0 oy
125 göst.
Diğer kategorisinde (679 puan) tarafından
Bebeğim kakasını yaptığında altını banyoda yıkıyorum daha temiz oluyor gibi geliyor bazen yorucu olsada ıslak mendil almıyorum hiç eve siz nasıl temizliyorsunuz ıslak mendil daha mı kolay acaba benim gibi banyoda yıkayan var mi

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Islak mendil kullanıyorum bildiğim güvendiğim markaya zeytinyağli ıslak mendil var onu kullanıyorum tavsiye ederim. Bebeğin üşür öyle canım kış ayında yazık günah sanada ona da da
-Reklam-
0 oy
tarafından
Islak mendil daha kolay. Silmeden önce ıslak mendili suya tutuyorum. İyi oluyor
0 oy
(3,416 puan) tarafından
Islak mendil kullaniyorum canım 
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Ben hep islak mendille siliyorum aksamda guzelce yikayip kiyafetlerini deyisip uyuturum simdiye kadarda bi sikayetimiz olmadi pisik falan yani
0 oy
(48,695 puan) tarafından
her seferinde yikamak zor gelirdi bana islak mendil en kolayi☺️☺️☺️
0 oy
(673 puan) tarafından
Eğer çok kirletmişse bende öyle yapıyorum azsa pamuk ıslatıp onunla temizliyorum ıslak mendili sadece dışarda kullanıyorum o da mecburiyet
0 oy
(695 puan) tarafından
Aslında en sağlıklısıni yapıyorsun hem daha temiz oluyor ıslak mendil teni için pekte iyi değil çünkü 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
31 aylık oğlum 1 kere ıslak mendil sürmedim hep pamuk kullanıyorum kaka yı da evet yıkıyorum bazen çiş yapınca bile yıkıyorum 
0 oy
tarafından
Valla ıslak mendil de kullanıyorum yıkıyorum da, ama büyük çişini yaptığında elimden geldiği kadar yıkamaya çalışıyorum.

Bu arada kaka demeyelim kızlar geçen gün video izledim yahudilerdi sanırım sahabelerden kaka yi sevmezlermis ve çocuklarının yaptığına onun adını vermişler, bide ayyaş denilmeyecekmis de onun anlamını unuttum ayyaş da sahabe ismiymis ama bize sarhoş olarak öğretilmiş 
0 oy
tarafından
Her zman banyoya sokamam çocuğu ya üşütür hasta olur benımde işim gücüm çok oluyor malum ıkı koli ıslak. Mendil alıyorum indirim den 1 sene gidiyor tavsiye ederim 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 96 göst.
27 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde rkelleci (81 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 65 göst.
8 Mart 2023 Diğer kategorisinde Aysemm (103 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 358 göst.
15 Şubat 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde ZeynApp (712 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 604 göst.

380,249 soru

11,384,415 cevap

34,884 kullanıcı

...