0 oy
56 göst.
Diğer kategorisinde (2,369 puan) tarafından
Çok eziyor kül ediyor akşama kadar elimde gırgır süpürge geziyorum nasıl biraktircam nedne böyle 24 aylık 

2 Cevaplar

0 oy
(5,041 puan) tarafından
Bisküvi olsa yine iyi yumurtanın sarısını özenle ezip saçına başına sürüyor her sabah. Benimki de 24 aylık 
(2,369 puan) tarafından
Ay deme kız
(5,041 puan) tarafından
Beterin beteri var yani :D
-Reklam-
0 oy
tarafından
Suan 15 aylık gezerek yemek yasak bizde. Meyve bile mama sandalyesinde yer. Biraz daha büyüsün öyle veririm ancak. Alıştırmadım gezmesine. 
(2,369 puan) tarafından
Canim bu eziyor bende alistirmadim da oturduğu yere eziyor benimde kurallarım.var mesel 24 aylık el.yikama yüz yıkama besmele cekme ama eziyor yani sokmuyor ama
tarafından
Mesela masada muz verdim yedi yedi artık ezmeye başladı doydun mu diye teklif ediyorum baktım almiyor. Hemen kaldırırım. Cünkü bir ileri boyutu yere atmak oluyor. Ona müsade etmiyorum. Döksün saçsın ona tamamım. Mesela coğu zaman önüne yoğurt dökerim onla oynarken yemeği hemen yediririm. Ama yere atma fırlatma bunları kabul edemiyorum etmem de. Geçen gezmeye gittik kızımla akran baika bir kız da vardı. Kızım oturdu sofra bezinin üstüne kendi yedi gene döktü tabi ama asla kalkıp gezmedi ama diğer cocuk evi mahvetti. Bunların olmasını asla istemem. Kimi kendi evimde yapsın ne olcak cocuk değil mi diyor ama alışınca her yerde yapiyor. İlerde kreşte yapacak sonra devam edecek.
(2,369 puan) tarafından
Aynen canım çok iyi yapiyosun

İlgili sorular

+1 oy
8 cevap 300 göst.
27 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+3 oy
5 cevap 179 göst.
3 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 277 göst.
1 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 76 göst.
27 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Öykü'mün öykü sü (461 puan) tarafından soruldu

379,879 soru

11,371,891 cevap

34,854 kullanıcı

...