0 oy
197 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Sadece mama meme dede baba suyada fu diyor bisey istedigi zaman elimden tutup goturuyor cok uzuluyorum evde genelde ikımiziz yalniz oldugundanmi acaba parka falan gidiyoruz ama

Annem falan diyor niye. Konusmuyo diye

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Herkes uyudumu kizlar
-Reklam-
0 oy
tarafından
Uyumadım canım:-)
tarafından
Tecrubeli annelerdrn fikir almak istedim cnm
tarafından
Vallahi canım benim de yanlız bilmiyorum daha küçük
0 oy
(578 puan) tarafından
Yalnız oldugunuzdan olabilir bence
tarafından
Konusurmu ilerde
0 oy
tarafından

Yaşıtları varsa arada götür yanına kuzum 

0 oy
(14,032 puan) tarafından
Benim oğlumda benzer canım akşama kadar kendi kendine konuşuyor ezan okuyunca Allah diyor ördek su anne dede mama falan diyor arada kendi adını söylüyor bence normal
tarafından
Benimki seninki kadar bile.konsumuy1
(14,032 puan) tarafından
Ben gösteriyorum söylüyorum oda bazen tekrar ediyor sende öyle yap yavaş yavaş açılır canım
0 oy
(450 puan) tarafından
Kızım tam 25 aylıkken yeni yeni kelimeler çıkardı korkma konuşuyor kar benimde ilk çocuğun seni çok anlıyorum bol bol kitap oku tekrar et deme sen onunla yaptığın herşeyi konuş o kaydediyo aklına stres ypmaa
tarafından
Konsuyoz ama dinlemiyo beni sklp kacyo
(450 puan) tarafından
Kaçsın benimde öyleydi sen şarkı söyle çocuk şarkıları falan TV izletme çok fazla
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Ben de çok endişe ediyodum hala ediyorum 25 aylık ve cümlesi yok çok şey öğretmeye çalıştım hiç dinlemiyordu söylemezdi bir iki aydır bütün renkleri hayvanları taşıtları söylemeye başladı birden ona kadar hem Türkçe hem İngilizce sayıyor hiç şaşırmadan inan bu bile benim için çok önemli gelişme çünkü anne baba mama bir tek bunları diyordu senin çocuğun gibiyken
tarafından
Ogrenirmi diyosun canim ben kitap aldim yirrtti parcaladi
(2,323 puan) tarafından
Kartlardan al yırtılmayandan hani bu meyveler hayvanlar falan var ya resimli onlardan alsana tek tek elimle gosteriyordum ilgisini çekiyordu ama söylemezdi meğer öğrenmiş hepsini video acmiyordum bir baktım videoda gördükçe söylüyor şaşırdım kendi kendine söylemeye başladı tek kelime soylemeyen çocuk sürekli bıcır bıcır bı seyler anlatmaya çalışıyor
0 oy
(119,338 puan) tarafından
19 aylik baci ne bekliyolar allah askina 19 yas muamelesi yapilmasin hayet yeterli seyler soyluyo
tarafından
Saol cnm bnm

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 108 göst.
0 oy
17 cevap 164 göst.
19 Mart 2023 Diğer kategorisinde Birmucizeolsunn (97 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 190 göst.
21 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy