0 oy
93 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,504 puan) tarafından

Aspitorler cektirmiyor asla. Ama serum fizyolojik sikabildim bir faydasi olmadi cold mixs damlattim onunda pek faydasi yok. Fis fis ediyor bununu koparacak nerdeyse kasıyor.. En etkili hangi yöntem. Şırınga ile acan varmi cesaret edemiyorum ona. Cok tazzikli zarar verir diye nasil yapıyorsunuz esimle yapabilirim anca. Asla durmuyor kiyamet kopariyor 18 aylik.

Nebulizator kullanan varmi
Sterimar diye bir sprey bunlari kullanana varmi

9 Cevaplar

+1 oy
(313 puan) tarafından
Ben banyo yaptırıyorum sıcak suyla açılıyor burnu. Gece yatarken başını biraz yüksekte tutuyorum. Soğanı ikiye bölüp karanfil batiriyorum. Siringayla da açtığım oldu mecbur zorla eşimle tutup sıkıyorum.
-Reklam-
0 oy
(3,328 puan) tarafından
4 tane 5 ml fizyolajigi hazirliyorum. Aynanın karsina geciyorum önce kendine yap görsün hadi bi daha sen bana yap sonra ben sana diye. Ayy annem iyi geldi falan oyun oyna. Hadi sana da yapalim. Bi tik hizli yollaki genzi açılsın. Bak en fazla ağlar ama tum gece rahat uyur.
(1,504 puan) tarafından
Sirinha ile mi yapiyosun canim
(3,328 puan) tarafından
Evet canim
0 oy
(544 puan) tarafından
Valla şırıngayla yapcan mecbur bende korkuyofum ama alıştım bide baş ucuna soğan kes koy çok iyi geliyor 
0 oy
(10,047 puan) tarafından
Serumu neyle sikiyorsunki canim ben hep siringayla sikiyorum
(1,504 puan) tarafından
Kucuk küçük paketli ya osekilde sıkıyorum serum u buyuk paket almadim
(10,047 puan) tarafından
Hee ben hep buyuk serum aliyorum kafasina one egiltiyorum yan sekilde oyle sikiyorum siringayla
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Serum suyu ve şiringayla yapıyorum canım ağlamasına takılma sen o hep ağlar sonuçta onun sağlığı için yapıyorsun aspiratörlede çekiyorum hortumlu weenin var
0 oy
(3,354 puan) tarafından

3 aylık olacak oğlum 2 aylıkken abisinden grip bulaştı sürekli burnu tıkanıyordu bende şırınga ile açmaya korkuyordum ama bir cesaret yaptım tıkandıkça şırınga ile açıyorum sonra aspiratör ile çekiyorum

Biraz ağlar ama korkma ben yan yatırıp önce üsteki burna sonra diğer yana yatırıp yine üsteki burna sıkıp hemen çevirip sırtına vuruyorum (aynı gaz çıkartmada ki gibi) sonra aspiratör ile çekiyorum mis gibi oluyor rahat nefes alıyor Yavrucuk ☺️
(1,504 puan) tarafından
Bu zamana kadar bu jadar tikanmamisti bi cesaret denemem lazım. Ama cok fazla ağlıyor off
(1,504 puan) tarafından
Siringaya serun fizyolojik koyuyosun demi. Buyuk oajet gibimi aliyosun
(3,354 puan) tarafından
Benimki küçük olduğu için 4 CC çekiliyorum serum fizyolojikden yarısını birine yarısını diğerine yapıyorum
0 oy
tarafından
Babyvac denedınız mı hıc 
(1,504 puan) tarafından
Yok hic duymadim bile
tarafından
Canım bır arastır ben kızımın akıntısı oldugunda kullanıyorum
0 oy
(613 puan) tarafından
Sterimar çok güzel ama sonrasında aspiratorle cekmeyince çok da işe yaramaz bence 
0 oy
tarafından
Nazal yikama yapiyorum ben, eczanelerde kitleri var, tum burun geniz aciyor sonrasinda da cold mix damlatiyorum rahat uyuyor o gece

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 63 göst.
2 Mart 2022 Aile kategorisinde Demet90 (423 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 70 göst.
22 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cemile tontil (39 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 63 göst.
22 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cemile tontil (39 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 62 göst.
23 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Nisa17 (303 puan) tarafından soruldu

380,215 soru

11,383,583 cevap

34,881 kullanıcı

...