0 oy
142 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ne iş yapıyorsunuz.Yardımcı olursanız sevinirim 

3 Cevaplar

0 oy
(923 puan) tarafından
Bende surda bekleyim evde ek iş yapan var ama çok az para veriyorlarmış öyle biliyom bnmde oğlum var 2yasnda eşim calismana gerek yok diyor ama ben kendimi bu sekdle çok yetersiz hissediyorum yemek çocuk koca gün temzlk Bı işe grmek istiyorum böyle nereye kadar onuda bilmiyorum ..Farmasi fln dusunuyorum ama oda zor ya üyelerin fln olması lazm .şu kışi hayrlsiyla bı atlatalmda sizin varmı cocuk
tarafından
Evet canım iki çocuğum var kızım 1.sınıfa gidiyor oğlum da 2 yaşında
-Reklam-
0 oy
(483 puan) tarafından
Ben sizin yerinizde olsam evde çocuk bakarim 
(483 puan) tarafından
Hayir canim.olur mu ben istanbul da yaşıyorum en az asgari ücret artışı sigorta
(150 puan) tarafından
Gerctkn mi valla öyle olsa bakrm ama burda Konya'da 1000 veya 2000lira Arasi
(483 puan) tarafından
Ha orasını bilemem tabi ama.arastirin bakalım yine güzel para
tarafından
Ya aslında Benim çocuk bakımı ile ilgili sertfikam var iki çocuğum var kızım 1.sınıfa gidiyor oğlum da 2 yaşında sizce olur mu bide nasıl başvurucam ki
(483 puan) tarafından
Kizin okula gider evde oglunla kalırsın yine bir şey degismicek yani yine 2 cocuk bakacaksın zatem alisiksindir da armut sitesi var oraya başvur bi de bakici.com vrdi oraya da başvurabilirsin
0 oy
(2,618 puan) tarafından
Ek iş bilmiyorum da cnm smdi herkes çatır çatır elişi yapıp satıyor valla bu elisiden dolayı annemi degerlendirmedigime çok pişmanım  annem bana derdi kızım gel elişi öğreteyim sana ben off ne ogrenecem drdim ama sonuç pişmanlık iki görümcem var çatır çatır elişi yapıp satıyorlar. Havlu lif patik amigurami dantel akilina ne gelirse  elişi biliyorsan doku sat çevren varsa...
tarafından
Kız şimdi el işi öğrenmede ne var. Gir YouTube öğren.
(986 puan) tarafından
Bende elisi yapmayı biliyorum.da nerde nasil satıyorlar
(2,618 puan) tarafından
Öyle tabii cnm evimde internet var ama gel bı sor ki  zamanım var mı sabah kalk kahvaltı yemek kızıma yemek kahvaltı derken uykusu geliyor uyutuyorum hatim başlamışım onu okuyordum smdi de ehliyet için kayıt yaptiracam ona çalış derken akşam oluyo mesai de bitiyor ben pert kendimi. Yatağa zor atıyorum
(2,618 puan) tarafından
Komşuları. Komşularının yakinlari gördü mu onlar oylelikle çevre edinmisler. Smdi. Bilenler eriniyor kim yapacak gibisinden parası var verip yaptırıyorlar öyle elisileri oluyor ki 1kisiden 300 TL geliyor ha smdi 300 TL ne ki derler ama büyük para bence olmayan için
(986 puan) tarafından
Valla kooperatif ip veriyordu bir ara .parca basi yapıyordum. Oda cok az amigurumide yaptim.param birikince alıyordum. 400 500 u buluyordu.ama artik oda vermiyor:(

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 124 göst.
11 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Duygu_cuk (30 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 50 göst.
11 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Duygu_cuk (30 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 103 göst.
0 oy
12 cevap 305 göst.
16 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde .. VUSLAT .. (1 puan) tarafından soruldu