0 oy
399 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (270 puan) tarafından
Şuan 22 haftalık hamileyim şimdi bile zorlaniyorken karnım iyice büyüdüğünde özel bolgemi nasıl temizlicem diye düşünüyorum. Tüy dökücü krem kullanıyor musunuz? Nasıl temizlik yapıyorsunuz görmeden 

22 Cevaplar

+1 oy
(2,746 puan) tarafından
Ayna + jilet 

Banyoya ayna aldım bitane mecburen öyle yaptım. Zaten ayakta duracak halim yoktu. Ağda vs yapamazdım
-Reklam-
0 oy
(1,024 puan) tarafından
Agdaya gidiyorum her ay düzenli daha dün gittim doğuma bir ay kaldı 
(270 puan) tarafından
Çok acımıyor mu hamile kaldıktan sonra benim kıl koklerim çok hassaslasti
(1,024 puan) tarafından
Yok be  5 dakikalık iş koskoca doğumu yapıyoruz agdaya mı dayanamıyoruz kız :)
(270 puan) tarafından
Kız alttan muayene bu zamana kadar hiç olmadım olacağım günüde hiç düşünemiyorum aşırı utanıyorum ya
(1,024 puan) tarafından
Valla ben utanmıyorum çünkü onlar artık dokunarak bile anlıyorlar neyin ne olduğunu senin benim gibi 100 kişi görüyorlar bir günde bizi napsinlar rahat ol
0 oy
(347 puan) tarafından
Doğuma kdar kimseye açmadım kendim ağda ile yaptım ayna koyarak karşıma 
0 oy
(8,596 puan) tarafından
Ben şimdilik kendim yapabiliyorum henüz agirlasmadim ama 1 ay sonra kuaföre gitmeye baslayacagim agirlasinca hiç ugrasamam
(270 puan) tarafından
Kaç aylık hamilesin canim
(8,596 puan) tarafından
15+3um suan
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Ben yere yatardim karşıya ayna koyar jiletle alırdım hamileyken ağda dahacok acitiyo niyeyse bi de halim olmuyodu jilet kullanırken bile boynum agrirdi kafamın altına yastık koyardım ne günlerdi ne :)
0 oy
(1,534 puan) tarafından
Altıma ayna koyup jilet yapardım ben canım krem zararlı kullanma kuaföre gitmek yada bu başka çözüm yok maalesef 
0 oy
(4,845 puan) tarafından
Ayna ve jiletle
0 oy
(2,104 puan) tarafından
Canım 24 de kadar kendim ağda yaptım 28 de yapamadım mecbur kalıp jilet yaptım çünkü suyum gelme Şüphesi ile acile gitcektim çatı yapacaklar mecbur diye aldım 30 oldum şimdi kuaföre gıtcem en iyisi
(270 puan) tarafından
Ayy ben alt muayene nasıl olacak çok utanıyorum derken hayatta kuaföre gidip ağda yaptiramam sanırım :))
(2,104 puan) tarafından
Bende utanıyordum canım ama o an bebeğim için en iyi olanı o mecburum yani
0 oy
tarafından
Benım canım tatlı olsugu ıcın jılet kullanıyorum, o zamanda oyleydı ayna koyardım karsıma kaenımda ufaktı zaten, ama jılet onemlı venus alırdım bır de venusun kopugu vardı onu sıkıp jılet kullanırdım
(270 puan) tarafından
Benimde canım çok tatlıdır hayatta ağda yaptıran bide çok utanırım zaten ya
tarafından
Yanı agdaya gıttım 3 kere falan yok zamanla acımıcak yok bısey kendımde evde yapmayı denedım mumkun degıl aglıyorum bıldıgın, sezeryan dogum yaptım agdayla acısını kıyaslayamam bıle :D hıc zorlamaya gerek yok
0 oy
(383 puan) tarafından
Ayna karşısında:)
0 oy
(209 puan) tarafından
Epilasyon aletiyle alırdım doğuma kadar
0 oy
(1,125 puan) tarafından
Valla canım kendin de yaparsın ama kuaförün yaptığı gibi olmuyor tertemiz oluyor evde uğraşma bence 20 günde yada ayda bir git daha temiz ve hazırlıklı olursun hem jilet çabuk çıkarır ben kuaföre gittim dahada vardı doğuma aslında bir gün sonra Sezaryena alındım tertemizdi çok rahat ettim 
0 oy
tarafından
38 haftaligim aynanin karşisinda jiletle aliyorum 3 gunde 1 aliyorum
0 oy
(1,334 puan) tarafından
Ben önüme ayna koyuyordum tabi yine adam akıllı olmuyordu valla çok zor 
0 oy
(1,368 puan) tarafından
Kuaföre gittim agdaya. Kendim yapamiyorum
0 oy
tarafından
Jiletle nasıl alıyorsunuz ya ben korkarım keserim falan diye 

Yarın agdaya gidecem kuaföre bende
(652 puan) tarafından
Bende kuaförden utanırım :D
tarafından
Bende utanıyorum ama mecbur gidiyorum tertemiz oluyor kuaföre gidince
0 oy
(2,814 puan) tarafından
Ben ayna karşısında yaptım üstünden de jiletle geçtim doğuma gittim ..
0 oy
tarafından
Evlenmeden önce lazere gittim hiç öyle bir derdim olmadı

Ama kuaföre gitmek en iyisi agdayla beş dakika alırlar 
0 oy
(578 puan) tarafından
Ayna jilet canım ağlaya giderdim normalde doktorum hayır dedi kuaförlerden siğil gibi hastalıklar kapılıyormuş ağda çubukları yüzünden gebeliklerimde jilet yapıyorum doğurunca agdaya  devam 
tarafından
Ne alaka aynı cubugu kullanmıyor ya kuafor herkese agda kazanını bıle temizleyip oyle yenı agda koyuyordu benim kuaforum
(578 puan) tarafından
İşte bazıları yapmıyor canım onu doktorum da çok güvendiğin bir kuaför olursa git dedi ben güvenmiyorum çünki alta serilen örtüleri atmayanlar oluyor arkadaşlarımdan söyleyen oldu bende hiç riske girmedim canım  kendi örtümü götürsem bukez çubuk yeni ama ağda eski oluyor bulamadım işini hakkıyla yapan hatta bşrkeresinde gördümki sürmeli ağsalar oluyor ya ucu tekerlekli gibi pembe renk direk sürüp çekilen ondan kullanıyordu kaş bıyık aldırdım çıktım sizin kuaförünüz çok iyimiş bu konuda
tarafından
Benımkı guzellık merkezıydı kuzum o donem cok tıtızdı ortuyu de agdayı da cubugu da gozumun onunde yenilerdi yıne gıtsem ona gıderım ha mahalledeki normal kuaforlere gıdecek olsam  rıske gırmem evdekı agdamı agda kazanımı cubugumu alir oyle gıderım sadece agda yapmasını ısterım kndım yapamadığım ıcın kabulde ederler dıye dusunuyorum malzeme benden gıdıyor kar bıle etmıs olur :D
0 oy
(11,084 puan) tarafından
Ben salona parkının üzerine eski havlulardan serer üzerine oturup karşıma ayna koyardım tüm perdeleri kapatırdım doğru yanlış  bilmem ama banyom müsait değil o şekilde oturmaya küvetli çünkü makine ile temizledim

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 704 göst.
23 Haziran 2020 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 415 göst.
16 Eylül 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
19 cevap 174 göst.
10 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Oylesinekimsee (393 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 267 göst.
5 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Aşkı❤evladı⚘ (2,082 puan) tarafından soruldu

377,334 soru

11,292,191 cevap

34,710 kullanıcı

...