0 oy
187 göst.
Diğer kategorisinde (1,371 puan) tarafından
Kızlar bı arkadaşım var rahatsız cigerinde kitle çıktı güya kaynansi gelmiş yardım etmeye iki çocuğu var ama ne yardımı resmen kıza yük kızda sesini çıkarmıyor sürekli de eve misafirl çağırıyor Muş en sin arkadaşım demiski bana sormadan lütfen eve kimseyi çağırma haftaici zaten hep hastanedeyim haftasonu dinlemeyin bari bide yatılı çağırıyor Muş abisini filan kaynanasi boyel dedi diye kıza bı ton laf saymış hakaret ya Allah aşkına bu nasıl merhametsizlik eşine de söylemiş demiş tamam diycem daha gelmesin misafir bu seferde yok işte gelim zaten misafir istemiyor sevmiyor bisuru şey gitmekte bilmiyor gitse kız daha rahat olacak 

4 Cevaplar

0 oy
(2,474 puan) tarafından
Faydadan cok zararı varsa göndersinler gitsin 
(1,371 puan) tarafından
Gitmiyor kız bide diyormuş sen hastasin şimdi ben ev sahibiyim
(2,474 puan) tarafından
Allah sabır versin o zaman ne diyelim
-Reklam-
0 oy
(448 puan) tarafından
Boyle kayinvalideler var malesef benimki de  ikide bir kendi tarafını çağırırım hamileyken ki risklidir gebeligim yine hizmet ederdim... biri bana gelecekse beni aramaz bile kaynanami arardı hala öyle kaç kez telefonda görümcemleri aradı gelin abilere diye   sanıyor ki ben duymuyorum , sonra bana diyor ee kızlar gelecekmis  haberin olsun ozlemisler.. çağırdığını da demezdi bende en son gorumcemi çağırdı yine rahatsızım demedi bana duydum yine hazırlandım ben dayıma gecicem dedim çıktım gittim evden eşime de dedim hep bana böyle yapıyor sormadan milleti çağırıyor sürekli diye sonra yapmadı daha   kayinvalidem öyle birsey
(1,371 puan) tarafından
Yok canım bu kadın bı tuhaf arkadaşım da hasta üzülüyorum ya
(448 puan) tarafından
Oda benim gibi yapsın biri geleceği zaman çıksın başka yere gitsin 1 2 saatliğine tavrını koysun madem izinsiz çağırıyor kendi hizmet etsin misafirlere
0 oy
tarafından
Benimkide gelmisti bana yardm etmeye Allah var cok yardm etti beni hic kaldirmadi ama kulagi hep kapilardaydi telefonumdan gizlice mesajlarmi okurdu surekli bir seyler ariyordu bu durum beni cok rahatsiz etmisti mesajimi okumstu kardesimlw olan tamam hakkini yiyemem butun isimi yapti yerimden kalkmama izin vermedi ama surekli bir seyler ariyordu onu anlamadm
0 oy
(27 puan) tarafından
İnsanlık ne arar onlarda, böyle durumlarda bile kendileri hizmet bekliyor yemek bekliyor. Misafir sevmiyormuş sana mı kaldı ruh hastası.
(1,371 puan) tarafından
Hemde ne ruh hastası

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 194 göst.
1 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 376 göst.
23 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 773 göst.
26 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Ümranşen (1,633 puan) tarafından soruldu