0 oy
79 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar çok özür dilerim ama internette bir şey bulamadım. 10 gün önce spiral taktırdım. Dün gece de bir birliktelik oldu ve saat 5 te bebeğim için uyandığımda aşırı adet sancısı gibi ağrım vardı. Uyutmadı zor uyudum. Ve şu an hala devam ediyor. Bacaklarıma ve belime vuruyor ağrısı. Aynı ilk takıldıığı gün gibi. Normal mi ilk ilişkide

3 Cevaplar

0 oy
(1,368 puan) tarafından
O kadar agri normal değil canım. Acaba kaymış olabilir mi ilk takıldığında kayma ihtimali yüksek oluyo diğer zamanlara göre. Ben de hiç ağrı olmamisti
tarafından
Ay kesin kaymıştır o zaman. Ne zaman işim rast gitti ki zaten sjsjsjsb
Çok teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Başka bilen yok muu 
0 oy
(634 puan) tarafından
Kayma olduğu zaman çoğu zaman kanama ve çok aşırı bel ağrısı yapıyor demişti bana doktorum biraz sert mı biseyler yaşadınız acaba farkında olmadan da ondan ağrı oldu 
tarafından
Yok canım hatta dikkat ettim ama bilemiyorum. Şu an biraz daha iyiyim. Üşütünce de ağrır mı ki öyle
(634 puan) tarafından
Vallaha bende daha dün gittim kadın doğuma adetim bitmesine rağmen kahverengi akıntım oluyordu bendede şubattan beri spiral var bu arada doktor yoğun iltihap var dedi hap verdi geçmezse iğneye baslicam dedi
tarafından
İltihap spiralden mi oluyor yoksa sizden mi
(634 puan) tarafından
Vallaha bilmiyorum bu ay bu şikayetlerden gittim hattta çok utana sıkıla çatala çıktım o çatal benim için ölüm

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 142 göst.
14 Temmuz 2023 Aile kategorisinde izmirli3555 (63 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 202 göst.
27 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde bersaygur (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 142 göst.
5 Kasım 2021 Diğer kategorisinde 1234ts (108 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 161 göst.
14 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Merve34aslan (143 puan) tarafından soruldu

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...