0 oy
75 göst.
Diğer kategorisinde (1,529 puan) tarafından
İki gün önce 87.5 çıkmıştı gebeliğimi öğrendim bugün test verdim tekrar 127.5 çıktı doktor az artmış dedi gebelik devam ediyor ama dış gebelikde ola bilir dedi başına böyle birşey gelip gebeliği ilerleyen doğum yapan oldumu çok endişe ediyorum 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım zaten iki katı derken genel bir oran verilir en az %60 artması lazım. Senin de %58 oranlarında bir artış olmuş. Bazen böyle başlarda az artış görülebiliyor. Sen iki güne takip etmeye devam et. Sağlıkla kavuşursun inşallah 
(1,529 puan) tarafından
İnşallah Rabbım miniğimi almaz benden moralim çok kötü bozuldu 6 ay bekledim bu haberin gelmesini böyle olunca üzülüyo insan
-Reklam-
0 oy
(2,692 puan) tarafından
Tam 48 geçti mi mesela pazartesi 1 de verdin Çarşamba birde vermen lazım 2 katı beklemek için. Eğer 48 saatten az ise az çıkabilir ama genel olarak iyi gibi artış 
(1,529 puan) tarafından
İlk tahlili öğleden sonra 3 de vermiştim bu günkinide sabah 10 da verdim aynı hastanede
(2,692 puan) tarafından
Bu bile farkeder canm arada kaç saat vr erken vermişsin olabilir artışta azlık
(1,529 puan) tarafından
Ay inşallah öyledir ya kaybetmek istemiyorum yavrumu sabah akşam dua ediyorum bırakma sakın anneyi diye delirdim icene:))
(2,692 puan) tarafından
Seni çok iyi anlıyorum 6 kez bu sevinci yaşayıp hayal kırıklığı yaşayan biri olarak.. inşallah meleğin tutunsun sana her kadın evladını sağlıkla kucağına alabilsin hayırlısı ile senle dursun canim amin
(1,529 puan) tarafından
Amin canım inşallah tutunur bırakmaz beni
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Cokmu biliyor o doktor insanlari daha hicbisey belli deyilken boyle strese sokan doktorlari birer birer bogmak istiyorum bence iyi artmis mersk etme ultrason icinde en az uc hafta bekle o zamanda bos gebelik gel kurtaj ol diyecekler cunki.ben bu doktorlarin kitabini yazdim artik.yani o olasilik da var tabi ama bunu daha hicbisey belli olmadan beta 3000leri gecipde keseyi gormeden nasil derler ya.Rabbim yardimcin olsun kuzum.kanaman siddetli agrin olmadigi surece dediyim gibi en az 3 hafta bekle pisman olmiycaksin
(1,529 puan) tarafından
Bende beklemeyi düşünüyorum sürekli kan verip moralimi bozmaktansa beklemek en güzeli teşekkür ederim yorumun için
(1,015 puan) tarafından
Rica ederim basim cekti haftalar once ondan sinirlendim.banada 6+6 haftalikken ultrasonda bos gebelik dediler sagolsun burdakiler beklememi soylediler cok zor geciyor o beklenen gunler ama iki hafta bekledim 8 haftalikken kurtaj olmam gerektiyini soyleyen doktorlar yanildi meleyimin kslbini de duydum hamd olsun.nasil baski yapti doktorlar bos gebelik kurtaj olmalisin hemen yarin gel yapalim diye.ama ben kalp atidini duyduktan sonra hepsinin telefonuna ultrason fotosunu atdim.bskin aldirmalisin dediyiniz bebeyimin kalp atisi bile var diyede not ekledim:)
(1,529 puan) tarafından
Hemen alma peşindeler zaten moral bozmada olumsuz konuşmada bire birler
(1,015 puan) tarafından
Aynen
0 oy
(4,975 puan) tarafından
Kız seninde 1 kız 1 oğlun vardı 3. Ye mi hamilesin benim gibi:) öncelikle gözün aydın canım adetin kaç gün geçti bu değer çıktı o önemli bide sakın stres yapma rabbim sana bağışlasın minigi sabret Dr ile beraber takip yapın çok az bir artış değil endişelenme inşallah sana tutunur 
(1,529 puan) tarafından
Evet 3.cü miniğim canım teşekkür ederim kaç aydır olmuyor diye üzülüyordum şimdide bu çıktı başıma Rabbım inşallah kucağımıza almayı nasip etsin adetim bugün 6 7 gün oldu geçeli uygulamada 5 haftalık diyo ama geç döllenme galiba
(4,975 puan) tarafından
Evet canım 5 haftalık oluyor artışın iyi stres yapma Allah'a dua et Dr abartmış bence
0 oy
(10,972 puan) tarafından
Ne seviyorlar moral bozmayı hemen.artis olmuş daha ne olacak.herkesin bünyesi bir mi .hemen en kötüyü yapistiriyorlar.benimde ilk kızımda çok artmıştı betam kesin ikiz demişti dr.nasil sevindiydik.sonuc tek.yani anlatmaya çalıştığım yavrum bu bünye mıdır artık ne dir bilmem de herkeste değişik bence
(1,529 puan) tarafından
İki gebeliğimde bir kez kan verdim daha da vermemiştim şimdi bu iki günde kan vermek moda oldu bilmiyorum valla Rabbım ki ölüye bile can verendir inşallah yavrumada can verir
(10,972 puan) tarafından
He zart zart kan vermek moda oldu aynen .bende kızımda 1 kere verdim kimsede demedi ver gene diye .Dr bile demedi.hele oğlumda ben testte gördüm hiçte kan vermedim.
0 oy
(3,418 puan) tarafından
Saatler ayni mi canm kan verme saati
(3,418 puan) tarafından
2 gun sonra ikinci testi verdigin saatte tekrar ver ayni hastaneye canım
(1,529 puan) tarafından
Eşimde birde özele gidelim dedi devlet hastanesinde ultrason bile yok bu benim gittiğim yerde nasıl iş anlamadım acil biri gelse bakamiycak doktorlar şu kritik eşiği geçersem zaten eğitim araştırma da yaptırcam aylık kontrolleri bir hafta sonra gel tekrar kan alalım dedi bugünde bakalım
(3,418 puan) tarafından
Canim devlet oyle oluyor benim gebeligimde de oyle oldu 81.23 le ogrendim ben doktor bana tutunur tutunmaz bilemem dedi folik asit bile vermek istemedi ben istedim zorla moralim bozuk cikmistım sonra 15 haftamda suyumdan süphelendim tekrar mecbur gittim orda ki doktor bakmadi bile sekreteri ozelden takipliyim diye ters ters konustu bana oraya neden gitmemisim de buraya neden gelmisim
(1,529 puan) tarafından
Sağlıklı bir şekilde doğumunuz oldumu yoksa devam mı ediyor ister istemez korkuyor insan ya inşallah tutunur kuzum bırakmaz bizi
(3,418 puan) tarafından
Dogdu canım 7 .5 aylık olduk bile :) rabbim senide kavustursun stres yapma sakin ol folik asite basla hemen canım sende
0 oy
(105 puan) tarafından
Canım evde test yaptın mı hamilelik benimde 7 gün geçti ama daha doktora gitmedim ondan sordum
(1,529 puan) tarafından
Evet yapmıştım ikitane ikiside pozitif çıkmıştı

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 83 göst.
1 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Nurlanaa (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 66 göst.
23 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 142 göst.
25 Haziran 2023 Kültür-Sanat kategorisinde Zebesh (673 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 75 göst.
6 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kaavi (2,094 puan) tarafından soruldu

380,395 soru

11,389,649 cevap

34,895 kullanıcı

...