0 oy
147 göst.
Diğer kategorisinde (3,757 puan) tarafından
Gece kalkınca nasıl oyalamaya calisiyonuz ben ses olmasin diye malum daire telefonla 1 saat oyaliyom sonra bişey veriyorum  ysin diye ama bütün gece uyumaz şimdi 2 yaşında bu arada 

9 Cevaplar

0 oy
(6,163 puan) tarafından
Büyükmüş de oğlun neden öyle uyanıyo cnm vardır bir sebebi benim oğlum da 2 yaşında uyur çok şükür 
(3,757 puan) tarafından
1 hafta Gece uyusa 2 hafta uyumaz öyle uykusunda rüya mı gördü ne yaptı ağladı uyandi
-Reklam-
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Neden kalkıyor gece ne alaka?
(3,757 puan) tarafından
Uykusu düzeni oturmadı 1 hafta gece uyusa  2 hafta uyumaz öyle rüya gördü ağladı uyandi
0 oy
(1,461 puan) tarafından
Benim kızda 10 aylık bugün 7 de 1 saatlik son uykusundan uyandı daha uyku yok 12 de uyudu saat 1 oldu 2 sefer uyandı deli gibi ağlıyor 3-4 gündür böyle yapmaya başladı niye yani uyanirsin deli gibi uykusu var aslında esneyip duriyor iyi işte bı 2-3 saat acıkınca uyanıyor zaten emziriyorum 
(3,757 puan) tarafından
Bnde emziriyorum akşam 8 uyduu işde 12 ye doğru uyandı agladi rüya gördü sabah kalkar diyodum sabah 5 doğru filan ama olmadı
(1,461 puan) tarafından
Senin ki büyümüş baya 8 de uyuyup sabaha kader mümkün değil uyumaz sen uyuma saatlerini ileri al 10 yap en geç anca sabaha kadar öyle uyur 4 saatte uykusunu almıştır çocuk belki de
(3,757 puan) tarafından
Bugün öyle oldu normalde uyku düzeni yok dünde 11 yattı işde sabah 10 doğru kalktı uykusu var diye 12.30 yatrmaya calistim olmadi akşamda 8 uykusu geldi
0 oy
tarafından
Kaç gündür kızımda oğlumda bunu huy haline getirdi dün gece kızım 2 de uyandı saat 5 te yattı . Oyun oynadı konuştu zorla uyuttum . Oğlumda 20 dk bir uyanıyor ayağımdan inmek istemiyor . Allah tan eşim çok yardımcı oluyor 
(3,757 puan) tarafından
Allah dan  Allah kolaylık versin akşam 8 yattı 12 de kalktı rüya gördü bnmki düzeni bı oturmadı 1 hafta gece uyusa 2 hafta gece uyumaz öyle bnde anlamıyorum
0 oy
(4,952 puan) tarafından
Benim kızım da 2 yaşında o da uyanıyor gece huy haline getirdi iyice. Yanımıza alınca uyuyor geri ama şimdi yine kalktı asla uyumak istemiyor. Uykusu açılmasın diye karanlıkta oturuyoruz öyle
(3,757 puan) tarafından
Bende bı yarım saat kucağımda salladım ama nafile emzirmede tuttum ama yinede kalktı şimdi sabahlariz
(4,952 puan) tarafından
Valla daha uyumadı başıma ağrılar giriyor uyumazsa kapatırım kapıyı o oynar ben uyurum napayım :D
(3,757 puan) tarafından
Ses yapmasa bnde bırakırım sonra  şikayet gelir altaki
0 oy
(238 puan) tarafından
Canım uyanınca kesinlikle oyun oynatmam sakinleştirmeye çalışırım. Işıkları açmam şimdi uyku saati henüz günaydın olmadı emmek istersen emebilirsin ama ondan sonra uyumamız gerekiyor diye anlatıyorum. Henüz bir yaşında ama 6 aylıktan beri bu şekilde gidiyor.
(3,757 puan) tarafından
Kucağımda salladım geri dalsin diye ama olmadı yine kalktık
(238 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun dün gece benim kızım da uyku problemi yaşadı annelik gerçekten çok güzel ama çok zor
0 oy
(2,705 puan) tarafından

Hem yedırıp hem tel ızletıyosan bu cocuk uyanmaya devam eder:D

Ben yataktan cıkarmıyorm kalkmasına ızın vermıyorum uyuyana kadr debelenıyor orda memede sonra uyuyakalıyo pes edıyo 2 hayya abzen 3ü bulr ama kaldırmam

(3,757 puan) tarafından
Uyumadimaki  salladım yarım saat meme verdim yatakdan çıkarmamak için ama olmadı yine o kazandı
(2,705 puan) tarafından
Pes etme canm elbet o pes edecek uyuycak sen böyle davrandıkca o dahada yapar alıskanlık edşyolar bazen bı haftadır kızım gece 3 4gibi kalkıyodu gun dogumuyla uyuyodu resmen bır ıkı defa dısten oldu sonra alıskanlık ettı bende zor unutturdum
(3,757 puan) tarafından
Aynen öyle alıştı istediğinde uyuyo sonra kalkiyor
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Benim kızımda uyanmazdı canım yanıma alırdım pış pış derdim yavaş yavaş da sırtına vururdum uyansa dahi hemen yatardı
(3,757 puan) tarafından
Düzeni yok uykusunun zorlamiyorum uğraşmıyorum bugün bı sallayim kucağımda dedim oda olmadı yine kalktik
(6,441 puan) tarafından
Alla alla tel verme iyice uykusu gitmesin yanına uzansan olmuyor mu sabah gibi dikiliyor mu ayağa
(3,757 puan) tarafından
Aynn hemn gözü açılıyor dalamiyor geri
0 oy
(974 puan) tarafından
İki yaşında kızımda gece uyandırdı ışığı açardım yanında otururdum kesin ve net bir şekilde uyumasını söyleyip gece olduğunu belirtir ışığı kapatır yanında beklerdim uyurdu sonrada uyanmaz oldu tel verdiğiniz sürece her gece uyanir yemekte vermeyin 
(3,757 puan) tarafından
Bende ilk defa işde kucağımda dalsin diye uğraştım ama olmadı gözü acildimmi dalamiyor geri uykuya ses yapmasın diye veriyorum

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 85 göst.
0 oy
1 cevap 67 göst.
26 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Seyhan (2,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 172 göst.
11 Ekim 2022 Aile kategorisinde Laleonall15 (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 264 göst.

378,252 soru