0 oy
335 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (588 puan) tarafından
Bebeğim 6 aylık ek gidaya gectik 9 buçuk kilo elma verdim 2 gün yarında vericem ama irmik katayım mı sizce daha faydalı olur mu emmeyi bırakmasındanda cok korkuyorum verirsem cok tok olup emmeme gibi sorun olur mu

4 Cevaplar

0 oy
(2,172 puan) tarafından
Emmeyi birakmaz once emzir sonra ek gida. Irmik iyi olur ama elmayla olurmu bilmiyorum haslamak gerekmezmi
(588 puan) tarafından
Yok haşlarım zaten ama emerse tok olduğu için yemezse
-Reklam-
0 oy
(12,776 puan) tarafından
Olmaz Bi şey pişir irmigi içine meyve biraz da soğuk sıkım pekmez kat ver kesmez emmeyi merak etme 
(588 puan) tarafından
Dur canim yapayım kilo yapiyo mu peki
(12,776 puan) tarafından
Kg dan çok yulaf lifli gıda çok faydalı
(588 puan) tarafından
Kilo alsin istemiyorum bende canım tuvaletini falan rahat yapar heralde deneyeyim ben bi
(12,776 puan) tarafından
He ben kıza hep kg aldirici dusunuyom az aliyo hareketin den dene guzle olur tuvalet için de zeytinyag ıcir
(588 puan) tarafından
Tamam canım çok sağol
0 oy
(30 puan) tarafından
Zaten mamaların genelinde var sende evde kendin yapiyosun bence bı sakıncası olmaz gürümcem meyveleri haşlayıp püre yapıyordu içine irmikte koyuyordu gayet güzel bir ek gıda 
(588 puan) tarafından
Bebek irmiği mi normal irmik mi
(12,776 puan) tarafından
Normal irmik de olur normal kullandım hep
(588 puan) tarafından
Cok farkı yoktur zaten
0 oy
tarafından
Olur guzel de olur elma armut hasliyrm icine 1 cay kasigi pekmez irmik ekliyrm. Merak etme birakmaz hatta ek gidaya geçince memeye daha düşkün oluyolar özlüyolar galiba
(588 puan) tarafından
Bende alayım canım siz gectiniz mi ek gıdaya tamamen
tarafından
Ben 4 aylikken tattirmaya baslamistm suan herseyden yiyoruz baya baya
(588 puan) tarafından
Doktora kalsa 7 aylıkken baslaticakti bizi ama ben baska doktora gittim o basla dedi öyle başladım
tarafından
Ben doktora sormadm baslarken ama doktorumuzda 5 aylikken yogurtla baslayabilirsn demisti çoğunluk mama yedigi icin
(588 puan) tarafından
Benimki emiyo obez olur dedi diger doktorum ama boyuda cok uzun 73 cm di en son boyda sonuçta kilo olarak yansiyo bence

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 236 göst.
0 oy
5 cevap 154 göst.
13 Mart 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Tugbagnc (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 217 göst.
18 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 384 göst.
5 Aralık 2020 Aile kategorisinde Simayyy (1,840 puan) tarafından soruldu