0 oy
842 göst.
Aile kategorisinde (128 puan) tarafından
Kızlar biz kaynanamlara yemege gittik eltim görümcelerimde ordaydi yemek yerken eşim şaka ile karişik bana inek fuari varmiş gidelimmi hayatim diye sordu gitcek başka yer bulamadinmi dedim güldüm

Sonra eltim atladı kız git iyi olur hamile ineklerde var orda dedi görümcemle gülmeye başladilar cevap vermedim eve geldik birden ağladim içim boşaldi eşim sorup duruyo noldu diye söylemedim oda ordaydi cunku söylesem bile onlardan taraf olurdu  hamile kaldigimdan beri eltim böyle bana karşi bi laf sokmalar bişeyler ama hiç birine cevap vermiyorum görümcelerime yakın olmaya çalişiyo beni dişlamaya calisiyor

23 Cevaplar

+1 oy
(12,777 puan) tarafından
Sen gittin demekki yada akraban mi var biliyorsun diyemedin mi 
(128 puan) tarafından
Ben desem kaynanam bana kızar ama ona kızmıyor
(12,777 puan) tarafından
Kızarmaz yok öyle yağma sen önce bu gelinin kız de azarla sana niye kziiyomus
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Hergün yanımda Bi inek var gidip napcm ki desydn 
(15,947 puan) tarafından
Hahaha bu harika
+1 oy
tarafından

Şuan çok pis sinir oldum o karıya bende yılan fuarı gördüm gel oraya götüreyim seni deseydin belki tanıdığın çıkar deseydin:angry:

(2,104 puan) tarafından
Offfff bu tam kapak olurdu :D
tarafından
İşte kafini üzmeye ne hakkı var sinir oldum:D
0 oy
tarafından
Senden iyi inek mi olur sen git cok istiyorsan deseydin keske patavatsiz okuz
(128 puan) tarafından
Keşke deseydim valla ama duymazlıktan geldim yinede saygisizlik etmek istemedim
0 oy
(557 puan) tarafından
Tutup agzini yirtamadin mi terbiyesiz ya kendi gitmis demek ki gicik oldum haa
(128 puan) tarafından
Eşime söylesem onlardan taraf olur
0 oy
tarafından

Kadini ailesine saydiracak olan erkektir.

Erkeği ailesine saydiracak olan kadindir.

Esin sscma sapan bi sakayla onlara firsat vermis.

Eltin eltiligini yapmis ben boyle durumlarda kocada suc buluyorum .
tarafından
Aaa suna bak kudursun ozaman. Pislik.  Onlari tutardi deyince oyle dusundum. Onlarin tutulacak bi yani yok cunku . Keske lafini verseymissin sana dert olacagina onlara dert olsun. Ama yine gorustugunde soyle ben boyle saygisizliklardan hoslanmiyorum ogun kirmak istemedim ama haddini bil de.
(128 puan) tarafından
Kaynanami arasammi diye dusunuyorum anne eltimin benle derdi ne desem bu olanlari anlatsam.onu savunurmu
tarafından
Kocana anlat baska da kimseye anlatma. Birdaha beni onlarin yaninda boyle kucuk dusurecek ortamlara sokma, onlara firsat verme de. Kaynanana anlatsan aman yanlis anlamissin senle ne alakasi var diyecek . Direk yuzlerine soyle yuzune diyemezsen telde soyle ben boyle saygisizca sakalardan hoslanmiyorum herkes haddini bilsin de. Ama once kocani uyar daha dikkatli olsun eltinin kiskandiigni bilsin
(128 puan) tarafından
Konuşcam eşimle haklisin kynanama söyledim oda şaka yapti dyor
tarafından
Sen yapsaydin o sakayi gorumcene, kaynana ne derdi acaba
0 oy
(119,252 puan) tarafından
Kız bu eltiderde kaynana kadar tehlikeli haa pislik aklinca lafmi sokmus oldu dengesiz 

Bizde bi laf var canım anası turp babası şalgam ondan olan dan ne hayir gelir sikma canini 
0 oy
tarafından
Gerizekalı sinir oldum keşke laf soksaydın ben hamıle inek çok gördüm genellıkle karşımda oluo diye 
tarafından
Hamıleliği bilmıyorsa öğrensın kıloda alınır yırtıklarda oluşur dalga geçmesi ne mana? Kendi derdine düşsün dalga geçeçeğine arkadas zaten cevap vermemiş ben olsam agır bı laf sokardım. Bu arada çoçugu olmamasına  bin kat düşmanım olsa üzülürüm ama kendini bilmezede yakışan bu
tarafından
Emin ol o eltisi karakterdeki bi insan 10 tanede çocuk doğursa yine aynı şekil terbiyesizce konuşur halden anlamakla falan alakası yok o karaktersizligin  senin de üzüldüğün insanların hemen yarasına basmakta senin karakterin
tarafından
Burda yorum yapmakta serbest insanlarız sen arkadasa yorum yapacaksın bana değil karekter, insanlık şu bu konularına gırme işine bak
tarafından
Dediğin gibi serbestiz ben post sahibine de gerekli açıklamayı yaptım senin de o eltiden farkın yokmuş⚫
tarafından
:) asdfgggghhjn
0 oy
(5,913 puan) tarafından

Sende ona diyemedin mi sen cok gittin heral hamile ineklerin orda oldugunu biliosun etki etti mi sana tavsiye ediomusun deseydin dengesiz asalak:ermm:

0 oy
(3,078 puan) tarafından
Çok biliyorsan ilgi alanınsa  sen git canım  ben anlamam deseydin 
0 oy
tarafından

Deseydin hayırdır sen çok hamile inek fuarına gitmişsin...

0 oy
(63 puan) tarafından
Allahım haklarından gelsin benim eltilerde öyle pislikler 
(63 puan) tarafından
Kendileri öküz eşek vs ****** oldukları için bizide laf soksunlar anca zihniyetsizler gerizekalılar kendilerini bir affedersin bog  dan zannediyorlar ya kalbim duracak yemin ediyorum
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Demekki sen gittin deseydin canim. Bnce eltin kıskanıyo
0 oy
(2,613 puan) tarafından

Seni kiskaniyo cnm strese sokmaya calisiyo sakin taviz verme :getlost: pislik kadin hamile insana ole denirmi hiç kendiside hamile kalamiyomus sana solese hamilelerin gunahlari bagislanir dualari kabul olur bana dua et benimde bi bebegim olsun dese nolurki kuskancliktan napcagini sasirmis deseydin sende insallah sende bi gun o hamile inekleri gorursun deseydin niye demedin kiz canimi yakanin canini yakarim valla :angry:

(128 puan) tarafından
Diyemedim o an en kucuk gelin benim butun herkes ordaydi
0 oy
tarafından
Aaa sizde mi gttiniz deseydin ya memeliler
0 oy
(725 puan) tarafından
Ahh ah aynı benim durumum Allah sabır versin bende oturup ağlardım hamile iken ama şimdi neden bu kadar umursamışım ki diyorum. Benim ki de görümcelerime gidip hakkınızda böyle böyle söylüyor diyormuş taa ki onları yüzleştirene kadar şimdi eltim i hiç aramıyorum kafa rahat 
0 oy
(1,635 puan) tarafından

Seni de götürelim tanıdığın çıkar belki içlerinden deseydin. Keşke cevabını verseydin. Şimdi kendini bi halt sanıyodur terbiyesiz :angry:

0 oy
(9,651 puan) tarafından
Laf sokulası bi durum olmuş..  ama insan da o an bisi diyemiyo ki.. ancak böyle insanlardan uzak durup dediklerini takmamak lazım kendin için strese girip üzülmemek için takmamak yok saymak en güzeli..
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Sen laf sokmadikca devami gelecek sonra aglamanin sana bi faydasi yokki anca kendini uzersin
0 oy
tarafından
Ne kadar terbiyesiz insanlar var ya . Boşver üzme kendini bebeğini düşün bidahakine de lafını esirgeme . Ben düşük yaptıktan iki gün sonra eltim bana kedi bile beceriyor sen beceremedin dedi bana. 

İlgili sorular

0 oy
60 cevap 2,133 göst.
8 Nisan 2022 Aile kategorisinde Esrat (9,247 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 224 göst.
26 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Guzelle123 (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 702 göst.
0 oy
47 cevap 908 göst.

379,328 soru