0 oy
704 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde tarafından
Kızlar bebeğiniz veya cocugunuz evdeyken ne zaman temizleniyorsunuz!? Veya kuaföre nasıl gidiyorsunuz bebekle? 

Benim 10 aylık bebeğim var. Hafta içi yalnız oluyoruz. O uyurken banyoda işimi yapmak istemiyorum uyanirsa duyamam diye. Yaninda da yapamam uyanir. Ya akşam eşimin gelmesini bekliyorum yemekten sonra yaparim o bebege bakarken diye yada hafta sonu kaynanama bırakıp kuaföre veya evde yapiyorum. 

Bir sorum daha. Kocaların hanımlarına vücut temizliğinde yardım etmesini nasıl buluyorsunuz? 

24 Cevaplar

+3 oy
tarafından

En İyi Cevap
Evlenirken iyi günde kötü günde diye soruyor memur işte o sorunun içinde bunlarda var yapmalılar yapılmalı bu ayıp veya kötü birşey değil tut elinden gözlerine bak  ağdayı eline ver ve etkili ses tonunla de ki iyi günde kötü günde dedik ve şimdi o ağdayı bana yap de :))) 
tarafından
Iyi veya kötü her şekilde ders verilir :D
tarafından
Hahaha çok güzel cevap yaaa :)))
-Reklam-
0 oy
(22,071 puan) tarafından
Kocan sonucda canim yaparim derse yaptır 

Ben gündüz epilasyon aletiyle aliyom 
0 oy
(7,098 puan) tarafından

Aksam uyutunca hallediyorum.isimi ikinci soruna gelince kim.nasil düşünür bilemem valla ama ben utanirim ya kesinlikle yardm falan isteyemem o konuda :D

0 oy
(9,936 puan) tarafından
Valla daha bebegim dogmadi ama 10 aylik oldugunda uyurken yaparim sanirim. Eşim yokken. Simdi goremiyorum yardimci oliyim diyo ama yok yaptiramam ona ya çekinirim
0 oy
(2,972 puan) tarafından
Kocamın yapması saçma beni öyle kıllı görmesini istemem şahsen, diğer türlü oğlum 5yaşında ona telefonu veriyorum o oynarken bacaklarımı epilasyon aletiyle alıyorum bide kızım var 1yaşında oda oyuncaklara dalıyor veya uyutup öyle yapıyorum 
tarafından
:))) bende sendenim tek değilmişim
(2,972 puan) tarafından
:-)) en mantıklısı öyle çünki cnm
0 oy
(9,652 puan) tarafından
Eşimin yardım etmesini istemedigim bir konu haledebildigim yere kadar halediyorum iste..
0 oy
(6,669 puan) tarafından
Valla iyudugunda yapardim artik 2 cocuklu okucam büyük ihtimal kuaföre giderim esim kol ve bacak almaya yardim edebilir  kollarimi almaya cok yardım etmistir 
0 oy
(10,426 puan) tarafından
1 bebeğim uyurken hallediyorum yada eşim.gelince 

2 doğru bulmuyorum acili durumlar hariç esin evet ama bu böyle şeyler yapacagin anlamına gelmez ki ben yapsam midem almaz

Ve ayriyyeten utanırım öyle 
0 oy
(367 puan) tarafından
Bn kocamdan böyle bişey isteyemem ya. Utanırım. 
0 oy
tarafından
Hiç bu konuda eşimden yardım istemedim utanır insan ya ne biliyim ne kadar kocam olsa da utanırım ben
0 oy
(119,070 puan) tarafından
Ben yardim et demem dogumdan once bile kendim yaptimdi  baby boyum uyudumu hallediyom
0 oy
(1,826 puan) tarafından
Ayıp olmaz herlde esim de tuhaf karsılamaz ıkıletmez ama ben kendime yakıstrmam tuyumu gormesını erkek karısının da tuyu cıktgını bilmemeli bence :) ben gunduz bebıs uyurken yapıyorum ısımı
0 oy
tarafından
Banyo yapmadan onve yaparim.genellikle.kayinvalidem.bakar cocuklara..

Asla esimden istemem boyle birseyi esimde benden istemesin ama ozel durumlar haric tabiki ...
0 oy
(654 puan) tarafından
Eşim evde olduğunda yapıyorum 9 aylık oğlum var o ona bakıyo Bnde işimi hallediyorum
0 oy
tarafından
Eşim gündüz evde gece yok genelde eşime bırakırım çocuğu vücut temizliğine gelince hep kuaföre gittim virüsten dolayı gitmiyorum evde kendim hallediyorum

İkinci soruya gelince kocam olmuş aynı yatakta yatıyoruz ki utanılacak bir şey kalmıyor koltuk altımı almayı ogrettim zar zor arada ikna ederim alır özel bölgeyi kendim hallediyorum ona gereken yok 
0 oy
(2,067 puan) tarafından

Bende hiç tüy olmadığı iicn skinti yokkkk  yaaaaa ama :Damaa kizim  gece uyunca  her zaman dusumu alirim  

0 oy
(228 puan) tarafından
Eşim çocuğa bakar ben hallederim diğer soruya gelince hamileyken çok yardımcı oldu sağolsun utanilacak bisey yok diye düşünüyorum 
0 oy
(588 puan) tarafından
Ben o konuda hamileykende simdide cok dikkat ederim bebeğim uyurken yapiyorum esimede asla yaptirmam
0 oy
(610 puan) tarafından
Valla hemen hızlı şekilde yapıyorum jilet sağolsun birde eşime yaptırmadım ama yapılabilir nolacak 
0 oy
(699 puan) tarafından
:)) yazarken güldüm daha geçenlerde yaşadım bunu. Eşim evdeyken yapım derim yapmam tekken yaparım dedim cok killiym kız öyle görsün istemem neyse benim kızımda 10 aylık ama koronadan dolayı gitmem kuaföre de normalde de gitmem kendim kuaförüm evlerede ağdaya giderdim ama canım çok kıymetli bi tüm bacak tüm kolu 4 saate bitiridm kizim uyandı inu emzir sustur uyut geri gec ağdaya daha neler neler bi daha tövbe dedim esim baksın bn temizlerm kendimi lazere gitmek istiyorum çocuğa bakck kimse yok 

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 422 göst.
11 Eylül 2022 Diğer kategorisinde O bir anne... (1,170 puan) tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 836 göst.
13 Mayıs 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 99 göst.
25 Mart 2024 Diğer kategorisinde Zelihanur_80 (692 puan) tarafından soruldu

377,934 soru

11,312,330 cevap