0 oy
59 göst.
Diğer kategorisinde (2,612 puan) tarafından
Kizlar ben dun bebegimi kaybettim kalbi durmuştu 3 hamileligimdi içim o kadar buruk ki kendimi suçluyorum ben ozen gostermedim diye mi oldu 

Ama rabbimin vardir bi bildigi o kadar dualar ettim hayirlisi buymuş demekki

Ama ben anne olmayi bebegimi karnimda hissetmeyi çok seviyorum hastanede surekli bebekler geciyodu onumden içim çok kotu

Acaba 1 2 ay sonra hamile kala bilirmiyim? 

Doktorumla konuşucam yakinda ama buraya da sormak istedim siz kurtaj olduktan ne kadar sure sonra hamile kaldiniz?

Kaybettigim bebegim hep 3 bebegim olucak onu hiç unutamiycam biliyorum

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
1 ay sonra adet oldum adetten hemen sonra hamile kaldım 
(2,612 puan) tarafından
Çok tesekku ederim canim ❤️
-Reklam-
0 oy
(104 puan) tarafından
Bende kürtaj oldum 3 aydır hala kalmadım canım bekliyorum 
(2,612 puan) tarafından
Canim yumurtlama gununde iliskiye gir kesin hamile kalicaksin
(104 puan) tarafından
İşte takip etsem şuana kadar kalmıştım ama takip etmedim adete girim ovulasyon testi kulancam
(1,292 puan) tarafından
Maalesef öyle olmuyor. 3 ay önce kürtaj oldum. Özellikle bu ay ovulasyon testime bakarak 5 gün üst üste tam yumurtlama günleri ilişki yaşadım. Her ilişki üzerine ayaklarım havada yarım saat bekledim. Hatta hemen bilerek banyoda yapmadım. Folik asiti düzenli kullanıyorum. Bugün adet oldum. En son da geçen ay gittim doktor muayene etti. SıkıNtın yok dedi. YANİ ARKADAŞLAR SİTEM ETMİYORUM. ALLAH SAĞLIKLA NASİP ETSİN AMA CİDDEN DE ANLAYAMIYORUM. BURDA TEK GÜN İLİŞKİ İLE HAMİLE KALANLAR VAR. SPİRAL İLE KALANLAR VAR. BU KADAR ÖZENMEYE OLMAYINCA CİDDEN ÜZÜLÜYOR İNSAN :((((
(2,612 puan) tarafından
Canim stresde çok fazla etkiliyor dayimin karisi yillarca hamile kalamadi her ay stres yapiyordu dusukte yapti 1 defa sonra takmadi olmuyorsa olmuyor dedi 2 ay sonra hamile kaldi şu an oglu kucaginda
Yani sinir stres psikolojinin çokmesi yumurtlamamizi etkiliyor sperm kalitesini etkiliyor
Doktorun da sorun yok demiş biraz rabbimin taktiri biraz da senin kendini sıkman var
(1,292 puan) tarafından
Tek sebep psikoloji kalıyor ama ondada kafaya takmamak cidden zor. Adete sayılı günler kala başlıyorsun oldu mu? Tuttu mu? Dur bi test yapayım vs. Demeye. Hayırlısı ne deyim
0 oy
tarafından
Bir yıl bir ay sonra 
(2,612 puan) tarafından
Çok uzun bi sure beklemissin canim kendin mi istemedin
tarafından
Ben beklemedim ilk 3 ay bile beklemedim ama nasip öyleymiş
(2,612 puan) tarafından
Anladim canim cok tesekkur ederim

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 106 göst.