0 oy
147 göst.
Diğer kategorisinde (1,831 puan) tarafından

Arkadaşlar merhabalar ablam günlerdir bunları yapıyor hemen hemen hep aynı şekilde çıkıyor testler bozuk mudur bir sıkıntı mı vardır anlayan arkadaşlar yardımcı olabilirse çok sevinirim. Çok teşekkür ederim şimdiden.

Bu testlerin normal hali 

image

Bu da testlerin içindeki çubukları çıkarmış daha net görebilelim diye ;

image

10 Cevaplar

0 oy
(368 puan) tarafından
Ablan da pko var kac kilo 
(1,831 puan) tarafından
Anlayamadım tam 47 kilo kendisi
-Reklam-
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Anlayan yok mu arkadaşlar bi yardımcı olsanız 
0 oy
tarafından
normalde boyle cikmaz test bozuk cikmaz ama bilemedim
0 oy
(1,752 puan) tarafından
Adet bitiminde mi başladı? Instagram da birgebeningünlüğünü hesabına bakın çok bilgi veriliyor bu konuda. 
(1,831 puan) tarafından
Adet bitiminden 5 gün sonra başlamış bakalım canım
(1,752 puan) tarafından
Adet bittiği gün başlaması gerekiyor. Yumurtalamayi görene kadar görünce değerlendirmesi lazım. Zaten koyu şekilde iki çizgi oluşur ertesi gün de siliklesir. O zaman çatlama olmuş demektir bende kullandım. Dediğim hesaba baktım bilgi veriliyor bu fotoyu atsanız bile yardımcı olacaktır.
(1,831 puan) tarafından
Tamam canım çok sağool
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Post yukarı çıksın
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Git gide yükseliyor. En son en koyu, yarın ya bugün yumurta salınır muhtemelen. 
0 oy
(424 puan) tarafından
Canim gebelik testi yapmayi denermisin çünkü bende ovulasyon testi kullandim surekli cift cizgi cikti doktoruma soyledim hamile olabilirsin çunku hamilelik sirasinda lh degeri yükseldiği için ovulasyonlar pozitif olur dedi ama yeni adet oldum dedim kan ve idrarda baktik gebelik oluşmuş doktorum cok nadir de olsa bazi kadinlar üstüne gorme yasiyor dedi  bi dene balim
(1,831 puan) tarafından
Bizde öyle düşündük önce gebelik testi yaptırdık ardından doktor kontrolüne gitti ama hamilelik görünmedi maalesef canım ya
0 oy
(231 puan) tarafından
Canım bu testleri alma intagramda minnak kurabiyeler var ordan alin birde belki ablan yumurtlama görmüş çatlamamış Bi doktora gitin belki catlama iğnesi vurulur 
(1,831 puan) tarafından
Aynen iletiyorum canım tamam

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 244 göst.
29 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde emyy (5,132 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 95 göst.
27 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 77 göst.
0 oy