0 oy
75 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,137 puan) tarafından
Kızlar 37 haftalıgim su an. Bir iki hafta önce fark ettim sırt omuz ve göğüs aramdaki tüylerde artma uzama ve renklerinde ciddi anlamada kararma olmuş. Çok sinirlerim bozuldu o kadar kötü görünüyor ki gözüme. Hepsi ince yumuşak tüyler ama cildim açık buğday bembeyaz değilim ama açık tenliyim. Bu kıllar o kadar belli oluyor ki. Hicbir zaman az kıllı bir insan olmadım hep sınır olurdum ama renkleri siyah değildi bu kadar belli olmuyordu.

Şimdi bu hali çok moralimi bozuyor özgüvenini çok zedeledi doğumdan önce ağdaya gideceğim sırtımı omuzlarımı aldıracağım özellikle

Göğüs aramı ergenken almıştım bir kere aşırı sivilce olmuştu ona cesaret edemiyorum.

Nu durumu yasayıp çözüm bulabilsen var mı??

3 Cevaplar

0 oy
(2,593 puan) tarafından
Bu tarz değişimler doğumdan sonra geçiyor çok can sıkma kuzum 
(2,137 puan) tarafından
Inşallah geçer omur boyu böyle ağda ile uğraşmayı hiç istemiyorum :(
-Reklam-
0 oy
(8,438 puan) tarafından
Ben bildiğin beyaz tüğsüz bir yapıya sahipken hormonlardan göbek deliği altında tüğlenme olmuştu olabiliyor malasef canım 
(2,137 puan) tarafından
Geçti mi sonradan peki yolsa hala duruyor mu
(8,438 puan) tarafından
Hala duruyor canım çünkü ben aldım ***** gibi şimdi hep almak zorundayım belki elleme sem doğurunca gidecekti aman Doktora gidiyom ayıp aman onu giyiyom ayıp diye diye maf ettim
(2,137 puan) tarafından
Ben de dursun gecer belki gibi düşünemiyorum alacağım maalesef umarım geçer sonra
(8,438 puan) tarafından
Umarım :((
0 oy
(12,748 puan) tarafından
doğumdan sonra geçiyor beybiii

benim göbeğimde uzun siyah çizgi olmuştu çok sınır olmuştum geçtı kırk çıkınca
(2,137 puan) tarafından
Insaallaaahh bakalım nolacak

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 47 göst.
4 gün önce Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,405 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 77 göst.
10 Şubat 2024 Aile kategorisinde 04Ceylat (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 12,546 göst.
11 Haziran 2019 Güzellik-Bakım kategorisinde GizemAsel (492 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 83 göst.
1 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Nurlanaa (1 puan) tarafından soruldu

381,799 soru

11,430,307 cevap

34,990 kullanıcı

...