0 oy
293 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar Gülizar hakkında ne düşünüyorsunuz bence çocuklarına dönmesi daha iyi değil mi ?

15 Cevaplar

+1 oy
(13,887 puan) tarafından

Gulizarın kafası çok karışık aklı da yok.

tarafından
Allah akıl versin canım
(13,887 puan) tarafından
Amin çocuklara yazık günah
(1,674 puan) tarafından
Aklı yoksa nasıl koca ayarlayıp o çocukları bırakıp kaçıyor  merhamet yok
-Reklam-
0 oy
(6,211 puan) tarafından
İzlemiyorum ama sosyal medyada çok karşıma çıktı Yani 15 yaşındaki birine kaçması çok saçma Daha sonrasında babası onu o bubo denilen kişiye vermiş öyle dediler bir sürü olay sıkıntı bilemedim aklım ermedi
tarafından
Evet saçma
(4,961 puan) tarafından
Babasına kaçmış zten çocuğu kullNmislr
0 oy
(938 puan) tarafından
O kızda hiç akıl fikir yok ya çocukların ana diyisini duyun a benim içim parçalandı ne diyebirakmis Allah ıslah etsin yani kaçtığı da bisye benzese bubo muydu ne tövbe tövbe 
tarafından
Bı cocogu bı babası kime kaçtığı beli bile değil
(938 puan) tarafından
İşte o evde neler yaşadı ne yaptılar bilemeyiz kinamiyorum ama olacak iş değil yani ya eşi de öyle çirkin mirkin de değil ameliyat mı olacakmış neymiş
0 oy
(412 puan) tarafından
Akılsız 4 çocuğu bırakıp buboya kaçmış
tarafından
Evet canım
(66 puan) tarafından
Çok saçma
0 oy
tarafından
Kız zatn yaşı küçük 4 çocuk çocuklarına dönerse eğer sosoyal medyayı silmezse o kadın yine gider eminim çok çabuk kanan viri
tarafından
Evet ama çocuklara yazık bitanesi anne gel diyor
0 oy
tarafından
Gülizar kesınlıkle kendisi cocuk daha bır gram akıl yok asla ama asla cocuklara dönmemesi gerek dönse ne olacak cıkolata verseler kanar pesınden gıder bu kız valla bak hadı bu boyle pekı esı ne akla hizmet bundan 4 cocuk yapmıs ya anlayamıyorum yazık olan o cocuklara olur kımseye bısı olmaz 
tarafından
Dönse de anne falan olmaz bu kızdan aklı bır karıs havada yatmıs kalkmıs cocuk yosmıs baska bısı yok 4 cocuk ne demek ya kac gundur ızlıyorum sırf merakımdan sadece onun oldugu kısımda acıyorum tv yı yanı bır kere evlatlarım cocuklarım demedı bubodur sahındır paradır altındır kacma göçme ***** ***** ısler bır gram aklı olsa memnun degılse kocasından bosanurdu Esra Erol gel manevı kızım ol dedıgınde abla bosanıcam ben bana sahip cık cocuklarım alıyım ıs verın derdı o kızın derdı gonlunu eylemek bır orda bır burda kafa bı dunya hıc bısı umrunda degıl
tarafından
Esra Erol yardımcı olur çocuklarımı istiyorum bana yardımcı olun Esra evini bile tutar
tarafından
Mal iştr akıl olsa hala bubo boku yemez daha hayır anlamıyorum boyle kısılerı  sosyal medyada denk geliyorum bazen kactıkları da bı boka benzese bari yarabbım ya kocalarda hep affedıyo gerı kabul edıyo bunları
tarafından
Çocuklar için diyor canim
tarafından
Yoldan gecen rastgele birini cevir  eve karım dıye al o cocuklara gulızardan daha ıyı anne olur bır gram acımıyorum gulızara her haltı yerken aklı var ama saglıklı karar veremiyormus keske gıtse buboya da görse dunya kac bucak anlasa kocasının kıymetını rezıl rusva olsa bır musibet şart gulızara gibilerine o cocukları da asla haketmıyor
0 oy
(15,171 puan) tarafından
Ben bı gün biraz baktım. Gulizarin babası gelsin yanıma demişti. Sonra bo baktım yine orda Gülizar. Babası yok yaninda. Neden sorun çözülemiyor. Gülizar çocuklarının başına gitse n'olacak ki. Bakar mı o çocuklara bilemedim. Zaten bırakıp gitmiş. Pişman olduğunu sanmıyorum. Sadece başına gelenlerden dolayı üzgün. Hala neden oraya çıkıyorlar neyi halledemediler bilen aydınlatsın 
tarafından
Esra Erol'da hergun cikiroyor
(15,171 puan) tarafından
Biliyorum çıktığını izlemedigim için olayı anlamadım dedim neyse
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Böyle anne olmaz olsun diyorum sadece ya o çocukların suçu ne ya offfff
tarafından
Her kadın anne olmamali
0 oy
(7,410 puan) tarafından
Gulizari  elime  alip iyice bi dovesim geliyor valla. O cocuklaei nasil birakip gittin. Hele kcuuk 6 aylik mis sabaha kadar ac susuz dusununce bile kotu oluyorum. Hadi o hatayi yaptin bir anlik gaflet. Cocuklarin ana  geri gel diye sesleri kulagimdan gitmiyor. Bogazim dugum dugum bunlari yazarken bile. Rabbim sasirtmasin. O meleklere nasil kiyiyorlar. Gulizar ve onun gibi evlatlarini mağdur edenleri Allah a havale ediyorum. Kocasi herseye ragmen kabul ediyorm umarim aklini basina alip cocuklarinin basinda durur://
tarafından
Bende dönmesi ni istiyorum çok acıdı kalbim çocuklara
(7,410 puan) tarafından
Rabbim vicdansiza es etmesin. Azcik vicdn olsa daha programda gezmezdi. Cocuklarinin basina gelirdi ama maalesef:/
0 oy
(877 puan) tarafından
5 yaşındaki çocuğu anne seni özledim gel dedi bı annenin içinde vicdan olsa gider di 
tarafından
Aynen ben olsam orda bidaka durmazdim koşa koşa çocuklarıma giderim
0 oy
(6,958 puan) tarafından
Olgunlaşmadan 4 çocuk anası olmuş daha aklı 5 karış havada kendisi çocuk gibi ve herkesi kendi gibi saniyo saf biraz onu kocası kabul eder geri anca o adam çekip çevirir zaten yoksa Allah korusun hali hal olmaz o bubo satardı o kızı yazık 
0 oy
(1,674 puan) tarafından
Herkes küçük falan demiş de hepimiz küçüğüz benimle yaşıt benm de çocuklarım var niye ben öyle bşy yapmıyorum ona o surumluluk ağır geliyor sosyal medyaya özeniyor sanal aleme bence çok da aklı var kaçmayı biliyon koca ayarlamayı biliyor konu böyle olunca yok işte sağlıklı karar veremiyor ortada vereceği bir secim yok o o çocuklara bakmak zorunda belli ki kocasını sevmiyor nereye kaçarsa kaçsın onlar onun çocukları o çocukların feryadı anne deyişiyle kararını değiştirmediyse ben ona anne demem merhametsiz şey ben hiç acımıyorum ona  o çocukların vebalini veremez madem bakamicatsa korunsaydı o kadar halt ye snra da yaşı küçük vs kocaya kaçıyorsa hiç de küçük değil allah görüyor
tarafından
Benim de yasimtimta benim de 3bebegim var çocuk değil olgun birisi
(1,674 puan) tarafından
Ben aklında sorun olduğunu zerre düşünmüyorum o bilinçli yapıyor eşi sakat çocuklar ve maddi ona ağır geliyor bilinçli yani ben hepsini izledim
0 oy
tarafından
Bence gitmemeli bidaha bırakıcak ve o çocukların psikolojisi bidaha bozulacak bi kere bırakmış bidaha dönmesin yazık o çocuklara bence sosyal hizmetler gelip alsın çocukları o kendine bakamaz 4 çocuğa nasıl baksın erkek meraklısı kadın

Urfalıyım ve Urfa’nın böyle pis biriyle anılması rahatsız eti beni burda öyle şeyler olmaz çünkü
tarafından
Aynen bende Urfalı yım canim ve bende Aksaray'da evliyim ve gurbet elerdeyim ailem herkes uzak bı alahin kulu yok eşimin ailesi sevmiyor yabanciyimm diye eşimde gece eve gelir sabah gider tekim çocuklarımla sosyal medya kulanmiyorum bi komşum bile yok çöpü dokmeten hiç biyere gitmiyorum ve bende urfalayim böyle bişey yapmadım iyicede Urfa kotuledilrr
tarafından
Aynn dışardakiler Urfa’yı tv de gördüğü gibi sanıyorlar çok yazık bir pislik yüzünden milyonlarca insan zan altında kalıyor
tarafından
Aynen canım
0 oy
(17,721 puan) tarafından
Gülizar zırcahil bence kadın sığınmaya sığınmalı
0 oy
(2,829 puan) tarafından
Gülizar kendisi büyümemiş bi çocuk o saatten sonra o çocuklara nasıl bakacak bilmiyorum. Bugün bırakıp giden yarın da gider. 4 tane çocuğa olmuş olan. 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 460 göst.
15 Mart 2024 Diğer kategorisinde Babygirl babyboy (1,347 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 277 göst.
12 Şubat 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 455 göst.
1 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Mekiye (1,217 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 215 göst.
23 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,417 soru

11,357,264 cevap

34,835 kullanıcı