0 oy
733 göst.
Diğer kategorisinde (1,118 puan) tarafından
Benim esim bilmiyo ama bilgi sahbi oluyorum. Isime yariyor.  Bilseydi kullanma derdi 

62 Cevaplar

0 oy
(11,306 puan) tarafından

Biliyor ama tabi bu kadar online kullandığımı bilmiyor  :D

(1,118 puan) tarafından
Hehehe
-Reklam-
0 oy
tarafından
Biliyor hatta bir kere bir ürün hakkında bişey konuşuyorduk senin bir grubun var ya oraya sorsana demişti :Dd
0 oy
(3,141 puan) tarafından
Biliyo saklamam
0 oy
tarafından
Biliyor kullandığımı görüyor yani arada neye bakıyorsun diyor 
0 oy
(13,151 puan) tarafından
Kullanıcı adımı.bilsin istemem ama ara sıra uygulamada olduğumu görüyor anne bebek uygulaması kullanıyorum diye bahsediyorum bazen 
0 oy
(3,405 puan) tarafından
22 yıllık evliyim en en en kıskanç benimkidir bilir tabiki elimde yakalasa daha mı iyi hiç gizli saklı iş yapmam
0 oy
(2,835 puan) tarafından
Eşim biliyor ve karışmaz hayatta benim yanlış birşey yapmadigimi  bilir 
0 oy
(997 puan) tarafından
Biliyor cunki geceleri bakarken cevap yazarken sormuştu aşkım kime yazıyorsun diye o zaman demiştim annelerin olduğu bir platform soru soruluyor bilen cevp yazıyor diye ama hiç eline alıp bakmaz zaten bende göstermem 
0 oy
(340 puan) tarafından
Eşim biliyor hatta bazen ben aaa bak böyle olmuş diyorum ha tamam hatun geçmiş olsuna gideriz diyor :D
0 oy
tarafından
Evet biliyor hatta bi şey olduğunda senin o grup vardı sor bakim oraya belki bilen çıkar diyor sjjsjs
0 oy
(3,095 puan) tarafından
Evet biliyor birşey demez bakmaz bile 
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Biliyo hic karışmaz 
0 oy
(2,710 puan) tarafından
Biliyor birşey demiyor :) 
0 oy
(2,194 puan) tarafından
Biliyor eşim hiç birseyime karışmaz çok kıskanç değildir kıskanç olsa çekemem sanırım ben baskıya gelebilen biri değilim canım 
0 oy
(7,425 puan) tarafından
Bilmiyo bilse karşı cıkar
0 oy
(438 puan) tarafından
Biliyor tabi hatta az once biri pist acmis cok uzuldum 3 yasinda kizim var ozel bolgesinin acidigini soylemis 9 yasinda amcasi varmis onun optugunu soyluyomuş kiz :( oyle bir post vardi ekran goruntusu alip esime attim bizdede 9 yasinda amca var cunku, bende esime atip kizlarimiza sahip cikalim amcasi nasil olsa diye şey yapma dedim, yalniz birakma onlari beraber tuvelete falan gitmesinler gorursen uyar falan diye tembihliyodum. Bir post actigimdada gelen yorumlari esime godteriyorum. O yuzden biliyor tabiki. 
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Benimki biliyor da kıskançlıkla alakası ne onu anlamadım Instagram yada facebook değil ki kadın kadına uygulma yani
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Biliyor valla karışmaz öyle şeylere benimki 
0 oy
(48,700 puan) tarafından
biliyor benimki
0 oy
(980 puan) tarafından
Eşim biliyor ama kaç kez kullanmanı istemiyorum dedi niye diye sordum bnm duygusal olduğumda burda duygularımi paylaştığımı biliyor onun hoşuna gitmiyor 

İlgili sorular

+1 oy
61 cevap 767 göst.
24 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Pembikmor (1,392 puan) tarafından soruldu
0 oy
46 cevap 1,151 göst.
29 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Bidibidibidi (516 puan) tarafından soruldu
0 oy
52 cevap 1,416 göst.
25 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Kubrabas (185 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 361 göst.