0 oy
826 göst.
Diğer kategorisinde (1,097 puan) tarafından
2020 temmuz ayında ben bekarım daha annemin komşusu trafik kazasında vefat etti 33 yaşında flandi geride bi kız bi oglu kaldi. Kızı 8 yaşında idi oglu 4 flan.. kaza yaptıktan bir gün sonra vefat etti. Ben bağırıslari duyunca aşağı indim. Yan binada oturuyorlardi kızını ve oğlunu çok severdm hala çok severm gelip gittikçe oyle sarılırım öper koklarm ama her sarilmamda ağlarm. Neyse işte indim aşağıya kızı geldi kucağıma oturdu ben ağlıyorum tabi sonra oglu geldi kucağıma otururdu. Niye ağlıyorsun diye gözyaşlarımi sildi ben ikisine sarılarak öyle agladm ki.. şuan bunu yazarken bile gözyaşlarımi tutamıyorm. Ölümün ne kadar acı bisey olduğunu o an anladm. Geride kalan 32 yaşında genç bir anne ve iki küçük çocuk. Suan hala ayni mahallede oturuyorlar kadın iki çocuğuna da bakıyor ben hayatımda oyle güçlü bir kadın gormedm. Bu olay beni çok etkilemisti. Sizi etkileyen olaylar neler hanımlar 

38 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Kendi kaderim hergun hersaniye yüreğimi sizlatiyor
(127 puan) tarafından
Ne sorunun var gerçektende ne varsa Allah kolaylık versin üzüldüm
tarafından
Sağol canım ❤️ Rabbim büyük elbet bu hayat banada gulecek
(268 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun canim, in sa Allah her sey guzel olur sabr et
(3,716 puan) tarafından
Allah gönlünü ferahlatsın tez zamanda inşallah
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bizi etkileyen olaya gerek kalmadı, öyle içimi sızlattın ki gece gece... Allah'ım sabırlar versin, yardımcıları olsun inşallah..
0 oy
(48,695 puan) tarafından
babannemin ölümü ve teyzemin kizinin ölümü 
0 oy
(1,386 puan) tarafından
Çok olay var kalbimi acıtan ama kendi hayatıma bakıyorum eşimden uzak çocuğumu babasından uzak büyütmek kalbimi Hep acıtıyor zaten 
tarafından
:////
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Düşük yapmam. Hala kalbim sızlar 
0 oy
(6,205 puan) tarafından
13 yaşlarında ikiz erkek çocuklar 2 sene önce yazın burda denize giriyolar akıntı çocukları sürüklüyor baba görüyor çocukların cırpındıklarini hemn denize atliyo dalga onu da sürüklüyor üçünun de cansız bedenini çıkarttılar denizden çocuklar eşimin öğrencileriydi Kur'an kursundan çok üzülmüştük hiç unutamam:(
0 oy
(2,301 puan) tarafından
Oğlum vefat etti rabbim kimseye evlat acısı yaşatmasın 
(295 puan) tarafından
Evlat baska aci bilmem tarifsiz
0 oy
tarafından
25 yaşında kuzenimin 2 ay içinde hastalanıp ölmesi 

35 yaşında kuzenimin kanserden ölmesi 2 çocuğunun yetim kalması 

Halamın kanserden ölmesi :(
0 oy
(119,345 puan) tarafından
29 kasimda öglen babannem öldü ayni gunun aksami saat 9 10 civarinda belcikada yasayan bi gurbetci anne beyninde tumor varmis kanser tedavi goruyodu duymustim ama kadini tanimiyodum 4 cocugu varmis enbuyuk 18 yasinda uni hazitlaniyomus digeri 10 oburu 6 ve en kucuk 2bucuk yasindaymis o en kucugu durduramamislar annem aneem diyip aglamis dayanamamislar gostermisler kefenlenince annesini sarilmis öpmüş orda ne kadar yakinu varsa hepsinin halini dusun suan ustunden gecti 45 gun 1 sene gecer gevmez baba evlenir ne olcak o cocuklar 
0 oy
(4,235 puan) tarafından
Arkadasimin 2 gunluk bebegi oldu. 

Komsumuzun 15 yasinda kizi loseminden oldu. 

Kuzenim 2 aylik evliken esi oldu. 

Ogrencimin annesi 3 cocugunun gozu onunde intahar etti. 

Arkadasimin cok sevdigi adam hastaydi genetik bi rahatsizligi vardi ,bu sebeple adam ayrilmak istedi ayrildilar, cocuklarida ayni hastaliga sahip olabilir diye. Bi aciklama yapmadi sadece beni biliyosun dedi. O kadar. Ayrilmak istemis. Kiz evlendi ,cocugu oldu aradan 10 yil gecti hala akli onda. 

Bizimkiler de dert diye uzuluyoruz. 
0 oy
(1,140 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Benim çok vardır...çok eskilere girmeyecem ama,

İki tane geçen seneden söyleyeyim.

Benim lohusaligim berbat geçti.ot gibiydim hiç bir duygu hissedemiyordum.

Kızım ilk doğduğunda yoğun bakımda yattı.

Acısını yaşayamadım bomboştum.

Normalde çok duygusal sulu gözlü bi tipimdir aslında.

Kendime geldikten sonra bir gün kızım kucağımdayken sma lı bir bebeğin videosunu gördüm çok içime oturdu.kendimi tuttum.kizimi uyutunca mutfağa gidip ağladım.

Sonrasında kızım yoğun bakimdaykenki o hissizligim aklıma geldi.

O zaman içim çok acıdı.

Nasıl öyle durabildim.nasil acısını çekmedim diye de birde ona ağladım.

Zaman zaman hala yoklar.

Bir sefer de sorunlardan dolayı çok düşmüştüm.

Tâkatim kalmamıştı.

Kızım kucağımda ona öyle bakıyordum.

Gözümden yaş geldi.

Kızım çok küçüktü 7 8 aylık falan.

Yuzume bakıp,anne diyip eliyle gözümü silmisti.

Muhtemelen bilinçli yapmamıştı ama onda da içim çok acımıştı
0 oy
tarafından
Ben bherşeyden ektilenen biriyim babaanem gozumun onunde ölu görmek cok kotuydu ve ben hastalelik oldum cok kotu bir durum kotu birsey duydummu yatamıyorum cok kotu oluyorum 
0 oy
(912 puan) tarafından
Bir adm vardı bebeği tokatlıyor yumruk atıyordu sosyal medyada baya ses getirmişti o hiç aklımdan cikmaz 
0 oy
(1,733 puan) tarafından
Kuzenim bir kızı seviyordu . Kızla sevgililerdi.sonra kız başkası ile sözlendi . Kuzenim de kızım babasına ben kızınızı seviyorum o da beni vermeyin başkasına diyor. Adam da oğlum benim haberim yoktu kızımla konuşayım diyor . Adam kızla konuşuyor. Kız ben istemiyorum baba onu diyor . Kuzenim bunalıma girdi çok ağır bir zehir içiyor. Buarada kuzenım hastane de çalışıyor. Zehri içtikten sonra fenalaşıyor doktorlar hemşireler hep tanıdık kurtarmaya çalışıyorlar kuzenim çok pişmanım nolur kurtarın beni diyor ama kalbi patlıyor zehirden kurtaramadılar çok acıydı 26 yaşında falandı.bu olaydan sonra kızı sözlüsü bıraktı . Yıllar sonra kız başkası ile evlendi alelade bir şekilde . Kuzenımın babası da bu acıya dayanamadı kanser oldu geçenlerde o da vefat etti …
0 oy
tarafından
Oğlumun ikinci kez yoğun bakima girmesi 

İlkinde doğum sonrası aldılar solunum sıkıntısı vardi normal dedik cevremdede vardı öyle olan ama ikincide kan değerleri kötü çıkmıştı daha 6 günlüktu eşim şehir dışında ben lohusa halimle tek başıma hastanede bıraktım eve geldim gece bir diğer çocuklarım uyuyordu o halimle saatlerce ağladım canim o kadar yanıyordu ki şimdi bile kötü oldum 
0 oy
(13,825 puan) tarafından
Bizimde aynı böyle bir komsumuzun kızı vefat etti dün gibi okul zamanıydı ozaman bagrisa uyandım baktım f.teyze nasıl bagiriyor yavrum oluyor yavrularim diye hemen indik yanına çok yakın komsumuzdu kızı benden küçüktü ortaokula gidiyordu çok severdi beni ben de onu ananesine kalmaya gitmişti sobadan zehirlenmis öğünü asla unutmam şuan yazarken bile yüzü gözümün önünde ☹️bir de oğluşum yoğun bakımda yatmıştı bir hafta yeni doğduğunda o zaman çok zordu
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Ayyy keşke bu soruyu sormassydin yine şimdi saatlerce ağlarım :( komşuna Allah rahmet eylesin ölüm gerçekten çok acı . Benimde annem vefat etti o hastane sürecinde falan hep yanındaydım o zaman nişanliydim her saniyesinde yanında oldum ölürken bile elimi tuttu annem kucağımda öldü aradan 4 sene geçti bu sefer babam rahatsızlandı . Ben evliyim tabi bebeğimde 8 aylık . Hastaneye götürdük kızım gelme ben iyiyim zaten yatıp uyuyacagim hemşireler ilgileniyor hep aklın kalmasın bende dedi bide eşimde hastanede çalışıyor doktorlar falan hep tanıdık olduğu için içimi rahatlattı herkes . Hastaneye yatisinin ertesi günü vefat haberi geldi ağlayamadim bile içime taş oturdu . Orada kimsesiz gibi bıraktım babamı mecburdum bebeğimi bırakacak kimsem yoktu ama bilseydim böyle olduğunu yinede bir yol bulur bırakmazdim . Bu konuda kendimi çok ama çok sucluyorum bilmiyorum babam beni affetmismidir ama ben kendimi bir türkü affedemiyorum 
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Sene sanırım 2006ydı denizde bogulan bir çocuğu çıkarttım ama sadece çıkartmaya gücüm yetmişti müdahaleyi başkası yapmıştı sahilde ölmüş o çocuk ona yandım kavruldum
0 oy
(3,419 puan) tarafından
38 gün önce oldu babam vefat etti ve cenazeyi defnettik kayınvalidem teyzem olur mutfakda yanıma oturmuş yengeme diğer alacağı gelini övdü övdü bana o.. demeye kadar getirdi cenaze gunu ve ikinci günü evimize geldik annemi beni kapıda birakti evine gitti ve o eve girdiğimizde tekrardan öldük kimsemiz yokmuş hani babamın açısına dahada acıttı hayatımda unutamayacagim günler yaşadık 
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Sevmediyim biriyke nisanlanmam ama cok sukur sevdiyimle evlendim coook uzun savaslardan goz yasalarindan sonra.bide babamin annemi 3 kizini en yakin abla dediyimiz evimize gelen yuzumuze gulen yemeyimizi yiyen her ise kendi eviymis gibi koşan aşşaglik namussuzla aldatdigini oyrendiyim gun.bu yasadiklarimi unutmak icin hafizamin kaybolmasini o kadar isterdim ki.....

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 367 göst.
26 Ekim 2022 Diğer kategorisinde &Nazenin & (650 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 126 göst.
5 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 367 göst.
6 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Damla berna (1,752 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 591 göst.