+5 oy
424 göst.
Diğer kategorisinde (21 puan) tarafından
Kızlar benim yatak odamda kocaman bı ayıcık vardı ama başı azıcık korkunç duruyordu ama tatlı biseydi bnde aldim eşime dedim bunu at odamız küçük bebeğimiz de odamızda yatıyor yer yok at dedim eşim apartmanın önüne koydu baktım  aynı sokakdan bı Suriyeli kız vardı geldi aldı bı öpüyor sarılıyor ayıya nasıl mutlu ve şunu anladım bazen istemediğimiz sevmedigimiz beğenmediği iz ne varsa baskaisnin hayali olabiliyor 

6 Cevaplar

0 oy
(2,297 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ne güzel gerçekten Allah da sizi sevindisn.. bende  binanın önüne cocukalrimi çıkartırm yazları yarim saat falan suriyeli komşularımız var bir sürü çocukları var kızıma yaklaştılar bama baktılar ben güldüm onlarda güldü ama aslında korktular ben kızacam diye onlarda insan sonuçta...cok acıyorum ya elbiseleri yok çok gunahlar
(21 puan) tarafından
Evet öyle gercekden sizden de Allah razı olsun
(2,297 puan) tarafından
Cümlemizden canm.ya bizim bir komşu var suriyeli biz  onlara kırmızı et verdik almadılar bizim ihtiyatımuz yok demiş?? Bazen görüyorum kadınlar çok güzel giyiniyor bahçede oturuyor telefin elelirnde çocuklarda sokakta oynuyor  tuhafıma gidiyor
-Reklam-
+1 oy
(2,098 puan) tarafından
Gerçekten öyle. Bende kaynanama gitmiştim bir gün Suriyeli komşuları vardı çocuklar kapıda oynuyorlardı bende tanıdığım çocukları öptüm sarıldım. Bi dönem öğretmenlik yapmıştım hemde çok severim çocukları hiç ayrım yapmamaya çalışırım. Orda suriyeli çocuk vardı onuda izin aldım annesinden öptüm sevdim sarıldım. Çocuk zaten çok mutlu oldu ama annesi o kadar çok teşekkür etti ki :( aslında ülkedeki mültecilere çok kızıyorum ama bu sabiler sevilmeye bile muhtaç kalmışlar annesi ben sevdim diye nasıl mutlu oldu. Halbuki biz olsak tanımadığımız biri çocuğumuzu seviyo diye huzursuz oluruz içten içe :(
(21 puan) tarafından
Bende sinir oluyorum çok kavga çıkiyor sokakda ama kızın mutluluguu başka biseydi
(2,098 puan) tarafından
Kadınlarla çocukların suçu yok ki erkekleri bi tuhaf ülkeyi terketmek nedir ya. Allah'ım bize yaşatmasın
0 oy
tarafından
Ne guzel çok mutlu oldum canlandı gözümde:)
0 oy
(13,891 puan) tarafından
Ayy kıyamam ya çok sevmiş demekki☺️
0 oy
tarafından
Bizimde komşu var ikiz kızları var hatta küçük kızım onlardan küçük ama bazı getirilen hediye kıyafetler hoşuma gidenleride hepsini etiketli bi şekilde verdim bide dolaptan bi kaç kıyafet almıştım kızıma baktım satıcı hediye olarak bi kaç büyük katmıştı temizlerdi yani öyle verdim kadın çok mutlu oldu ya 
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Her çocuk Heryeşin en iyisini hak ediyor, canım çocuklar 

Hepsi mutlu, sevgi ile, tok buyuyebilse

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 242 göst.
8 Ekim 2021 Aile kategorisinde ❤️İsmiAŞK❤️ (10,411 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 595 göst.
23 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Memuranne& (1,794 puan) tarafından soruldu
0 oy