+1 oy
145 göst.
Diğer kategorisinde (265 puan) tarafından
Hepinize merhabalar arkadaşlar Allah nasip kısmet ederse Türkiye'ye tatile geliyorum 5 seneden sonra ailemi  gorecegim insaalh anamı babamı çok özledim Rabbim nasip etsin inşallah bizim mahallede çevremde çok fazla çocuk varmış çocuk sevindirmek beni acayip mutlu ediyor onlar için hediye almak istiyorum küçük paketler sipariş ettim içine ne koyabilirim lütfen fikir veririmisinz♡♡♡

12 Cevaplar

+1 oy
(3,842 puan) tarafından
Çok güzel düşünce maşallah.  Oyuncak olabilir kitap olabilir.  Giysi olabilir . Aklıma bunlar geldi 
(265 puan) tarafından
Aslında kitap çok güzel fikir hic dusunmemistim çok teşekkür ederim canım çok sağol ♡♡♡
(3,842 puan) tarafından
Evet canım hem yararlı olur çeşit çeşit kitaplar var . Yaş grubuna göre alabilirsin . Okuma , boyama masal kitapları vs güzel olur . Kalem silgi falan da olur boya kalemleri ya da
(265 puan) tarafından
Silgiler anahtarliklar ve tokalar aldım umarım beğenirler;)♡♡
-Reklam-
+1 oy
(5,023 puan) tarafından
Boyama kitapları,boya kalemleri,masal kitapları, bence bunlar güzel ve faydalı hediyeler
(265 puan) tarafından
Boyama kalemleri müthiş fikir çok teşekkür ederim canım ♡☆☆
(5,023 puan) tarafından
Rica ederim canım ❤️
0 oy
(1,539 puan) tarafından
Ben kitap alıyorum genelde okul çağındakilere yaşları küçükse oyuncak vs olabilir 
(265 puan) tarafından
Sanırım hepsi 3.4 yaş aralığı faydalı biseyler götürmek istiyorum kitap harika bir fikir çok teşekkürler canım ♡☆☆
0 oy
(1,246 puan) tarafından
Eğitici bişey al bence canım. Hayvanlı tak çıkar ahşaplardan olabilir mesela ya da baltayla çubuk çakma, sesli kitap, LEGO. Karışık al beraber oynarlar zaten her oyuncaktan 2 3 tane alsan baya oyuncak yapar. 
(265 puan) tarafından
Aslında dediğin gibi eğitici lego alabilirim parçalardan oluşan yutma ihtimalini düşünürsek biraz riskli olmaz mı sence??
(1,246 puan) tarafından
Küçük mü çocuklar canım 2 yaştan sonra çok sorun olmaz öyle küçük parçalı değil büyük parçalı lego alabilirsin. Hepsine aynı şeyi alma zaten mahalle ortamı kime ne denk gelirse.
0 oy
(3,714 puan) tarafından
Oyuncak,kitap tarzı boyama falan olabilir yanına da çikolata falan koydun mu güzel olur 
(265 puan) tarafından
Çikolatanın erime ihtimalini düşünerek lolipop almayı düşünüyordum ve tabiki boya kalemleri harika çok sağol bacım ♡♡
(3,714 puan) tarafından
Rica ederim canım ❤️
0 oy
(2,556 puan) tarafından

Boyama kitabi

Toka
Kolye
Minik hikaye kitaplari
Boya kalemleri
Minik araba
Minik bebek
Bence bu tür seyler cok guzel olur yaninada minik cikolata seker felan koyarsn
(265 puan) tarafından
Vallahi ne güzel fikirler bunlar ya gerçekten çok teşekkür ederim mahallenin küçük prenseslerine kolye küpe tarzı takılar müthiş olur bayıldım cok sagol♡♡♡
0 oy
tarafından
Boya kalemleri boyama kitapları oyuncaklar vs olabilir

Çok güzel düşünmüşsün ☺️
(265 puan) tarafından
Canımsınn♡♡
0 oy
tarafından
Bence oyuncak çikolata yerine eğitici tarzı kitaplar olabilir durumun nasıl bilmiyorum ama bence çok daha iyi 
(265 puan) tarafından
Çok teşekkürler canım benim ♡♡♡
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Bir boyama kitabı ve 6 lı boya kalemleri varya ondan koy canım birde gofret ve balon koyup birer tane güzel bir paket yapabilirsin 
(265 puan) tarafından
Çok teşekkürler can bacım kesinlikle degerlendiricem ♡♡
0 oy
(3,095 puan) tarafından
Boyama kitapları boya kalemleri toka bileklik lolipop sürpriz yumurta şeklinde kutular oluyor içinde oyuncak çıkıyor marketlerde var onlardan olabilir 
(265 puan) tarafından
Lolipop mutlaka olmalı;))çok teşekkür ederim canım ♡♡
0 oy
tarafından
Birisi daha yazmıs kesınlıkle kıtap boyama kitabı okuma kitabı kalem defter tarzı seylerle kutuyu doldurabilirsin
(265 puan) tarafından
Çok teşekkürler canım benim;)♡♡
0 oy
(7,636 puan) tarafından
Canım yurtdışından geleceksen oranın çikolataları güzel olur çocukları da en çok çikolata sevindirir bence(⁠✷⁠‿⁠✷⁠)
(265 puan) tarafından
Keske sana da getirebilsem ♡ teşekkürler bacım;)
(7,636 puan) tarafından
Ay çok teşekkür ederim canım (⁠✷⁠‿⁠✷⁠)

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 93 göst.
1 Kasım 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Yesra (67 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 485 göst.
25 Aralık 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Oglumdunyam_04 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 687 göst.
20 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 882 göst.
3 Aralık 2020 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,417 puan) tarafından soruldu

381,812 soru

11,430,668 cevap

34,990 kullanıcı

...