0 oy
233 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Ya cildiricam kızımın birden huyu suyu değişti hiç bişi beğenmiyor herşeye ağlıyor zirliyor her istediği anında olsun istiyor kıyafet beğenmez yemek beğenmez oyun beğenmez sabır sabır diye diye saçlarımı yoluyorum sinirden nasıl gecicek bu durum duzeliiyormu öylemi kalıyor tam bebeği uyutuyorum izlediği filmi değiştirmem için bağırmaya başlıyor anında herkesi uyandırıyor 

11 Cevaplar

0 oy
(1,521 puan) tarafından
Ahhhh ahhh tam 3 yaş bizde dedigin hepsi var , bir istegi saniyesin de olsun diyor olmazsa canını yakmisin gibi aglamaya basliyor , kiyafet begenmiyor ,yemek begenmiyor , oyun begenmez oyuncak begenmez oturmak nedir bilmez tek basina oynamaz herseye mizil mizil ama herseye daha o kadar sey var ki yazsam 3 sayfa olur Bazen sabirim tükeniyor kafama agrilar giriyo sessizlik istiyorum ama gene sabir diyorum 
tarafından
Aynı benimki biri 1yas sendromunda öteki 3yas sendromu şuan tek masum 4yasindaki kizim
-Reklam-
0 oy
(1,975 puan) tarafından
Ben 2 yasa sabredemiyorum 3 yasda ne yaparım bilmiyorumm
tarafından
Gümbür gümbür benimki 2yas iyiydi 3yasta kafayı siyirticak bana
(2,092 puan) tarafından
26 aylık üç gündür çıldırmış gibi sadece ağlıyor herşeye çığlık kıyamet biseyde yemiyor.
İşe giricektim annemde bu böyle olursa ben bakamam buna diyor bilmiyorum inşallah düzelir.
tarafından
Zor valla allahtan ablası kardeşi var bı nebze onlarla duruyor tek olsa dayanamazdim büyük kızım 4yasinda bugüne kadar hiç böyle birşeyle karşılaşmadım çok sakin efendi uyumlu büyüdü
(1,975 puan) tarafından
Valla zor dayaniyorum herşeye ağlıyor mızmız 3 yaşta huni takarım belli
0 oy
(435 puan) tarafından
3 yasa daha gelmedik ama ben 10. Ay atağında tükendim arkadaşlar... Saat başı hatta saatte 2 kere uyanan bir bebeyle ne yapicam bilmiyorum ne gündüz uykusu ne gece. Ne yapicam ben ya 
(435 puan) tarafından
Geçen bende kuran koydum basının ucuna küçük o gün biraz rahatlamış gibiydi ama şimdi gene aynı. Benim oğlan nazara çok geliyor ya onuda yaptırayım valla ne olursa herşeyi yapicam faydası olsunda
tarafından
Nazar oluyo allah cinlerin şerrinden korusun kabus görebiliyorlar sürekli ben muskayi yastığının içine koydum çok şükür bidaha öyle bağırarak korkarak uyandığını görmedim ayetlerin gücü inanılmaz
tarafından
Bende bebekliğinden beri kur an sesi ve sure sesiyle uyutmaya alıştırdım ninni den önce hep açar dinletir sonra ninni açardım bu aralar yapmıyorum bak az önce yaptım uyudu sen de dene kuzum
(435 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim hepinize yapicam şimdi hepsini çok sağolun faydası olsun inşallah
(2,524 puan) tarafından
Emeklemediyse ya da yürüme aşamasındaysa birini yapacaktır. Bizimki 8 aylıkken öyle olmuştu. Hacı yatmaz gibiydim bir hafta sonra emeklemişti. Yeni bi gelişme olacak büyük ihtimal yani
0 oy
tarafından
2 girmeden başladı anam agliyor 
tarafından
Çok zor annelik çok eşim evdeyken geceleri sanki ben babaymisimda anne oymuş gibi hissediyorum ama gece vardiyesine geçtimi sendrom dank ediyor
0 oy
(63 puan) tarafından
Gerçekten iki yaş dört ay felan hepsi yalanmis yani
tarafından
Yalan valla akşama kadar sinirden ağlıyorum artk
0 oy
(3,526 puan) tarafından
32aylık oğlum yakında 33 olacak iki yaşta bu kadar zor değildi ama şu aralar sabrıma oynuyo dişlerimi sıkmaktan yoruldum hiç durmuyor söz dinlemiyor bağırır çağırır oyuncakları yere atar ayyyy zor 
tarafından
Bildiğin ergenliğin küçük hali
(3,526 puan) tarafından
Evet maalesef
0 oy
(7,302 puan) tarafından
Ayın 9 unda 4 olcak tam küçük ergen fıtırıyorum hergün
tarafından
Kafamda huniyle geziniyorum birini susturuyom küçüğü başlıyor zamanında biz böyle değildik ya
0 oy
(4,235 puan) tarafından
Benim bebegim de 26 aylik son 2-3 aydir ayni bu sekil. 3 yasa kadar gecer diyodum oysa ki :(
tarafından
Yok bacım yok 4yas iyi tam benlik
(4,235 puan) tarafından
Bakalim buyudukce zorlasiyo gibi
0 oy
(78 puan) tarafından

2 yaş sendromu var biliyorum yaşıyoruz şu an ama bana 3 yaşında da var denmedi:'(

tarafından
Valla benimki gümbür gümbür yaşıyoruz ins tek temennim 4yasta ablası gibi sakinleşir normale döner
0 oy
(2,524 puan) tarafından
Bizimki 2.5 yaştan sonra sakinledi. Yine hala dediklerinizi yapıyor ama en azından her şeye değil. Buna şükür. Çığlıklar son ses ağlamalar arada artıyor. Galiba 4 yaşını geçmesi lazım biraz daha iyi olması için
tarafından
Aynn şuan 4yas kızım gayet iyi biran önce atlatmasini bekliyorum
0 oy
(2,790 puan) tarafından
Ah bacım 4 yaş daha beter 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 255 göst.
2 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Mrvgul (3,085 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 66 göst.
26 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ysmnynr (375 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 181 göst.
11 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sinem48300 (583 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 120 göst.
25 Nisan 2021 Aile kategorisinde Tuubba (124 puan) tarafından soruldu

380,208 soru

11,383,203 cevap

34,882 kullanıcı

...