0 oy
731 göst.
Diğer kategorisinde (1,118 puan) tarafından
Benim esim bilmiyo ama bilgi sahbi oluyorum. Isime yariyor.  Bilseydi kullanma derdi 

62 Cevaplar

0 oy
(6,205 puan) tarafından
Neden kullanma derdi ki 

Evet biliyor 
(1,118 puan) tarafından
Ne biliyim. Hic bahsetmedim.  Kiskanc o yuzden.
tarafından
Allah'ım ota boka kıskanan kocadan hayır gelmez canım. Burda ne var kiskanacak
-Reklam-
0 oy
(682 puan) tarafından
Benim eşim biliyor hatta bazen çok şaşırtıcı hikayeler goruyoyorum ona da söylüyorum beraber şaşırıyoruz :)
(1,118 puan) tarafından
Masallah
(4,102 puan) tarafından
Aynn bende ay bole bole okudum falan derim.
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Bqzen birlikte okuyoruz :D
(1,118 puan) tarafından
Hehehe Masallah
(800 puan) tarafından
Birlikte mi okuyorsunuz
tarafından
Beraber okunmasi yanlış bence burada hep bayan var özel soru soran arkadaslar var
(2,537 puan) tarafından
Eee biz de özel soruları okumuyoruz zaten o kadar dqdeğil. Komik olanları gösteririm birlikte okuyup güleriz. Her soruyu birlikte açmıyoruz elbette eşim zaten nerede olduğunu hangi uygulama olduğunu da bilmez ama buraya gün içinde girdiğimi bilir komik olanları bazen çok vicdansız olanların postları gösteririm
0 oy
(1,863 puan) tarafından
Biliyor canım ne sorularıma bakar ne cevaplarıma
0 oy
(210 puan) tarafından
Benim eşim biliyor bazen söylüyorum bişey demiyor girme kullanma diye bebek bakımını çok kullandım ilk doğum yaptığım zamanlar o yüzden bişey demiyor
0 oy
(1,733 puan) tarafından
Benimki ilk başlarda bilmiyordu. Son bir iki aydır biliyor. Geçen dediki uygulamayı açsana sen neler sormuşsun. Buna biz kızdım kaynanamlarla ilgili bir kaç soru vardı görürse kızar. Telefonu almış bakmışta uygulamayı bile bulamamış telefon da sjsjsjsj.
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Basta karsı cıktı ama suan bılıyor sıkılıyorum dedıkodu dönüyor orda hem baya da tecrubelenıyorm soracaklsrm oluyo dedım oyle kullanıyorm bazen onada bahsederım:)ama içerigini bilmez mesajları okumaz
0 oy
(353 puan) tarafından
Bilmiyor canım bilse okur benimki tek tek kadınsal şeylerde oluyor benim merakliya demedim 
0 oy
(6,251 puan) tarafından
Biliyor canım hatta bazen şu konu hakkında sorsana diyor belki bilen çıkar diyor.
(800 puan) tarafından
Gerçekten mi vay beee
0 oy
(636 puan) tarafından
Benim ki biliyor bazen üzüldüğüm ağladığımda birdaha gitmeyecektin diyor 
(39 puan) tarafından
Banada oyle diyor
0 oy
(85 puan) tarafından
Evet biliyor hatta diyo aha tam dedikodu uygulaması evet bazen ananı cekistiriyoruz diyorum guluyo :)))
(1,118 puan) tarafından
Sksjsjsjjs
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Biliyor saklamam 
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Evet bakmaz o dikkatini bile cekmez ah ah neyle ilgileniyoki zaten buna baksin hayatima s.. makla mesgul.o tek 
0 oy
(12,904 puan) tarafından
Buranın nesini gizliyorsun ki yanlış bir şey yok 

İlk günden beri biliyor 
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Biliyor tabi ki saklanacak bir şey değil ki. Komik bir şey olursa ona da anlatırım. Bazen çok takılma hep kötü şeyler yazıyor, psikolojini etkiliyor der. Bazen bir konu olunca annelere sordun mu diyor
0 oy
(4,102 puan) tarafından
Niyeki kullanma derdi.benimki de goruor yazistigimi falan.diorum belki bi ip ucu yakalarim bizim yapmayip denemeyip  bebege iyi gelecek sakinlestircek bi kolay yontem bi fikir.sorunlara cozüm puf noktasi.bi ayrinti heee bak bole bise duydum su isa yariyormus deneyelim falan diycegimiz bise ogrenirim. 2. Ccgum olmasina ramen zor cck bakmak insan her tür careyi ario
0 oy
tarafından
Evet biliyo en başından beri
(1,118 puan) tarafından
Iyimis
0 oy
(12,486 puan) tarafından
Bilmiyor buradaki cinsrllik muhabbetlerini görse eminim ki kızar söyleme gereği duymadım hiç 
0 oy
(3,610 puan) tarafından
Eşim çok kıskançtır ama bu uygulamaya bir şey demedi. Çocuk hemşiresiyim aşı taraftarıyım ama eşim tam tersi anlatıyorum  4 aşı aynı anda yapılır diyorum, sen çok soğuk kanlısın filan diyor sonra buradan açıyorum bak buradaki anneler de 4 aşıyı aynı anda yaptırmışlar diyerek ikna ediyorum 
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Benimkide biliyor bazi hikayeleri onunla da paylasiyorum ben:)

İlgili sorular

+1 oy
61 cevap 766 göst.
24 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Pembikmor (1,385 puan) tarafından soruldu
0 oy
46 cevap 1,087 göst.
29 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Bidibidibidi (480 puan) tarafından soruldu
0 oy
52 cevap 1,405 göst.
25 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Kubrabas (186 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 361 göst.