0 oy
1,408 göst.
Diğer kategorisinde (186 puan) tarafından
Kızlar eşiniz bu uygulamayı kullandığınızı biliyor mu benimki biraz kısıtlıyor böyle şeyleri ne kadar erkek yok desem de inanamaz bende o yüzden gizli kullanıyorum 

52 Cevaplar

+2 oy
(15,825 puan) tarafından
Çevremdeki herkes biliyor hamile arkadaşım var indirdi uygulamayı ama takiliyormu buralarda bilmiyorum ☺️☺️☺️☺️☺️☺️
(186 puan) tarafından
Gizli gizli seni izliyordur belki :Dhaha ha
(15,825 puan) tarafından
Sıkıntı yok ☺️❤️Olduğum gibiyimm yalan dolan yokk hilede yokk☺️☺️☺️✌️
(13,824 puan) tarafından
Arti verem sana bari girmisken:)
(15,825 puan) tarafından
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
-Reklam-
+1 oy
(3,289 puan) tarafından
Biliyor hatta arada diyor benide çekiştiriyor musun doğru söyle diye ☺☺
(186 puan) tarafından
İdeal eş:D
+1 oy
tarafından
Çok şükür bana güveniyor o yüzden biliyor 
tarafından
Hayırdır sevda
(119,250 puan) tarafından
hayir hayir cumleten kandiliniz mubarek olsun
(2,246 puan) tarafından
Efendim sevdos
kandilin mubarek olsun ceylos
(2,246 puan) tarafından
Sagol canm benim senin ve aileninde kandili mübarek olsun
0 oy
tarafından

Kızıyor bazen ama dinlemiyorum :D 

(186 puan) tarafından
En iyisini yapıyorsun :D
0 oy
tarafından
Yok bilir anneler grubu dedigim an anlar ssjsjsj
(186 puan) tarafından
Vala ne güzel benimki asla izin vermez
0 oy
(2,278 puan) tarafından

Başka kiziyodu sonra baktı burdan cikmiyorum geri vazgecti karismiyo artık bı bura var zaten burada olmasa sıkıntıdan patlarim artık :D

(186 puan) tarafından
Vala bende öyle kız iyiki var burası
0 oy
tarafından
Biliyor ama budedikodu muhabbetlerini değil bebek sagligi kısmını :) bilse istemez
(186 puan) tarafından
Benimkide öyle:D
tarafından
:)) hgaah herşeyi bilmesinler bosver
0 oy
(4,220 puan) tarafından
Biliyor arada takılır hatta ordan çıkmıyon diye ama böyle şeyleri sorun eden biri deil çok şükür
(186 puan) tarafından
Özendim ;)
0 oy
(12,592 puan) tarafından

Kaynanam bile biliyor:)

(665 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
İyi ki vaktini harcamadin geceden beri yazıp duruyorsun harcasan ne olacak demek ki:) her gün yemek yaptığımı kim söyledi hayatın tadını çıkarıyorum ben senin gibi koca koca diye kafayı bozmadım:) ordan burdan hediye fotoğrafı bulup kocan almış gibi göstermen de ne kadar ezik olduğunun kanıtı zaten :)aman cevap yazma artık kocan yakalar seni üzülürüm sonra:)
(2,749 puan) tarafından
Yaa bu aralar burda her yorum altında ne kadar çok kavga ediyor hemde boş yere .:) yani aslında liza35 hakli belki de kötü niyetle demedin ama yazdığın şeye bakarak haklı bir çıkış yapmış. senin içinde ne niyetle söylediğini nerden bilsin. ha dersin Türkçe konusamiyor okuyamıyor anlarım. ama kurttur birşey anlamaz dersen , bu kadına  böyle bir uygulama var anlatsam anlamaz gibi niye kurtur gbi yazmışsın. benim annemde has kurttur okuyamayi bilmez  ama desem böyle böyle anlar niye anlamasın cahil mi ki . Bence siz önce neyi anlatmak istiyorsanız yazıya dökmeyi becerin bilin sonra yan kıvırıp haklıymış gibi cin olmadan adam çarpmaya çalışın ;) hiç yapamiyorsanz evet haklisinz  yazım eleştiriye açık bir sekil olmuş ama sandığınız gbi birşey degil söylemeyi bilin
(665 puan) tarafından
Ben bu iki arkadaşa aynı şeyi anlatmaya çalıştım ama anlamadıkları gibi bir de kavga çıkarttılar sizi de anlamazlar boşuna yormayın kendinizi
(186 puan) tarafından
Birdi iki oldular siz ikiniz beyninizi bi toplayın belki 1 beyin eder anlama bozukluğu var sizde o yüzden susma hakkımı kullanıyorum , he tamam sizsiniz siz haklısınız nede olsa he demek sevapmış :*
(2,749 puan) tarafından
:D :DArsız güçlü olunca, haklı haksız duruma düşermis. Dediğim gibi anlatmaya çalıştığınizi önce yazıya dökmeyi bilin. sonra millete hakaret alay etmeyi yapın çok komik duruma düşüyorsunuz aksi halde :)
0 oy
tarafından
Biliyor kullandigimi eve gelince girmem yanımda kullanma der yeterli 
(186 puan) tarafından
Bence bu bile iyi :)
0 oy
biliyo           
0 oy
(361 puan) tarafından
Biliyor. Hatta oraya sor belki yaşayan başına gelen vardır diyor 
(186 puan) tarafından
Ne güzel kız
0 oy
tarafından
Başta çemkirdi sonra baktı ben buraya girdiğimden beri kendisiyle çok az kavga ediyorum bişey olmaz takıl orda canın sıkıldıkça diyor :)) kendisi hayatimin merkezindeydi şuan umrumda değil kafa dağıtıyom burda onuda tınlamıyorum oda artiķ kendini nimet gibi görmüyor:)))))
(186 puan) tarafından
Seninkide baya iyiymiş cnm :D
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Burda birisi vardı naciyemiydi ne kaşıkla kocasının kafasına 3kere vurmuştu okurken altıma işedim nerdeyse gülmekten gözlerimden yaş geldi eşime okudum oda güldü sonra dediki nekadar saçma sapan insanlar var girme şuraya diye ama giriyorum yine tabi. Bişey demez ama erkek olabileceği konusunda beni uyarmıştı sadece
(186 puan) tarafından
Bazen çok değişik insalar çıka biliyor :D
0 oy
(15,166 puan) tarafından
Eşim biliyo ama programın uygulamanın adını bilmiyo. Burda bazı şeyleri danistigimi ve okuduğumu biliyo. Hiç ilgilenmez. Erkek olsa ne olacak. Sokakta erkek gormuyo muyuz sanki. Ekin adamıyla gidip yazişacak değiliz nasılsa. 
(186 puan) tarafından
Ben instegramı bile evlenince açtım oda ortak hesap :D
(15,166 puan) tarafından
Bizim evlenmeden önce vardı ortak hesabımız da yok
0 oy
(9,626 puan) tarafından

Biliyo karışmıyo bi kere bile bakmadı içeriğinde ne var ne yok diye sadece elimde telefonu alırken bu ekranı açık görürse yine kimin dedikodusunu yapiyosunuz kim kimin dedikodusunu yapiyo diyo :D 

(186 puan) tarafından
Oturup dedikoduya katılması yok mu bide :D
(9,626 puan) tarafından
Katılıyo valla yani buraya değilde benle beraber yapiyo onu :D bazen burda koca postlarina sinirlenip sesli düşünüyorum sesli bi şekilde laf söylüyorum noldu diyo anlatiyorum onun ben kalıbına tüküreyim öyle erkek mi olur diyo oda benle beraber laf söylüyo  :D :D
0 oy
(1,220 puan) tarafından
Elbette tabi 
0 oy
(11,093 puan) tarafından
Biliyo bazen ona da anlatıyorum okuduğum bişeye üzülürsem falan.. Geçen biri poğaça için post açmıştı, aradım eşimi sordum nasıl olacak uygulamadan soruyolar diye ona danıştım :) izin vermese gizli kullanmazdım sanırım
(186 puan) tarafından
Ben hiç söylemedim bile ama izin vermiyceğini biliyorum izin verse bile girer sürekli bakar kimsenin özleni bi erkeğin okumasını istemem
(11,093 puan) tarafından
O da abartmasın napcak kadınların konuşmalarını.
0 oy
(12,980 puan) tarafından

Biliyor gizli yapmam bir şey :)

(186 puan) tarafından
Buna mecbur bırakılırsan yaparsın ufak ufak :)
(12,980 puan) tarafından
Başıma gelmedi ama gelince de yapmam herhalde :)
0 oy
(27,353 puan) tarafından

Biliyor ilk gerek yok fln dedi sonra birşey demedi yani önemli olan kullanmamın amacı yani nasıl kullandığın kendini bilen insan olduktan sonra bir önemi yok 

(186 puan) tarafından
Tabi cnm ama bazı erkekler farklı
(27,353 puan) tarafından
Tabi öyle

İlgili sorular

0 oy
46 cevap 1,087 göst.
29 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Bidibidibidi (493 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 361 göst.
13 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Fatma1212 (78 puan) tarafından soruldu
0 oy