+1 oy
291 göst.
Diğer kategorisinde (7,586 puan) tarafından
Kizlarr oglumun odasini yapcam 3 yasinda dolap yatak nasil olmali korumali olmali dusmesine engel olmali şu üçgen catili yataklar ahsap onlar nasil kullanislimi okul yasina kadar uygun olan fikirlerinizi alabilirmiyim

6 Cevaplar

+1 oy
(1,103 puan) tarafından
Bn kızıma pembe arabali bı takım aldım. 2. El ama sıfır gibi. Yatak araba şeklinde olunca. Korumaya gerek kalmadı. Yatak dolap sifonyer aynalı. Komodin birde çalışma masası var. Şimdi kız kardeşi oldu. Tasindigim zaman ekstra bı dolap daha Alicam. Yatağı de 2 katlı Montessori ile değiştircem.
(7,586 puan) tarafından
Ah evet benimde kizim olcak hamileyim bi yatak daha alirim ilerde findik buyuyene kadar abisine alacam bsyler ama baza tarzi olabilir ne bileyim o 3 gen catili yataklarda cok guzel gorunuyor belki 1 tane daha alirim buyukce bir dolap alcam zaten
-Reklam-
0 oy
(10,023 puan) tarafından
Bizimki gomme dolap bide normal yatak var bazasiz alti acik. Orta alan acik sadece oyuncaklari var
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Montesori yatagı soruyorsun gereksız ya kızım istediği için aldım ama aklımda hep başka yatak kaldı suan 6 yasına girecek 1 yıl sonra değiştrirm 
(7,586 puan) tarafından
Kucukmu canim kullanissizmi
(11,217 puan) tarafından
Beşiğin daha buyuk hali yani yatılıodu bi olayı yok ıkeada cok guzel bi yatak begenmiştim cift kilişişik oluo koltuk gibi kullanılıp altına tonla esya alıo cekmeceli aklım onda kaldı ama bundan sonra onu alıcam genc kız olda bıle kullanır
0 oy
tarafından
oğlum 4 yaşında cnm montesori aldım memnunum foto atardım da kızımı sallıyorum ben tip olarak çok begeniyordum güzel de duruyor kullanışlı da
0 oy
(3,552 puan) tarafından

image

image

image

image

Bizimki böyle. Kizim doğmadan yaptırdık bu odayı  su an 3 yaşında  çok rahat bir şekilde kullanıyoruz. Yatagin ölçüleri 1×2 . Kızımla birlikte bile rahatça sigiyoruz ben çok memnunum montessori yataktan 

(2,769 puan) tarafından
O yatak kullanişlimi
(7,586 puan) tarafından
Guzelmis canim cok hos duruyor kullanisli olmasina sevindim
(11,217 puan) tarafından
Bundan işte kızımın ama su basamagı yok bitek:)
(3,552 puan) tarafından
Yatak çok kullanışlı
0 oy
(1,847 puan) tarafından
Bizde yeni aldık 3 yaşında oğlum. Çileğin black serisi. Gardrobu duvara monte ettirdik yatağın yanına da korkuluk aldık. Ben karyolayi bazali almadım yavrulu aldım. 1 aydır falan kullanıyoruz memnunum 
(7,586 puan) tarafından
Foto atarmisin cano musait bi zamanda korkulugun fwlan nasil merak ettim
(1,847 puan) tarafından
Atarım canim oğlum uyuyor şimdi. Ama çileğin sitesinden bakabilirsin korkuluklara.

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 513 göst.

379,457 soru

11,359,125 cevap

34,835 kullanıcı

...