0 oy
294 göst.
Diğer kategorisinde (146 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar komşum.var asagimda oturuyor aslında iyi bı kadin gibi bilemiyorum aramızda iyidir eslerimizide tanistirdik neyse komşum.bizi çaya çağırdı eşimle beraber gittik baya dar bı.ince pijama giymişti çok affedersiniz.pijama.gotunun arasına kaçmıştı ben kendim rahatsız oldum daha öncede beni uyariyordu ben eşimin yanında açık gezem arkadaş sevmem dar giyinmesini istemem  falan die beni uyarıyor gibiydi eşim karisinin fazla  gözüm tutmadı dedi arkadaşlık edinmek istemiyorum.bide.surekli.sizin evinizde.büyü var diyip duruyor.du.esi.ve kadın kafam çok karışık korktum.bunlardan

10 Cevaplar

+1 oy
tarafından
E edinme o zaman zorla gorusecek halin yok istemiyorsan gorusme :)
(146 puan) tarafından
Mesaj atıp duruyo
tarafından
Donme, isim var de gecistir okundu bile yapma gerekirse. Cok zorda kalirsan da soyle acik acik gorusmek istemiyorum diye ne olacak babanin kizi degil ya
(146 puan) tarafından
Haklısın canım
(9,649 puan) tarafından
Kız aynı durumdayım arıyo mesaj atıyo açmıyorum cevap vermiyorum, ama onda kek kalıbım tavam ve saklama kabı var bir ayı geçti insan utanır  verir
tarafından
Yuzsuzlugun daniskasi ne rahat insanlar var
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yani bilerek mi giyindi oyle
(146 puan) tarafından
Bilemedim canım bende
0 oy
(8,969 puan) tarafından
İstemiyorsan görüşme. Bir iki kere bahane uydur. Azcık gururu varsa daha aramaz zaten. 
(146 puan) tarafından
Aynen öyle yapicam canım.
(8,969 puan) tarafından
Anlamazsa da en son açık açık söylersin. Böyle insanlardan uzak durmak gerek bence
0 oy
(1,024 puan) tarafından
Bitane bizde de vardı böyle eşimin arkadaşı bizi yemeğe çağırdı gittik kadın bembeyaz ipince bir tişört altında sütyeni ben burdayım diyordu eve geldik dedim birdaha oraya gitmeyelim ben rahatsız oldum 
(146 puan) tarafından
Hiç sevmiyorum böyle şeyleri hadi kadın bilerek yapıyor eşi hiç gorupte uyarmiyormu anlamiyorum.ben böyle şeylere çok dikkat ederim ayıp denilen bişey var..
(1,024 puan) tarafından
Rahat insanlar valla ben öyle olamıyorum
0 oy
(583 puan) tarafından

Her çağırdığında işim var de canım hastayım karnım ağrıyor grip olucam gelemem gibi :D arasa açma 1 saat sonra dön duştaydım  yemek yapıyordum va vs vs uydur canım zamanla uzaklaş 

0 oy
tarafından
Zorla görüşecek değilsin yaa görüşme 
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Senın dıkkatını ceken kocasının dıkkatını cekmemış mi. Yemin ederım bazı adamlar ayakta uyuyor. Benım kı de yok efendım sen dudağını nıe yaladına kadar benı takıp eder: D yemek yiyorum yanı yalasam nolcak refleks  dmk
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Okurken tedirgin oldum size özel giyinmiş bence uzak dur
0 oy
tarafından
9 yıldır evliyim bak sana yemin ederim daha hiç bir komşumun yada arkadaşımın evine eşimle gitmedim onların eşleri de evde olursa gitmedim gitmemde.

gidersem gündüz giderim eşleri evde yokken giderim zaten ararım müsaitmisin diye yada bana gelecek olurlarsa eşim Ogün evdeyse müsait değilim derim asla eşimi alip da gitmem komşuya arkadaşa bana ters eşimde sevmez zaten oda beni götürmez karşı öyle şeylere 
(569 puan) tarafından
Vallahi en guzeli

İlgili sorular

+2 oy
4 cevap 256 göst.
14 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 42 göst.
0 oy
3 cevap 40 göst.
8 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Esma Alakel (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 65 göst.
20 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,027 soru

11,407,133 cevap

34,943 kullanıcı

...