0 oy
74 göst.
Diğer kategorisinde (332 puan) tarafından
Hamilelik planliyordum. 2 gun önce kimyasal gebelik oldugunu bildim. Reglden önce şübhelendim regl oldum sandim ama kahvereng kanamaydi devami gelmedi. Acaba yerlesmemi falan diye test yaptim silik cizgi vardi. Adetden 1 gun once kan verdim 12 çıktı beta. Bir kac saat sonrada kanama basladi((regl oldum. Döllenme olmuş ama tutunamamış. Neden olur bu kimyasal neden tutunamazki? ( ama olsun o döllenme olayi gercekleşe biliyorsa yine olucaktir Allahin izniyle ama tekrarlamasindan korkuyorum

10 Cevaplar

0 oy
(625 puan) tarafından
Benim de 13 çıkmıştı. 7ay sonra hamile kaldım
-Reklam-
0 oy
(313 puan) tarafından
Ben direk üstüne hamile kaldım doktorum her kadının başına gelebilir bazıları farkediyor bazıları farketmiyor demişti sen farkedenlerdensin felan demişti üzülme yine olur dedi sonra korunma demişti bende öyle yaptım 45 gün geçmişti ustune hastalanmadim tekrar test yapınca bir aylık hamile olduğumu öğrendim şuan kızım 32 aylık ve tekrardan hamileyim 35 haftaligim
0 oy
(1,165 puan) tarafından
Kimyasalın bir sebebi yok doktor her kadının başına gelebilecek basit bişey demişti. Hatta her kadın yaşar ama çoğu farketmez dedi. Tabi sürekli yaşayıp sağlıklı gebelik yasamayanlar hariç onlarin durumu araştırılması gerek. Ben kimyasal yaşadıktan sonra doktor gebeliğe engel bir durum yok istediğin zaman gebelik dusunebilirsin demişti. İkinci ayda tekrar hamilelik oldu şimdi 31 haftalık gebeyim. İki tane de oğlum var. Geçen sene ağır kovid geçirdik esim hastanede kortizon tedavisi falan görmüştü. Belki bu sebeple bir kimyasal yaşanmış olabilir. Zaten sağlıksız bir gebelik demekmiş kimyasal vücut sağlıksız olduğu için hrmen atiyormus
0 oy
(232 puan) tarafından
2 ay sonra gebe kaldım 
0 oy
tarafından
4 ay sonra hamile kaldım.
0 oy
(1,210 puan) tarafından
Hemen :) birdaha adet görmedim. Bebeğin düştüğü tarih benim ikinci bebeğime hamile kaldığım tarih 
0 oy
(13,834 puan) tarafından
Kimyasal gebelik için doktor bana adet gexikmesi demişti çok kadın yaşıyor ama anlamıyor demişti düşükten sayilmiyor iki ay sonra hamile kaldım o da 8 haftalık düştü sonra iki ay sonra kaldım 
0 oy
(444 puan) tarafından
diğer ay :). 2 sene olmadı bizimde sonra kimyasal oldu diper ay da kızım tutundu ama çok dua ettim. yer gök dua ile demişler ❤️ 
0 oy
(231 puan) tarafından
Hiç adet olmadan 2 kez yumurtlama gördüm çok şükür tuttu şimdi bir yaşında

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 76 göst.
21 Nisan 2021 Diğer kategorisinde glbhrszn (63 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 65 göst.
29 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Mina (2,627 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 199 göst.
8 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Canparcam (130 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 354 göst.
29 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Esnmhmt (72 puan) tarafından soruldu

381,030 soru

11,407,277 cevap

34,943 kullanıcı

...