0 oy
198 göst.
Diğer kategorisinde (139 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Merhaba nasılsınız kozlar havalar nasıl

10 Cevaplar

0 oy
(7,121 puan) tarafından
Neden esin yüzünden 
(139 puan) tarafından
Büuüyk hatalar yaptı affettm.neden affettin niye yaptın onu yapma bunu yapma diyecekleri için.
(7,121 puan) tarafından
Bu kimseyi ilgilendirmeyen bir konu aslında . Ben arkadaşlarımın ne düşündüklerine dinlerim onun içini ruhunu anlamaya çalışırım demekki arkadaş olamamislar sana
(139 puan) tarafından
Bn derdımı anlatamycak kdr uzaksam nıye arkadasımlar dedım oyle oyle bıttı.onlara kalsa boşan bıle derlerdı.ama o zmn cok sevıyodum.sonuc degıştı mı hyr ama en azndan artık yuregm sogudu ona.of bılmyorum ya herkesn bı fıkrı var ıste
(7,121 puan) tarafından
Arkadaşlıklar birşeyler paylaşınca var olmak değil aslında bence sen evham yapıp bitirmiştim benim uniden falan çok arkadaşım var durum takibi yapipwatsapta arada mesajlasiriz dertlesmeyiz ama ufak tefek konuşuruz . Bu aramızdaki bağın bittiği anlamını göstermez ki
-Reklam-
0 oy
(12 puan) tarafından
Nerede yaşıyorsunuz 
(139 puan) tarafından
Antalya
(12 puan) tarafından
Komşunuz da yok sanırım bende İstanbul’da yaşıyorum kimse yok 3 aylık bebe eşim asker görevde sürekli valla gına geldi burda olsaydınız arkadaş olurduk
(139 puan) tarafından
Aslında var selamlasıyoruz falan ama bi türlü ilerletemiyoruz.merhabayla kalıyo.benden kaynaklı sanırım biraz bilmyrm özgüven diye bişy kalmadı yalnzlıktan
0 oy
tarafından
benimde yok cnm parka gidip geliyoruz 
(139 puan) tarafından
Tek arkadasım çocugum oldu
tarafından
şuan kac aylik blmyorum ama bebegin yalniz.kalmasin diye bi bebek daha dusunebilirsin ben hamileym suan sirf yalniz diye  hani kimsem yok benimde en azindan ikisi vakit gecirirler
(139 puan) tarafından
Eşimden boşanıyorum.onun verdiği psikolojık zorlukta var.ruhum harap olmus durumda
tarafından
allah kolaylik versin
(139 puan) tarafından
Amin canım sağol
0 oy
(202 puan) tarafından
Bizde anca çarşıya gidip geliyoruz çocuklarla okadar kimse yok hangi shirdesin
(139 puan) tarafından
Antlyadayım.haftalardır ailem dışında kımawyle oturup sohbet etmedım.bu dunyada istenmıyomuşum gbi hissedıyorum.esim yuzunden depresyoba girdım insan ilişkilerım bozuldu
(202 puan) tarafından
Çoğu kişi senin gibi emin ol
(139 puan) tarafından
Keske bu arkadassızlar bırbırını bulup kahveye gıtse.
(202 puan) tarafından
Keşke ama farklı sehirdeyiz o yüzden sordum nerdesin die
0 oy
(2,835 puan) tarafından
Benimde tanıdığım kimsem yok kızımı alıp çarşıya çıkıyorun birde bime gidiyorum 
(139 puan) tarafından
Bende öyle oldum markete gidiyoruz hep dolaşıp cıkıyoruz.aktivite bile değil halbuki.yalnız ben böyleyim sanıyodum birsürü kişiymiliş
(2,835 puan) tarafından
Hemde çok var cnm gurbette olunca boyle oluyor
(139 puan) tarafından
Aslnda dogru söylyosn teyzelerim halalarım olsa etrafta onlara bile gitsem havam değişir
tarafından
ben gurbette deglm ama aile baglarimiz gucsuz annemi zorla ayda 1 cagriririm oda.bak zorla diyorum zorla gelir ayni sehirdeyiz oysa
(139 puan) tarafından
Kıyamam ya.herkesın var bı yarası.
0 oy
(2,223 puan) tarafından
Benimde evlendim ayrı şehire geldim kimsem yok kızımla markete gidip geliyoruz sadece :/
(139 puan) tarafından
Eskıden daha kolaydı komsuyla vakıt gecırmek tanışmak falan
(2,223 puan) tarafından
Aynen şimdi kimseye guvenemiyosun
0 oy
(414 puan) tarafından
Ayni konudan bende muzdaripim istanbulda yasiyorum ne komsum var ne arkadasim cok heveslerim bulusurlar cafeye giderler eşleri samimi arkadaş olur cocuklar birbirini sever oynar ama nerdee
(414 puan) tarafından
Avcilar
(1,925 puan) tarafından
:D koz neresinde bende avcılardayım
(1,925 puan) tarafından
Özelden yazabilirsin
(414 puan) tarafından
Ben cocukken okuldan bir gelirdim mahalledeki konu komsu hep toplanirdi biri kek biri pogaca yapardı  kapinin onunde otururduk yer sofrasi koyardık kenara ilk mahalledeki çocuklarla odevlerimizi yapardık sonra birseyler yer hemen oyuna dalardik mahalleye yeni biri tasindigindada elimizde hediyelerle cumbur cemmat hosgeldine giderdik ne gunleri ayrimcilik yoktu hepimiz birdik :)
(139 puan) tarafından
Evet bızmde oyleydı sımdı merhaba demeye korkuyolar.örgu falan örerlerdı bırlıkte cay kek sohbet
0 oy
(2,690 puan) tarafından
Anlatmak zorunda değilsin insan aşmakta zorlandığı konuları anlatamiyor zaten bu şekilde düşünüp içine kapanma 
0 oy
(7,411 puan) tarafından
Benimde yok arkadaşım takmıyom ben
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Benim arkadaşlarım da hepsi uzaklara gitti evlenince bütün gün oglumlayim onunla cikiyorum dışarıya geziyorum eve geliyorum arkadaşlarım ile ayda 1 kere zor zahmet görüşüyoruz. Komşum da yok 15 daireli bir bina selam sabah yok.

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 94 göst.
9 Nisan 2023 Diğer kategorisinde emyy (5,132 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 85 göst.
21 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Asel serra (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 93 göst.
9 Mart 2022 Diğer kategorisinde Nagiş❤️ (10,371 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 143 göst.