0 oy
328 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar kardeşim 6 -7 yıl önce vefat etti. Şuan gözyaşlarım sel :'( çok kötüyüm kızlar . Annemler mezarlığa gitti . Ben ise 3-4 yıldır gitmiyorum çok kötü oluyorum diye . Küsmüş müdür ablam gelmiyor diye . Beni çok severdi ona ben bakardım hep annesi bendim onun :'( hep ben ilgilenirdim onla. Beni ozluyordur şimdi kızlar gitmek istedim eşim izin vermedi çok kötü oluyorsun o melek kabirde değil ki yetiskin olsa kabir azabı çekse git Fatiha oku Dicem ama o bir melek orda değil dedi :( kızlar çok kötüyüm çok . Sizce beni istiyor mudur annemlerin yanında 

Yaşıyor olsaydı 12 yaşında olacaktı ....

12 Cevaplar

0 oy
(799 puan) tarafından
Oku yasın kuranını hayır yap
-Reklam-
0 oy
(9,579 puan) tarafından
Başın sağolsun canım. Arada bir gitmek gerekir eşinden izin alman gerekmez bence için rahat eder hem 
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Basın sağolsun neden vefat etti:/
0 oy
(13,821 puan) tarafından
Başınız sağ olsun ☹️ kötü da olsan yine git arada canım yani ben giderdim☹️evde de oku bolca 
0 oy
tarafından
Rabbim sabrını versin inşallah onun adına hayırlar yaparsan asla sana küsmez 
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Rabbim sabrinizi versin canim gitmiyorsanda duani hayrini sadakani yap onlardan haberleri olurmuş cunku 
0 oy
tarafından
Ahirette küsme mi var.
0 oy
(1,708 puan) tarafından

Başın sağolsun :'(

0 oy
(2,545 puan) tarafından
Canım çok zor anlıyorum Rabbim sabır güç versin. Bak şöylede düşünebilirsin, günahsız vefat etmiş. Melek olmuş. Ve hepimizin gideceği yer orası. Ve kardeşinin mezarı belli, bellirsiz olan keşke gitsek dua okusak diyen kayıplar var. Oraya gidip içini dağlama bizde gideceğiz oraya. Özlediğinde git toprağına dokun dertleş.  Bu daha iyi gelecek sana. Rabbim soğuk sabırlar versin. 
0 oy
(48,660 puan) tarafından
basiniz sagolsun canim onun hayrına sadaka ver bir cocuk sevindir 
0 oy
(13,005 puan) tarafından
Hamile falan değilsen gitmelisin bence sana da iyi gelir ama gidemiyorsanda duasını et hayırını yap kuranını oku kaybettiğimiz yakınlarımız mezardan bağımsızlar bence de 
0 oy
(1,118 puan) tarafından
Bizim burda hic ziyarete gidilmiyo. Yakinlerimize. 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 2,119 göst.
0 oy
5 cevap 183 göst.
13 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Arzey (723 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 277 göst.
31 Mart 2024 Diğer kategorisinde hayrullahkubra (502 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 568 göst.
6 Haziran 2023 Aile kategorisinde Ruya123 (471 puan) tarafından soruldu

379,549 soru

11,362,131 cevap

34,839 kullanıcı

...