0 oy
513 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (81 puan) tarafından
Siz cocuk odasi yptiniz mi besikleriniz nasl 

25 Cevaplar

0 oy
(924 puan) tarafından
Canim valla ben yapicam daha 7 aylık ama beşiğim sepet beşik çocuk odasını Montessori yataklardan almayı düşünüyorum beyaz bir dolap ve sifonyer Alicam hazırda dursun :)
(81 puan) tarafından
Sallanabilirmjnki onlar
(924 puan) tarafından
Hangisinde canim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hiç olmadıki;)
0 oy
(1,523 puan) tarafından
Canm bnmde ilk çocuk yapıp yapmamakta kararsiDim iyikide yapmamisim diyorum zaten çocuk bir süre yuruyemiyir kalkamiyir sürekli sana bağlı o yüzden odaya beşik aldık 24 gunluguz hala yanimfa yatıyor 
0 oy
(165 puan) tarafından
Canım biz beşik aldık yatmadı :)  hala yanimda yatiyo 3 kişi yatıyoruz yatakta 9 aylık ama bi sene sonra oda yapıcaz ona o yüzden ne dolap ne yatak bişey almadim odasını montessori düşünüyorum istediğimiz gibi olsun hersey
(81 puan) tarafından
O ytaklar cok guzel ama sallanabilirmiki yeni dogan icin
(165 puan) tarafından
Yok canım onlar tek kişilik yatak şeklinde oluyor istersen sepet beşik alabilirsin hatta bende sıfır hiç kullanilmamis var istersen satıyım sana duruyo evde letgoya ilana koyduk kızım hiç yatmadı tertemiz
(81 puan) tarafından
Resmini atablrmisin canm esime gosterym
(165 puan) tarafından
Nasıl gonderiliyor burdan bi deniyim canim
0 oy
tarafından
Ben sadece beşik  alicam . 2-3 yaşına  kadar yanımda yatiririm zaten eee o zaman ihtiyacı neyse onu aliriz diye düşündük  . Anne yani yataklardan alicam ben 
(81 puan) tarafından
Tahta beskkmi oluyor o
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Canim 36 hftalik hamileyim.  Park besik aldim. Hem saklamasi rahat olur hem kullanisi diye.  Allah nasip edrrss montessori oda dusunuyorum. Alip odasini duzecegim.  Herseye her an zam geliyo. Odasi hazir olsun. Duruma gore 1  en gec 2yasinda ayririim odaini diye dusunuyorum canim
0 oy
(12,856 puan) tarafından

image

bu şekilde divan yatak alıcam canım bu sene ayırıcam odasını 
(81 puan) tarafından
Ckk guzelms ama yeni dogana olmazki
(12,856 puan) tarafından
Evet olmaz canım ben karyola anne yanı beşik aldım bi sene kullandım ayaklanınca korktum yatırmaya park beşik en iyisi
0 oy
(3,729 puan) tarafından
Çilek cotton modelini oğluma almıştım simdi kızıma kullaniyorum büyüyen beşik ve dolabı var 5 yıldır kullanıyoruz çok memnunum 
0 oy
(964 puan) tarafından
Bende oda olmadığı icin yatak odasına eşime yaptırdım dolap mobilyacı kendisi beşikle takım yaptı sağolsun oda da biraz büyüyünce nasipse
0 oy
tarafından
Valla canım beşik aldım onda yatıyo 1 yaşına gelsin yanımızda uyutucaz kocamla düşündük kızımızın yanımızda uyuması bizi daha çok rahatlatıcak 

Kendisi isteyene kadarda oda yapmayı düşünmüyorum gözümün önünde olması daha rahat uyku demek :) bence zamanı gelince al canım 
0 oy
(165 puan) tarafından

image

canım telefonumda bulamadim silmisim beşiğin tek halini eşimde vardi
0 oy
(460 puan) tarafından
Canım ben yaptim avizesinddn halısına her şeyini aldım Allaha şükür imkânlarım dahilinde ama çok pişmanım keşke yapmasaydım çünkü 10 aylık ve hiç odasında yatmadı bi gün içinde oynasın diye koyuyorum.o da koymasam da olur yani anne yani besikde yatıyor zaten büyük beşiğe hiç gerek yokmus 1 yaşına girince de oda yaparmışım güzel güzel bence hiç gerek yok yani 
0 oy
(264 puan) tarafından
Bizde çok heyecanlıydık dolabı beşiği duvar süsleri fln herşeyi yaptık ama bizimle uyuyor 17 aylık şimdi oda çamaşır odası oldu çamaşırları asıyorum :D
0 oy
(110 puan) tarafından
Biz oda yapmadik yeni doğunca anneden ayrilmiyolar zaten. Yatak odasına esyalari için büyük sifonyer ile park besik aldık. Ben oturma odasına da aldm küçük besikler den aldım anne yani hem ailemin yanına gderkende götururum dye. Doğduktan snra çok gazlı bi bebekti hep emmek istydu o yüzden hiç kucağımdan inmedi. Baktık olmuyo devamlı ayaklrmz da bide hamak aldık onda biraz rahatldm. Oda yapms olsaydk hiç yatmckti biraz aklı erince oda almayı dusunuyrz hem yeni aldgmzda heveslenir yanmzda yatmaktanda vazgecer diye düşünduk
0 oy
(878 puan) tarafından
Ben şuan kaynanamlarla kaldığım için malesef olmucak kendi odam bile yok kaynanamla uyyorum inşallah nasipse temmuza eşimin yanına geçince yaparız 
0 oy
(149 puan) tarafından
Vallah canım benim oğlumun çocuk odası var ama 2. Bebeğime hamileyim ona oda yok yatak odamda çok geniş değil bir tek beşik koyucam o kadar ileride inşallah 2. Oğlumuzunda odası olur :) beşikle beraber birde dolap alman yeterli bebeğinin odası genişmi eğer genişse büyüyebilen beşikleri tercih edebilirsin yada oyun parklı yatak kullanışlı oluyor
0 oy
(2,447 puan) tarafından
Ben büyüyen besik aldım, a101den 3 kapalı dolap aldım bir bölümü komple raf bi bölümü askılık. İçine ek raf yaptırdım. Oda takımına bütçemiz yetmedi ikisini almistim 
0 oy
(175 puan) tarafından
İnsan herşeye çok hevesleniyor ama mantıklı olmak lazım. Şuan sadece bir beşik al park beşik bebek açısından kullanışlı 6 aydan sonra ayaklanip turunup kalkabiliyor park beşikte öyle bir risk yok. sonra büyüyünce gönlünde oda takımı al bazali dolaplı ben böyle yapmayı düşünüyorum tavsiye ederim :)
0 oy
(4,067 puan) tarafından

Ben böyle yaptım 1 ay snra doğumm var

image

(632 puan) tarafından
Aynı benimkide boyle)) ama mavi) erkek benimki)
0 oy
(61 puan) tarafından
Kızım 13 aylık oldu ben oda fln yapmadım.  Park besiklerden aldım iyikide onu almışım kullanımı çok rahat . En az 3 yaşına kadar oda flnda yapmam . Zaten tayinciyiz o büyüyene kadar tayinimiz çıkar yeni gittiğim yerde yaparım odasını :)

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 419 göst.
30 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde Ayslyns (271 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 292 göst.
7 Aralık 2022 Diğer kategorisinde FilizEymen (7,686 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 850 göst.
12 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 385 göst.