdığım olsa ben gidip kurtaracam bebeği onların elinden o derece yani 
tarafından
Bebeğin poposunu bi görsen yaradan paramparça olmuş daha da götürmemisler hastaneye
(1,752 puan) tarafından
Allah Allah postu acan annesimiydi
tarafından
Yok başka biri açmış, arkadaşımın bebeği böyle olmuş resim attı diye, anaaammm şok oldum görünce
tarafından
Post açan annesi değildi arkadaşıymış ve halen götürmemişler doktora.bebek bugün ağlamadı iyi diye götürmemiş
(1,583 puan) tarafından
Ay şaka gibi inşallah o bebeğe bişey olmaz :(
0 oy
(276 puan) tarafından
Okuyabildigim her postun altina verilen alakasiz cevaplara sasiriyorum ...

Yav yukarda kadin ne sormus sen ne anlatiysannn diyecem diyorum ...sonra post sahibi ses cikarmayinca banane diyorum...

Hakkaten paso ego tatmini icin atlanilan postlar var ...biri bisey yazsinda bende caktirmadan ezikleyeyim kendimi oveyim...cok ucuz isler yahuuu..

Asil sasirtici olan post sahibi de demiyor ki bre Sigir!! Ben onu mu sordum 

Allah icin hic mi yukaridaki metinde ne anlatiyor diye sormadilar gozunu seviyim ya...

......Ya sen asagidakilerden hangisi yukarda anlatilmak istenmemistir misin nesin ......
(1,733 puan) tarafından
Bre sığır mı askgghjjgfvhh:)))) ilk kavgamda kullanacagım:);););)
(276 puan) tarafından
Sigirlik yapiyorsa tabiki tepe tepe kullan  :)
(1,733 puan) tarafından
Öküz de bir sığır sonuçta :))))
0 oy
(3,389 puan) tarafından
Ben görmedim postu ama biri post açmış resim göndermiş açılmam var mı die 
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Kurtaj olmusdu bi kiz sonra evde dusurduyu bi balomcuk icindede bebege bariz benzeyen bisey vardi atmisdi bu bebekmi acaba diye cok belli 7 8haftalik brbege benziyordu cok sasitmisdim bide uzulmustum(...bide gecen burda kiz babamla arkadasim birlikteymis yazmisti (...
0 oy
(7,250 puan) tarafından
Naciyenin donu ve diğer postları jsjsjaj
0 oy
(682 puan) tarafından
Dünkü poposu pisikten yarılan bebek postu
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Kocasının eve getirdiği kadın kankasina hizmet edene.....
0 oy
(1,024 puan) tarafından
Valla burda bir kadın onun yorumlarına çok şaşırıyorum başka hiçbir şeye şaşırmıyorum 
0 oy
(417 puan) tarafından
Hangi birine sasıralım bebeğini emzirirken haz alanmı dersin annesiyle kocası beraber olanmı dersin Allah uzak etsin aman 
tarafından
Oha cus ya mide bulandirici evladını emzirirken tövbe tövbe
0 oy
tarafından
Şuan aklima gelmiyor 
0 oy
tarafından

Hahahaha kadının.birisi    eşi burda takılıyor diye.kavga ederken.şuan.bile elimden telefonu almaya çalışıyor öldürecwk beni diye.yazmış tı.o arada buraya yazmak nerden aklına.geldi.hala aklım almıyo kavganın ortası bide :woot:

0 oy
tarafından

Damadinin biyerlerini traş eden kaynana vardi bi ara..

Ohooooo demistimm..
0 oy
(7,036 puan) tarafından
4 senedir burdayım burda gördüğüm şeyleri yaSam aklınız hayaliniz durur ☺️☺️❤️ ilk geldiğim zamanlar biri yazmıştı kocam şifresini öğrenmek için sate gizli kamera taktim açtım mi dersin şeyini paylaşan mi yoksa çiçekli donlarini milletin kafasına dusurenmi daha sayarimda yani ahahhaa
0 oy
(1,733 puan) tarafından
Kadının biri eşiyle tartışıyormuş çocuğun ateşi varmış . Çocuğa fitil verirken kavga büyümüş fitili verdikten sonra çocuk çok ağlamış . Sanırım fitili yanlış yere soktum çok korkuyorum diye yazmıştı bebek bölümünde . Kavga ederken dalgınlığıma geldi nereye verdıgıme dikkat etmedım demişti
tarafından
Ay şaka gibi . İçim tuhaf oldu . Sonra ne oldu peki haber var mı yazdimi birşeyler
(1,733 puan) tarafından
Valla bilmiyorum ki takip edemedim canım
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Malum yerini paylaşıp acılmam var mı dıye soran hatun acaba normal mi dogurdu: D cok istekliydi

İlgili sorular

0 oy
38 cevap 826 göst.
0 oy
32 cevap 590 göst.
15 Nisan 2022 Aile kategorisinde Serpil ahmet (546 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 728 göst.

379,827 soru

11,369,868 cevap

34,853 kullanıcı

...