0 oy
258 göst.
Diğer kategorisinde (118 puan) tarafından
Sizi uzdukten ağlattıktan sonra asla özür dilemeyen bir eşe tepkiniz ne olurdu kızlar 

Mesela bir hafta oldu küssünüz hala umrunda değil 

11 Cevaplar

0 oy
(2,677 puan) tarafından
Unutmam unutmuş gibi yaparım yine bı mevzuda patlak verir o özrü dilemeye mecbur kalır 
(118 puan) tarafından
Hicbir şekilde özür dilemiyor en başa bela erkek tipi yine ne olursa olsun senden bekliyor yakınlık
Gram suç olmuyor kendisinde tam bir odun .....
(118 puan) tarafından
İçimde birikiyor bu kez ...dert oluyor
-Reklam-
0 oy
(139 puan) tarafından
Benimkide aynıydı.o kendini haklı gmrdüğünden özür dilemiyo canım.
0 oy
tarafından

Varya ben o zaman gizli silahım olan seksaplitemi kullanıyorum :Dtakma tırnakları takıyorum iki rimel tayt atlet parfüm tilki gibi dolanıyor iki cilve hoop özür diliyor iki mirin kırın edip iyi hadi affettim diyorum ama o gün ona yüz vermiyorum kaç kaç kaç :D evvelsi gün polar pijama hipolu t shirt devamke

(118 puan) tarafından
Vaaayyy bunu denemem lazım diyecem ama adamın içine dede kaçmış gbi inşallah işe yarar
(613 puan) tarafından
Valla sevişcek diye özür dileyecekse hiç dilemesin daha iyi hatasını kendi kendine anlamıyosa napıyım öyle işi ben
tarafından
Yarar kesin bilgi ama cilvelen yani süslen ama öylesine süslenmiş gibi yap önünden gec mutfağa git filan bacak bacak üstüne at otur öyle şehla bakışlar at ne bilim yap bir şeyler hadi iyi şanslar:D
tarafından
Sevismiyoz işte işin özü orası ahsjdd ben böyle yöntem buldum bazen de çocuk gibi agliyom yere oturup o da gelip özür diliyor aslında eşinin kişiliği ile alakalı bugüne kadar hiç mi özür dilemedi benimki bazen yeterki sus deyip bile özür dileyebilio
(118 puan) tarafından
Sana ağla diyen mi oldu diyor
0 oy
(2,098 puan) tarafından
Valla buda zor ama benim eşim de beni kırar üzer hatta yani ömür boyu yüzüne bakmamamı gerektiren sözler söyler siniri geçince illa barışcan küs kalmıcan onunla zorla konuşturur ben haklıyken bile ona küssem ben ona küstüm barışmıyorum diye o bana küser. Çok acayip bi adam. Ama çok şükür Allahıma bi yıldır üzmüyor bebeğimiz olalı 
(118 puan) tarafından
Bebeğimiz doğunca inşallah bu da düzelir
0 oy
(173 puan) tarafından
Eşim her şeyde özür dilediği için artık özür dilerim dediği anda cinlerim tepeme çıkıyor. Özür dilerim demesin adam akıllı hatasını anlasın düzeltmek için uğraşsın yeter. Konu uzamasın diye ağzında özür dilerimi sakız yapıyor 
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Konuşmam kız ben çok inadım eşimde bildiği için dayanamaz hemen gelip özür diler sarılır 
(118 puan) tarafından
Ben de bir haftadır yüzüne bakmiyorum yemek te koymuyorum önüne geldiği gbi odaya giriyor ama yok yani özür filan yok
(7,376 puan) tarafından
Oda inattir ondan bence
0 oy
(6,516 puan) tarafından
Bir Başak burcu olarak  asla umursamam bende onu özür bile beklemem kavga ettiysek zaten haklıyımdir hiç bir kadın durduk yere kavga çıkartmaz 
(118 puan) tarafından
Tam tersi ailecek söyle bir düşünceye sahipler
Biz bir tartışma içindeysek suç kesinlikle karşı taraftadr
(6,516 puan) tarafından
Zihniyet topluca yanlış bacım onlarda o zmn zor işin ne diyim
(118 puan) tarafından
Hem de ne zor neyin içine düştüm bilmiyorum
0 oy
(155 puan) tarafından
Benimki de dilemez hatta ve hatta kendini haklı beni haksız çıkarır. Çok egolu birisi. Böyle bir insanla nasıl evlilik yaptım bilmiyorum. 
(118 puan) tarafından
Aynı bu işte valla öyle
0 oy
(7,358 puan) tarafından
En kötü akşama kadar küs kalabiliyoz eşimle
(118 puan) tarafından
Ne kadr güzel
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Benim ki nadir özür diler ama bizim evde küslük olmaz canım 1 gece kimse konuşmaz yatılır o kadar öyle 1hafta falan olmadı hiç
(118 puan) tarafından
Önce biz de oyledydik en uzun süren küslüğümüz oldu
0 oy
(3,812 puan) tarafından
İlk adımı atıp özür dilemeye ikna ediyorum :) 
(118 puan) tarafından
Ama kendinin düşünmesi lazım değil mi ?

İlgili sorular

+1 oy
12 cevap 510 göst.
15 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 583 göst.
0 oy
9 cevap 418 göst.
24 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy