0 oy
96 göst.
Aile kategorisinde (65 puan) tarafından
Kızlar 33haftalik gebeyim ve 3 yaşında bir oğlum var sürekli ayağımda salanarak uyuyor diğer türlü kesinlikle uyumuyor 

Masal anlatma 

Yatak da yanına uzanmak

Öğle uykusunu bırakmak gibi çeşit çeşit yollar denemedim olmadı şuan bile ayağımda ve salıyorum 

Yarım birgun ikinci bebek gelecek nasıl yapacağım bilmiyorum?bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim

Vee

Gurbette görev yapıyoruz bulungum yerde çok küçük bir ilçe hastanesi bile yok sade acil var öyle küçük bir ilçe çocuğumu kreş vermeyi de düşündüm yorgun gelir eve enerjisi bittik vaziyette ama maalesef bu imkan burada yok çevrem derseniz oda yok aylar yıllarca hep evdeyim komşuluk veya arkdaslik yok ben ve oğlum surkeli evdeyiz yani çocuğum çevresinde çocukta veya akranları yok bunun etkisi de olabilir mi bilmiyorum ama bu uykuya bir çözüm bulmak istiyorum çünkü ikinci bebek gelecek nasıl yapacağım bilmiyorum 

5 Cevaplar

0 oy
(7,352 puan) tarafından

Benimde öyleydi birini kucağımda uyurum birini ayağımda :Dgerci hala öyle 

-Reklam-
0 oy
(2,862 puan) tarafından
Benim kızım da 3 buçuk yaşında hâlâ beni salla der.. oğlum 13 aylık oldu hiç sallamadim böyle çözüm buldum :D oğlumu doyurup yatağına koyuyorum yatakta dolanır uyur kızımı da şallar uyuturum 
0 oy
(790 puan) tarafından
Niue ayağımda biri memede uyuyor bazen de birini daha önce birini daha sonra uyuturum benimki de 28 aylık ancak çok uykusu olursa kendisi uyur koltukta falan bende bilmiyorum zor oluyor 
0 oy
(13,841 puan) tarafından
Ben hamileyken yani diğer oğlum 26 aylıkken kestim kolikti. Çok aliskindu sallanmaya biraz kararli olmak lazım ikinci oğlumun gazı sorunu olmadı sallamadim yedi ay yatirdim kendi uyudu sekizde dişlerden biraz hasta oldu ateşlendi salladım ama gece mamasını içer uyur uyanınca sallamam
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Benim kızım kendi kendine bıraktı canım gel sallayayım diyorum istemiyor yastığı sütünü alıp uzanıyor bazen teli istiyor benden o şekilde alıştı gitti canım bebekle zor olur zaten bi kıskanma dönemleri olacak sende yastığına koy bakalım sende başka yastığa uzan belki öyle öyle bırakır salladığın için hep sallanmak istiyor 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 234 göst.
30 Aralık 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 108 göst.
22 Kasım 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 53 göst.
28 Ekim 2023 Diğer kategorisinde ikbal1018 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 767 göst.